• 60 59:54
    2

Video

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 6:5
branky: 11. Jakub Mikolášek, 19. Jan Huleš, 25. Šimon Dubský, 38. Jiří Čížek, 42. Adam Stejskal, 51. Matěj Švácha - 3. David Lukáš, 15. Miloš Vojtíšek, 41. Ladislav Vorel, 57. Ladislav Vorel, 59. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:3 + Martin Jaeger 4; využití: 2:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Šimon Zídek 24; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Druhou třetinu jsme předvedli kvalitu po všech směrech a to nám zajistilo 3 body. Dnes to stačilo, ale jindy nemusí. Stále je před námi dostatek práce, kterou si musíme odmakat v tréninku. Děkujeme všem přítomným fanouškům, kteří nás povzbuzovali až do konce! Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkuji soupeři za utkání. Bohužel jsme dnes nebyli schopni proměnit naše šance, a tím jsme si zápas prohráli. Chtěl bych všechny hráče pochválit za skvělé nasazení v zápase. Jen nás mrzí zranění našeho snipera.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:54 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:01 Poslední minuta třetí třetiny.
58:53 GÓL SK Florbal Benešov! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #28 Martin Poláček (6:5)
57:55 Timeout SK Florbal Benešov
57:55 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
57:13 Jaeger jsi jde už po 4. v zápase sednout na trestnout lavici.
57:12 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
56:01 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (6:4)
55:05 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
53:01 Dubský zkouší vytočení, střela ale končí těsně vedle brány.
50:11 Zídek nestihl zareagovat na Šváchovo střelu k tyči.
50:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (6:3)
49:27 Dolák chytá odraženou střelu.
42:59 Domácí si zahrají druhé oslabení v zápase.
42:58 Vyloučen hráč #16 Martin Jeníček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (5:3)
40:28 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #87 Jakub Sklenář (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:01 Poslední minuta druhé třetiny.
37:28 Benešov nedokázal ubránit Čížka, který vstřelil 4. gól pro svůj tým.
37:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek bez asistence (4:2)
32:34 Jaeger zkouší dořážet, ale Dolák je připraven.
28:33 Balíkova střela končí mimo hřiště.
24:27 Porazil vstřeluje gól a posouvá svůj tým do vedení.
24:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #70 Lukáš Porazil (3:2)
23:09 Bude se rozehrávat na polovině hostů.
21:45 Dubský to zkouší na Fuchse, ale nahrávka neprošla.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:01 Poslední minuta první třetiny.
18:38 Huleš svoji střelou dorovnává skóre na 2:2.
18:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (2:2)
17:50 Fuchsova střela je zblokována.
17:07 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za zvedání florbalky
14:21 Domácí neubránili oslabení a dostávají gól.
14:20 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:2)
13:34 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
10:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (1:1)
09:51 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká florbalka
02:38 Lukášova střela končí za zády Doláka.
02:37 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (0:1)