8:12
    Filip ŠTĚDRÝ
    (Blažek)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:12
branky: 15. Ondřej Kuhajda, 16. Jiří Sloup, 26. Ondřej Kuhajda, 33. Filip Blažek, 39. Jan Huleš, 46. Jakub Mikolášek, 47. Jan Huleš, 60. Filip Štědrý - 1. Petr Dolejš, 5. Daniel Dolejš, 7. Daniel Dolejš, 14. Daniel Hrůza, 28. Adam Černý, 28. Petr Dolejš, 44. Martin Dolejš, 52. Jakub Loskot, 53. Martin Dolejš, 54. Daniel Dolejš, 55. Ondřej Řezník, 57. Jakub Loskot; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Luboš Zeman 24; po třetinách: 2:4, 3:2, 3:6
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Produktivita byla dnes na straně soupeře. Nutno ale podotknout, že i naší zásluhou. Dobře jsme vstoupili d 3. třetiny. Srovnali skóre. Poté musíme být silnější, k sobě navzájem důslednější a pracovat dále a stupňovat výkon a ne být jako na houpačce. Děkuji všem za zápas a našim fanouškům za povzbuzování!
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Velmi těžké utkání. Konečně se nám povedl vstup do zápasu a hned se nám hrálo líp. Soupeř chtěl hrát co nejvíc na balonku a my zase chtěli dávat co nejvíc golu a na to se to přece hraje. Klukům patří velká pochvala za koncetrovaný a skvěle takticky zvladnutý výkon.Vezeme domů velmi duležité 3 body! Děkuji jak naším tak soupeřovo fanouškům za fantastickou atmosféru. DOŠWICH MILEVSKO <3 OSS!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (8:12)
58:04 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
56:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:12)
55:45 Domácí hrají v 6, vytouženou branku to však pořád nepřináší.
54:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #59 Ondřej Řezník, asistoval #82 Martin Dolejš (7:11)
53:43 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
53:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (7:10)
52:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (7:9)
52:10 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
51:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (7:8)
50:58 Kuhajda prověřil reflexy hostujícího golmana. Posudek: v pořádku
46:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #15 Filip Blažek (7:7)
46:54 Domácí snižují brankový rozdíl.
45:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (6:7)
45:21 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
45:21 Nějak se nám to tu hemží Dolejšema...
44:25 Vyloučen hráč #22 Petr Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
43:32 Blažkova ostrá střela mimo hřiště.
43:01 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (5:7)
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:57 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:57 Huleš se nechal vyprovokovat a zbytečně tak oslabuje svůj tým.
38:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:6)
38:22 Po neskutečném zmatku v brankovišti Milevska se přeci jen míček objevil celým svým objemem za brankovou čarou.
36:53 Mikoláškovi asi nestačí jenom pozice útočníka, právě svým blokem zabránil gólu.
35:50 Domácím teda štěstí moc nepřeje. Takových střel a ne a ne to tam padnout.
33:06 Konrady právě zahodil svou šanci na snížení skóre...
32:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #99 Jan Huleš (4:6)
30:53 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy jedou na 100% a sledujeme atraktivní florbal.
29:15 Hra se teď často přerušuje kvůli drobnějším faulům na obě strany.
27:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (3:6)
27:36 Fatální chyba domácích přináší Milevsku další gól.
27:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:5)
26:14 Med právě vyslal jedovatou střelu ze středu, brankář ji však vyráží maskou.
25:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (3:4)
20:45 Protiútok sem, protiútok tam,... To bude naběhaných kilometrů.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:23 Blažkovu střelu z dálky vyráží golman hostů levačkou.
17:49 Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
15:25 Plzeň je teď dravá po gólech a hraje vytaženě, vysoko a až agresivně napadá. A celkem to vychází.
15:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #99 Jan Huleš (2:4)
14:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #37 Adam Stejskal (1:4)
13:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (0:4)
13:04 Ani Huleš svojí bombou nedokázal brankáře hostí přelstít.
12:15 Na míčku nyní domácí.
09:58 Kapitán domácího družstva střílí bohužel přímo do brankáře...
08:44 Dolák si připisuje velmi těžký zákrok při akci 1 na 0.
07:56 Dobře mířená střela nad nohu vyslaná od Konradyho bohužel nekončí v síti.
07:05 Kuhajda se nám právě stal kořenovým vězněm a zaletěl do hostující branky rovnou po hlavě.
06:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
06:35 Veškeré šance Plzně nyní končí v rozích nebo v bloku Milevska.
04:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
03:18 Právě stejný zmiňovaný zabraňuje přečíslení.
02:42 Mikoláškova rána končí v nohou brankáře hostů.
01:30 Domácí ve vysokém pressu. Bohužel bezvýsledně.
00:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (0:1)
00:12 Zápas je od úvodního hvizdu ve velmi vysokém tempu. Hosté na svůj první vstřelený gól nenechali dlouho čekat.