• 59 58:32
    9:5
    (Papež)

Florbal Primátor Náchod - Spartak Pelhřimov 9:5
branky: 5. Lukáš Prause, 12. Daniel Kříž, 14. Ondřej Macháček, 20. Jonáš Mikšovský, 22. David Špaček, 24. Jakub Langpaul, 35. Ondřej Macháček, 39. Daniel Kříž, 45. Dalibor Vlášek - 17. Vojtěch Mozr, 40. Martin David, 44. Ladislav Běhounek, 50. Viktor Vlach, 59. Ladislav Běhounek; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 8 - Libor Domkář 14; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Komentář trenéra a hráče zápasu hostů najdete ZDE.
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář trenéra a hráče zápasu domácích najdete ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
59:55 3 body zůstávají v Plechárně!
58:33 Pelhřimov ještě upravuje skóre po dorážce v brankovišti
58:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #12 Vít Papež (9:5)
57:00 Dobře sehraný signál z volného úderu Náchoda zastavil až zákrok hostujícího brankáře
55:45 Na hřišti se poprvé objevuje Petr Hencl! Gratulujeme a přejeme mnoho dalších startů!
55:30 Náchod teď zachránila tyč
54:20 Pelhřimov je v posledních minutách o dost aktivnějším týmem, Náchod těží převážně z protiútoků
52:25 Náchod neproměnil další velkou šanci z protiútoku
50:30 Hosté jsou v posledním minutách o dost více na míčku než Náchod
49:21 Hosté dávají svou čtvrtou branku po krásně umístěné střele přesně do šibenice
49:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (9:4)
47:30 Ve hře se už objevují původní náhradníci Donaj a Pekárek
46:00 Zdravíme také věrného fanouška Libora Hencla, který se dnes bohužel nemohl dostavit na zápas
44:08 Vlášek vyslal svou obávanou dalekonosnou střelu a než míček doletěl do branky, tak už oslavoval takzvaně na Curneyho
44:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #13 David Špaček (9:3)
39:16 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #43 Martin David, asistoval #37 Kryštof Smejkal (8:2)
38:44 Náchod dává už osmou branku! Kříž zapisuje dnes už třetí bod!
38:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #6 Jakub Vysoký (8:1)
37:20 Náchod pokračuje ve své hře na míčku a Pelhřimov většinu času pouze brání a čeká na protiútok
35:33 Náchod ubránil i druhé oslabení a už hraje v plném počtu
34:48 Náchod vyslyšel své fanoušky, když skandovali ,,Dáme góla ve čtyřech" a dává gól v oslabení!
34:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #17 Jiří Jebavý (7:1)
33:34 Náchod bude muset hrát opět 2 minuty v početní nevýhodě
33:33 Vyloučen hráč #49 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
32:00 Dnešní utkání sleduje 77 diváků! Děkujeme!
30:22 Náchod ubránil přesilovku především díky několika skvělým zákrokům Vlasty Skalického!
29:20 Hosté trefili tyčku
28:23 Také hosté si zahrají první přesilovku
28:22 Vyloučen hráč #49 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
26:55 Hostům se vůbec nepovedla rozehrávka úderu na jejich polovině hřiště
25:00 Za zmínku určitě stojí dnes fantasticky fandící kotel domácích!
23:22 Druhá střela na branku a druhý gól ve druhé třetině!
23:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (6:1)
21:24 Náchod vstupuje skvěle do obávané druhé třetiny a dostává se do pohodlného čtyřbrankového vedení!
21:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (5:1)
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 13:3
19:42 Jonáš Mikšovský dává branku do šatny!
19:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (4:1)
19:25 Náchod opět na míčku
17:30 Náchodu se nepovedla rozehrávka úderu z dobré pozice
16:39 Hosté dávají první branku po odraženém míčku od zadního mantinelu
16:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #17 Jan Knězů (3:1)
15:50 Krásná souhra první náchodské lajny skončila pouze vyraženou střelou
13:55 Macháček využívá přesilovku po dorážce střely Filipa Knettiga!
13:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #36 Filip Knettig (3:0)
12:36 Uvidíme první přesilovou hru domácích
12:35 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
11:01 Náchod se dostává do dvoubrankového vedení po několikaminutovém obléhání branky Pelhřimova!
11:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:0)
10:30 Náchod drží Pelhřimov ve svém obranném pásmu a skoro vůbec jim nepůjčuje míček
09:25 Svoboda střílel z dálky, ale nedokázal překonat hostujícího brankáře
07:30 Hosté už také zaznamenali první střelu na branku
07:00 Kovařík vypálil nebezpečnou střelu po nepřehledné situaci v brankovišti hostů
05:30 Pelhřimovu se vůbec nedaří dostat na polovinu Náchoda
04:36 Nádherná sehrávka takzvaně do prázdné branky posílá Náchod do zaslouženého vedení!
04:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0)
02:40 Tlučhoř se individuální akcí dostal do dobré příležitosti
00:45 Knettig zaznamenal první střelu Náchoda na branku
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 8. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a nováček Národní ligy, Spartak Pelhřimov. Domácí se v případě výhry a příznivého výsledku jiného zápasu mohou posunout na druhé místo v tabulce, Pelhřimov dokázal vyhrát 2 poslední zápasy, takže určitě očekávejte vyrované utkání!
00:00 Preview k tomuto zápasu čtěte ZDE.