8:13
    Roman SEDLÁK
    (Morávek)

TJ Centropen Dačice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 8:13
branky: 35. Radovan Kubek, 40. Kryštof Budíček, 42. Filip Přikryl, 50. Pavel Gellner, 54. Petr Bastl, 57. Filip Přikryl, 60. Petr Bastl, 60. Roman Sedlák - 4. Ondřej Hlinovský, 10. Ondřej Budek, 11. Adam Hašek, 14. Lukáš Fischer, 24. Matěj Surák, 32. Ondřej Budek, 36. Ondřej Budek, 43. Ondřej Budek, 48. Adam Hašek, 53. Jiří Kratina, 57. Jiří Veselý, 58. Ondřej Hlinovský, 59. Jiří Kratina; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Šimon Vančata; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba 26 - Vojtěch Šimůnek 18; po třetinách: 0:4, 2:3, 6:6
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Odehráli jsme dobrý zápas. Bohužel na nejlepší tým v divizi jsme nestačili. Ze začátku sezóny jsme se trápili s výkonama. Po novým roce jsme začali šlapat a poslední zápasy hrajeme velmi dobře. Bohužel se naše hra nepropisovala do výsledků, a tak sestup z divize mrzí o to víc. Děkuji všem fanouškům, co opět vyrazili 40 kilometrů, aby nás mohli podpořit. Budeme makat a po roce, snad i s novou halou, jsme zase zpátky a ještě silnější.
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): Dnešní vstup do utkání až moc podezřele dobrý, za to klukům rozhodně patří pochvala. Škoda poslední třetiny, kde jsme již hráli zas trochu profesorsky a dostávali zbytečné góly. Na závěr bych pochválil domácí, že oproti minulým sezónám, co jsme tu byli, tak konečně přišli i nějací fanoučci, hned je to o ničem jiném! Díky za zápas! JE-DE-ME!
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #16 Jan Morávek (8:13)
59:49 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #16 Jan Morávek (7:13)
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:38 Dačice v šesti.
58:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #39 Jonáš Janata (6:13)
57:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (6:12)
56:42 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #3 Filip Šlápota (6:11)
56:00 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý bez asistence (5:11)
55:30 Dačice jdou do šesti.
55:15 Dačice nemohou projít přes bloky Plzně.
53:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #98 Tomáš Konečný (5:10)
53:30 Dačický brankář vychytavá rychlé střely.
52:33 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
52:33 Hra začíná být nebezpečná.
52:20 Timeout TJ Centropen Dačice
52:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:10)
51:54 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:00 Tlak je na obou stranách.
49:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (4:9)
48:22 Vyloučen hráč #18 Jan Pojar družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
47:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #18 Jan Pojar (3:9)
47:31 Vyloučen hráč #16 Jan Morávek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
47:13 Přesilovky se vystřídaly.
45:51 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:20 Hra začíná být vyhrocená.
42:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #18 Jan Pojar (3:8)
42:28 Střela Ondřeje Budka prošla.
41:25 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl bez asistence (3:7)
41:25 Druhá střela od Filipa Přikryla už vyšla.
40:45 Šance Plzně nevyšla.
40:01 Buly vyhrává Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:41 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #36 Kryštof Budíček, asistoval #82 Tomáš Kubek (2:7)
39:38 Střela od Plzně přeletěla mantinel.
35:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (1:7)
34:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #34 Pavel Gellner (1:6)
34:35 Brankář Plzně nestačil rychlosti střely od Radovana Kubka.
33:30 Další střela od Dačic se odráží od mantinelu.
32:15 Petr Bastl promarnil střelu do prázdné brány.
31:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #31 Vojtěch Šimůnek (0:6)
29:50 Šance Dačic končí nad bránou.
28:30 Dačice mají mnoho šancí, netrefují však bránu.
26:50 Filip Šlápota vystřelil do brankáře.
26:00 Ze střídačky se ozval trenér Plzně.
23:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #75 Lukáš Čech (0:5)
23:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01 Buly vyhrává Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:50 Poslední střelu vystřelily Dačice.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50 Hala je naplněná tichými diváky.
18:00 Šance Dačic se bohužel nevydařila.
15:30 Tempo obou týmů je stále vysoké.
14:00 Dačice mají problémy s ubráněním protiútoku Plzně.
13:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #86 Ondřej Sihelský (0:4)
12:30 Plzeň trefuje tyčku.
10:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
09:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
08:35 Podpora od diváků není slyšet.
06:00 Morávek střílí od půlky, trefuje však gólmana.
03:11 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (0:1)
02:00 Tempo hry je ve vysokém nasazení.
00:30 První střela jde však od Dačic.
00:01 Buly vyhrává Plzeň.
00:00 Dobrý večer, vítejte u dnešního sobotního zápasu.