• 60 59:36
    2
    držení

FBC Draci Říčany - Panthers Praha Boys U23 8:3
branky: 3. Ondřej Kubeš, 18. Vítězslav Špok, 23. Marek Honzák, 27. Matyáš Pros, 31. David Tománek, 38. Vítězslav Špok, 50. Matyáš Pros, 57. Jakub Blažek - 34. Tomáš Jančík, 36. David Navrátil, 42. Michael Kočandrle; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 6 + Jakub Tabášek 4 + Adam Čechovič TDKU + Matěj Tabášek OS:6; využití: 4:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 15 - Jan Kobza 37; po třetinách: 2:0, 4:2, 2:1
59:36 Vyloučen trenér Adam Čechovič družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
59:36 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za držení
59:36 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
59:36 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2+2 minuty za nesportovní chování
56:27 GÓL FBC Draci Říčany! 8:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (8:3)
55:31 Vyloučen hráč #60 Jan Sysel družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za blokování florbalky
53:26 Vyloučen hráč #18 Filip Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
52:40 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
50:17 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:51 GÓL FBC Draci Říčany! 7:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (7:3)
48:45 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:20 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:21 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #1 Jan Kobza (6:3)
37:52 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #93 Jakub Tabášek (6:2)
35:18 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:2)
33:50 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:1)
31:06 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za bránění ve hře
30:02 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:0)
28:58 Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hra rukou
26:37 Timeout Panthers Praha Boys U23
26:37 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0)
22:08 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (3:0)
17:52 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (2:0)
15:57 Vyloučen hráč #15 Petr Nepraš družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
02:01 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #22 Filip Homola (1:0)