59
  • 59 58:17
    Náchod

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 8:6
branky: 19. Marco Lombino, 20. David Zelinka, 21. Jan Kšír, 38. Matěj Vavroušek, 40. Zdeněk Prokůpek, 40. Jan Martinek, 42. David Zelinka, 53. Tomáš Marhefka - 6. Filip Čáp, 14. Lukáš Prause, 44. David Špaček, 44. Daniel Kříž, 49. Matěj Mikšovský, 54. David Špaček; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jan Buzík 23 - Vlastimil Skalický 17; po třetinách: 2:2, 4:0, 2:4
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Po náročném týdnu jsme rádi, že jsme těžké utkání s Náchodem zvládli. Soupeř předvedl kvalitu hry v první a třetí třetině, nutil nás k chybám a využíval volného prostoru pro svoje šablony v rozehrávce. Naštěstí jsme jejich výpadek ve druhé třetině zhodnotili v několikagólový náskok a zbytek utkání jsme se protrápili ke třem bodům. Nakonec musím vyzdvihnout borce ze širšího kádru, kteří nám dnes velmi pomohli a zvládli zápas na výbornou. Můžeme se o ně opřít stejně dobře jako o naše brankáře! Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Zápas se nám těžko hodnotí, přijeli jsme si pro 3 body a ty bohužel nemáme. 54 min zápasu jsme byli lepším týmem na hřišti a dva tříminutévé výpadky a výkon soupeřova brankáře nás dneska stáli výhru. Sezona je dlouhá a náš tým je silnějším každým zápasem což je pro nás velmi pozitivní a důležité. Velkou kaňkou je zranění Filipa, který nám na nějaký čas vypadne kvůli zranění. Věříme, že se brzy vrátí a bude ještě lepší! Těšíme se na další zápas, který odehrajeme příští víkend na domácícm hřišti proti Pelhřimovu. Díky soupeři za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
58:17 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:36 Hosté začínají hru v šesti
54:42 Kačer nachází Zdrubeckého před brankou a vzniká z toho krásná šance pro domácí
53:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček z trestného střílení (8:6)
53:25 Zdrubecký vysílá krásnou střelu od mantinelu.
52:06 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #73 Dominik Hudec (8:5)
48:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (7:5)
48:48 Mikšovský rychle využívá přesilovou hru a připisuje hostujícím pátý gol.
48:27 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
46:37 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
46:37 V domácí přesilové hře opravdu lítá míček ze strany na stranu.
44:56 Špaček střílí od mantinelu, střela končí ve vlastní cloně od Mikšovského.
43:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #47 Ondřej Macháček (7:4)
43:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (7:3)
43:31 Martinek zabránil crossové nahrávce, ale i tak Špaček neúprosně prostřeluje branku.
41:07 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #60 Marco Lombino (7:2)
41:06 Dnes už několikátá povedená střela Zelinky, která konečně končí golem.
40:33 Začátkem třetí třetiny domácí hrají na hostující obranné polovině bez ztráty míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:20 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #60 Marco Lombino (6:2)
39:04 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:2)
39:00 Lombino nachází na středu Martinka a padá tak 5. gol domácích.
37:00 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:2)
34:53 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #23 Josef Nový.
33:20 Martínka nechali hostující hráči několikrát dorážet v brankovišti, ale bohužel bez golu.
28:49 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
25:18 Prokůpek zabránil dvě útočné akce Náchoda.
20:23 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #25 Petr Škoda (3:2)
20:22 Škoda našel nahrávkou Kšíra na středu a druhou třetinu otevírají domácí golem.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:01 GÓL Panthers Praha! 2:2
18:03 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #73 Dominik Hudec (1:2)
16:11 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:58 Nový teď našel krásný cross, ale šance končí bez golu.
14:28 Zelinka strefuje břevínko.
13:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #56 Matěj Mikšovský (0:2)
06:44 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (0:1)
04:58 Hostující tým ubránil svou polovinu a v breakové situaci dávají první gol utkání.
02:47 Macháček dvakrát střílí z krásné šance, ale golman domácích bez prolémů udržuje nulu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dámy a pánové vítáme Vás z Rudné u 7. kola Národní ligy.