• 60 59:25
    6:7
    (Zelinka)

Florbal TJ Kobylisy - Panthers Praha 6:7
branky: 27. Jan Pozler, 27. Tobiáš Hejda, 37. David Mühlbach, 44. Vít Komorný, 49. David Mühlbach, 58. David Mühlbach - 1. Matěj Vavroušek, 16. Tomáš Kačer, 17. Matouš Hrubý, 45. Josef Nový, 56. Marco Lombino, 58. Jan Martinek, 60. Marco Lombino; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Marek Paleček 26 - Jan Kobza 20; po třetinách: 0:3, 3:0, 3:4
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Více takových zápasů, které prověří naši psychickou připravenost! Houževnatý soupeř z Kobylis nás dnes zaskočil ve druhé třetině a vnutil nám jeho defenzivní hru plnou přečíslení a riskantních rozhodnutí. V posledním dějství jsme zvládli naskočit na vítěznou mentalitu, vystřílet si tři body a umlčet nesportovní křik fanoušků na našeho gólmana. n n
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel dnes jsme zaspali první třetinu, poté jsme se zvládli vrátit do zápasu. Poslední minuty byl soupeř šťasnější a zvládnul otočit zápas. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:30 Domácí to zkouší v šesti
59:25 Timeout Florbal TJ Kobylisy
59:25 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #67 David Zelinka (6:7)
57:38 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #68 Tomáš Klouda (6:6)
57:30 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
57:19 A opět místo buly volný úder. Pro domácí.
57:18 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #67 David Zelinka (5:6)
55:56 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #41 Pavel Daněk (5:5)
55:56 A teď to bude napínavé ještě víc.
55:15 Už to nebouří, ale je to napínavé
53:33 Na hřišti to bouří.
51:44 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #49 David Mašát.
51:44 Nájezd pro Panthers
51:30 Daněk trefuje tyčku.
48:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #28 Jan Pozler (5:4)
48:17 Gól do šibenice.
47:38 Ošetřujeme domácího brankáře.
47:20 Hejda od pravého mantinelu střílí, Kobza zázračně vyráží.
44:34 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
44:34 Hrubost. To tu ještě nebylo.
44:13 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:4)
44:13 Střelu Panthers Paleček vyrazil, dorážku už nikdo nepohlídal.
43:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #89 Matyáš Metoděj Krahulec (4:3)
43:42 Střela tečovaná hráčem Pathers končí v bráně
42:22 Sekání. Branka Pathers neplatí.
40:01 A do třetice místo buly volný úder. Tentokrát pro Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
38:48 Panthers vystihli rozehrávku domácích, Martinek ale střílí hodně mimo bránu.
37:55 Hrubý si myslel, že přetlačí Ondru Filipa. S ním to ani nehnulo.
36:35 Ani hosté se neumí postavit na buly. Rozhodčí nařizují volný úder pro domácí. Ti ale výhody nijak nevyužívají.
36:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:3)
36:34 Přesilovka využita
36:11 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
35:00 Dnešní utkání sledují 55 diváků. Zdravíme na tribunu kobyliský fanklub s bubínkem.
32:05 Komorný sám před bránou, skóre se ale nemění.
31:33 Nový zkoušel pozornost domácího golmana. Paleček maskou vyráží.
27:55 Jsme zpátky na florbale, nebojte.
27:50 Prokůpek a Mühlbach si asi spletli sport. V jejich podání to vypadalo na šerm.
26:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #39 Tobiáš Hejda, asistoval #89 Matyáš Metoděj Krahulec (2:3)
26:42 Proměněná standardka
26:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:3)
26:00 Honza Pozler ani neví jak ....
22:45 Ubránili
21:50 Přesilovka hostů, domácím se daří bránit
20:44 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
20:01 Pokračujeme ve hře 4 na 4
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:24 Na hřišti moc hráčů nezbylo, o to víc se běhá
19:12 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Klouda trefuje spojnici tyčky a břevna
18:47 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
18:30 Teď už má první zákrok i podavač balonků sedící vedle hostující brány
17:55 Kobylisy zkouší druhou přesilovku, zatím má zákroky jen domácí brankář
17:29 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
16:15 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:3)
16:10 Domácí hráči se neumí postavit na buly, rozhodčí nařizují volný úder. A chyba je vzápětí potrestaná.
15:51 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #15 Michal Derevlanyj (0:2)
15:51 Derevlanyj vystihl kobyliskou rozehrávku
14:43 Paleček vyhazuje na Kloudu, ten je před hostujícím brankářem nedovoleně zastaven. Při standardce opět střela do prvního hráče a Kobylisy přišli o balonek.
12:26 Štipka posílá do samostatného úniku Rychetského, ten ale balonek nestihl doběhnout.
10:51 Panthers stále na míčku
10:15 Kočí střílí do plných, Panthers se dostávají k míčku a hraje se na polovině Kobylis.
09:06 Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
08:52 Klouda faulovaný, domácí budou mít první přesilovku
07:58 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:03 Chyba v domácí rozehrávce, Paleček byl připraven a střelu bez problémů chytá.
02:50 Od domácích při standardce domluvený signál, brankář hostů chytá.
00:43 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:1)
00:43 Druhá střela a bohužel pro domácí gól
00:36 Provní střela hostů, Wojnar v tutové šanci, domácí Paleček chytá.
00:01 Buly vyhrávají hosté
00:00 Vítejte při sledování 4. kola Národní ligy mezi domácím týme Florbal TJ Kobylisy a hostujícím Panthers Praha.