3:8
    Božena GABOROVÁ
    ()

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Přerov 3:8
branky: 17. Terezie Plachká, 20. Leontýna Gracová, 25. Nela Pospěchová - 8. Jana Dreiseitlová, 17. Denisa Jiskrová, 18. Bára Klimešová, 18. Anna Němcová, 21. Denisa Jiskrová, 25. Anna Němcová, 28. Bára Klimešová, 32. Božena Gaborová; rozhodčí: Matěj Mihalečko - Václav Otisk; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Soňa Matějková ? - Nikola Perutková ?; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:3
36:00 Ukončení 3. části
31:48 GÓL FBC Přerov! 3:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová bez asistence (3:8)
31:06 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
29:20 Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
27:31 GÓL FBC Přerov! 3:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Bára Klimešová, asistoval #36 Natálie Černošková (3:7)
24:46 Hra se nám po 2 rychlých gólech trochu uklidnila.
24:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #13 Tereza Kunčíková (3:6)
24:21 GÓL FBC Přerov! 2:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #22 Darina Axmannová (2:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:36 GÓL FBC Přerov! 2:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #31 Denisa Jiskrová, asistoval #13 Barbora Gaďourková (2:5)
19:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Leontýna Gracová, asistoval #12 Vanessa Filuschová (2:4)
17:29 1 minuta, 3 góly! Přerov odskakuje na rozdíl tří branek.
17:28 GÓL FBC Přerov! 1:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #11 Božena Gaborová (1:4)
17:19 GÓL FBC Přerov! 1:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Bára Klimešová, asistoval #14 Jana Boháčová (1:3)
16:30 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #31 Denisa Jiskrová, asistoval #21 Anna Němcová (1:2)
16:05 Nádherný průnik a krásný gól z dálky nám předvádí Terka Plachká! Máme srovnáno!
16:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Terezie Plachká bez asistence (1:1)
13:42 Obrovská šance Opavy! Hráčka s číslem #23 Pavla Stiborská střílela, míček se odrazil od golmanky a poskakoval na brankové čáře! Ovšem, brankovou čáru nepřekročil... Stav zůstává 0:1
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:35 Opavské hráčky obětavě blokují většinu střel Přerova!
07:20 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #9 Jana Dreiseitlová bez asistence (0:1)
03:30 Zatím jsou nebezpečnější domácí.
00:01 Vítáme Vás u dnešního druhého zápasu domácího týmu S.K. P.E.M.A. Opava!