10:4
    Jan KEYZLAR
    (Staněk)

Fbc Strakonice - SPORT CLUB Klatovy 10:4
branky: 13. Adam Štěpánek, 14. Tomáš Mareš, 14. Daniel Chvosta, 15. Karel Řezanka, 40. Matěj Mikeš, 46. Tomáš Mareš, 47. Matěj Čajan, 49. Lukáš Pluskal, 50. Karel Šavrda, 59. Jan Keyzlar - 10. Adam Denisov, 50. Matyáš Moller, 53. Matyáš Moller, 56. David Jánský; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Hynek Samec 0, Jaroslav Velek 3 - Michael Petelík 0; po třetinách: 4:1, 1:0, 5:3
58:37 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Klatovy udělali pokrok od začátku sezóny, to se jim musí nechat. Jen mi zůstavá rozum stát nad tím, jak byl zápas od začátku vyostřenej, kde dostaneme pár nadávek, nesportovních faulů, když vlastně vůbec o nic nešlo. Náš tým to první dvě třetiny ustál, tu poslední už to bylo celkem přeš čáru a museli jsme se taky ozvat. V tomhle zápasu mělo padnout tak 6 osobních trestů a minimálně i takový počet dvouminutových vyloučení.  nChceme se soustředit na konec sezony, kdy je jasné, že hrajeme o postup a necháme se rozhodit Regioálním celkem, to je taky na pováženou. nDěkujeme fanouškům za podporu a tešíme se tady na prvním kole nadstavby.
58:37 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Pozitivum dnešního zápasu je, že odjíždíme bez zranění. Dělali nám především problémy hraniční zákroky soupeři, nad kterými místy zůstával i rozum stát. Zápas o ničem, přesto plných zbytečností. Děkuji fanouškům, kteří si udělali čas a přiejli nás do Strakonic podpořit.
58:37 GÓL Fbc Strakonice! 10:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #14 Jan Staněk (10:4)
55:18 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #18 Adam Denisov (9:4)
52:02 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller bez asistence (9:3)
49:45 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #30 David Jánský (9:2)
49:33 GÓL Fbc Strakonice! 9:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #27 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (9:1)
48:02 GÓL Fbc Strakonice! 8:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #27 Karel Šavrda (8:1)
46:59 Timeout SPORT CLUB Klatovy
46:59 GÓL Fbc Strakonice! 7:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan, asistoval #46 Martin Mrkvička (7:1)
45:09 GÓL Fbc Strakonice! 6:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:1)
39:27 GÓL Fbc Strakonice! 5:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:1)
38:46 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
34:58 Vyloučen hráč #36 Štěpán Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Jaroslav Velek družstva Fbc Strakonice
20:00 Střely v 1. části: 10:7
14:33 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #77 Matěj Mikeš (4:1)
13:56 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #46 Martin Mrkvička (3:1)
13:13 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #27 Karel Šavrda (2:1)
12:24 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:1)
09:51 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #2 Jakub Holý (0:1)