(Šíma)
  • 60 59:56
    2

T.B.C. Králův Dvůr - Florbal TJ Kobylisy 6:8
branky: 12. Adam Lešuk, 25. Matěj Víšek, 37. Michal Nový, 46. Jakub Šíma, 56. Adam Lešuk, 60. Michal Nový - 4. David Mühlbach, 7. Ondřej Kočí, 14. David Mühlbach, 17. Jan Pozler, 18. Vít Komorný, 23. Vít Komorný, 55. Ondřej Kočí, 59. David Mühlbach; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3 + Tomáš Fodor 4:5; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Jiří Procházka 20 - Marek Paleček 22; po třetinách: 1:5, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Opět jedna a ta samá písnička. Špatný vstup do utkání nás stál opět body. Sice jsme od druhé třetiny soupeře přehrávali, ale jejich organizovaná obrana plus výkon hostujícího brankáře nám nedovolil postupně vyrovnat utkání. Pozitivním jsou pro mě početní výhody, které zvládáme dobře, ale to je vše. V hlavách nejsme nastartovaný na vstup utkání a to nás velmi sráží. Borci musí začít u sebe a ve svých hlavách, protože tým máme silný, ale nedokážeme využít potenciál co v klukách je. Cíl máme daný a není ještě nereálný. Z mého pohledu jsme až moc vylučovaný a stojí to mnoho sil a v závěru i potřebného času. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. My se musíme připravit na další domácí utkání s Pískem. Děkujeme domácím diváků za podporu i v nepříjemně se vyvíjejícím okamžiku.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnes velmi důležité vítězství. 1. třetinu jsme odehráli velmi dobře, poté už to bylo horší ale zvládli jsme vyhrát. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:56 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
59:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (6:8)
58:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:8)
58:31 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:56 Tým T.B.C. napadá aby dalo góla, ale oba dva týmy mají velké šance.
55:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk bez asistence (5:7)
54:50 Hra je pomalejší ale za to přesnější a napínavější.
54:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (4:7)
53:55 Oba týmy se pohádali na středu hřiště a z každého týmu vyloučili jednoho hráče.
53:47 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:47 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
52:46 T.B.C. si chystá rozehrávku na své polovině ale ztrácí a TJ Kobylisy mají velkou šanci ale brankář týmu T.B.C. zachraňuje šanci soupeře.
50:22 TJ Kobylisy mají rozehrávku na středu hřiště ale hned po rozehrání ztrácí míček a odevzdává ho soupeři.
49:04 Balónek se zase pohybuje velmi rychle mezi týmy.
48:14 TJ Kobylisy napadají T.B.C. ale stále balónek nezískali.
47:33 Tým T.B.C. Králův Dvůr drží balónek ale TJ Kobylisy napadají a  tak T.B.C. musí hrát rychle a přesně.
46:34 Oba týmy jsou na hřišti hodně aktivní a stále vyvíjejí tlak na obě brány.
45:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #13 Michal Mašek (4:6)
45:40 T.B.C. má přesilovou hru ale TJ Kobylisy napadají ale T.B.C. proměňuje ze středu hřiště.
44:34 Vyloučen hráč #33 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
44:18 Fanoušci T.B.C. vytváří atmosféru která je pro domací výhodou.
43:06 TJ Kobylisy musí vydržet vyvíjející tlak na svojí branku.
42:43 T.B.C. se ujímá vedení balónku a drží si balónek na své polovině
42:12 Balónek se pohybuje velmi rychle, ze strany na stranu.
41:03 Oba týmy přišli na hřiště s velkým nasazením.
40:09 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým TJ Kobylisy a míček drží na polovině soupeře.
40:01 Vítáme fanoušky u poslední třetiny, doufáme že si online užijete.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:58 T.B.C. má velkou šanci před brankou soupeře ale T.B.C. Králův Dvůr přestřeluje bránu
38:34 Fanoušci týmu T.B.C. jsou nespokojení s rozhodnutím rozhodčích ale TJ Kobylisy mají rozehrávku na středu hřiště ale bez šance
37:24 TJ Kobylisy jsou ve velkém tlaku a nemůžou se dostat na polovinu soupeře
36:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #66 Adam Lešuk (3:6)
36:09 Tým T.B.C. postupně napadá a získává míček před bránou a zakončují šanci gólem
35:50 Tým T.B.C. má velkou šanci ale bez úspěchu.
35:04 Oba týmy hodně bojují mezi sebou a chcou rozhodně tento zápas vyhrát
34:30 Tým T.B.C. si drží balónek a čekají na příležitost proměnit
33:03 Fanoušci Týmu T.B.C. fandí opravdu hlasitě aby povzbudili svůj tým.
32:23 Oba týmy mají hodně šancí ale stále bez proměny
30:57 TJ Kobylisy mají šanci ale neproměňují, zatím drží na polovině soupeře v rohu
30:04 Hra se čtyřma hráčema z každého týmu je bez proměny a T.B.C. je v plném počtu.
29:04 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
28:45 Tým T.B.C. brání svojí bránu a zatím se jim to daří. Soupeř ale stále vyvijí tlak na bránu
27:45 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
26:58 TJ Kobylisy mají rozehrávku na polovině soupeře v rohu ale neproměňují
26:36 TJ Kobylisy si udržují balónek ale většinou jim šance překazí tým T.B.C.
24:58 Tým T.B.C. vyhrává buly po gólu upravující skóre v poměru 2:6
24:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #60 Matěj Víšek bez asistence (2:6)
24:35 Oba týmy vyvíjejí tlak na bránu ale tým T.B.C. stále s jedním gólem
23:02 TJ Kobylisy vyhrávají buly a drží balónek na svojí půlce
22:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #68 Tomáš Klouda (1:6)
22:12 Tým T.B.C. si zavezl balónek za svojí bránu a mezitím střídají
20:51 Na polovině TJ Kobylis drží balón T.B.C. Králův Dvůr
20:01 Buly vyhrál tým TJ Kobylisy a jdou hned na stranu soupeře
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:30 TJ Kobylisy rozehrávají na polovině soupeře v rohu
17:59 Tým TJ poprvé v tomto zápase vyhrává buly ale jsou pod velkým tlakem na bránu
17:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:5
16:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #21 David Mühlbach (1:4)
16:50 Buly hned po gólu vyhrává znova T.B.C. a dostává se na polovinu soupeře kde si udržuje balónek
15:46 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry
15:32 Oba dva týmy jsou pod tlakem na branku ale TJ Kobylisy mají více šancí
13:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #15 Boris Nouzák (1:3)
13:48 Tým T.B.C. se pokouší dostat na polovinu soupeře ale soupeř vzal balónek a má šanci kterou proměňuje tým TJ Kobylisy
12:50 Tým T.B.C. vyhrál opětovně buly. Oba týmy mají opravdu hezkou šanci ale neproměňuje ani jeden tým
11:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #70 Jakub Šíma (1:2)
10:13 Tým TJ Kobylisy mají obrovskou šanci i když jsou v oslabení ale neproměňují
09:28 Tým T.B.C. by potřeboval proměnit bránu soupeře na dorovnání zápasu
09:24 Vyloučen hráč #10 Robert Štipka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
07:15 Oba dva týmy bojují o míček na polovině hostů.
06:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (0:2)
06:14 Tým T.B.C. výborně brání svoje oslabení, ale nakonec soupeř proměňuje branku.
05:03 TJ Kobylisy si připravují svojí rozehrávku na své početně přesilové hře.
04:15 Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
04:12 K míčku se dostal tým Kobylisy a drží ho na polovině soupeře.
04:01 Tým T.B.C. Králův Dvůr hned po buly opětovně vyhrávají míček.
03:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
03:05 T.B.C. si připravuje rozehrávku na své polovině.
02:29 Kobylisy se dostávají k balónku ale hned odevzdávají balónek soupeřovi.
01:11 Úvodní buly vyhrává tým T.B.C. Králův Dvůr a drží balónek na své polovině ale TJ Kobylisy se snaží balónek vybojovat.
00:00 Vítáme všechny fanoušky u online přenosu, doufáme že si dnešní online přenos užijete. Hala se postupně naplňuje fanouškama, který už se nemůžou dočkat zápasu.