59
  • 59 58:42
    Štíři

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice B 11:6
branky: 2. Adam Přib, 11. Vilém Braun, 13. Luboš Homolka, 21. Karel Řezanka, 25. Martin Mrkvička, 29. Patrik Wolf, 43. Tomáš Mareš, 45. Tomáš Mareš, 48. Adam Štěpánek, 51. Adam Štěpánek, 54. Karel Řezanka - 8. Daniel Drobiš, 14. Vít Strouhal, 18. Michal Borovka, 18. Michal Borovka, 53. Petr Ballák, 57. Ondřej Veselý; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Staněk 23 - Radek Kulhan 35; po třetinách: 3:4, 3:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Dnes jsme si zkusili různé varianty sestavy s nováčkem v sestavě a musím říct, že mi kluci mile překvapili. Dokázali jsme soupeře totálně přehrát fyzicky a nedali mu druhou polovinu zápasu moc šancí. nDěkujeme za férové utkání a přejeme hodně štestí do posledních zápasů, holt si na Holbu počkáte do dalšího zápasu, upřímně stejně za moc nestojí, nám ji minule trénér zabavil a dal jí dědečkovi, aby si ji přihřál na kamnech.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Zvláštní zápas, ve kterém gólman hrál v poli a hráč z pole chytal. Domácí nás uběhali a nám jednoduše došly síly, ale myslím, že až do konce jsme byli důstojným soupeřem. Škoda, že nám nevyšel útok na holbu.
60:00 Střely ve 3. části: 22:11
58:42 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
56:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #69 Petr Ballák (11:6)
55:51 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
53:34 GÓL Fbc Strakonice! 11:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (11:5)
52:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #78 Ondřej Veselý (10:5)
50:14 GÓL Fbc Strakonice! 10:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #38 Adam Přib (10:4)
47:52 GÓL Fbc Strakonice! 9:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #24 Karel Šavrda (9:4)
44:59 GÓL Fbc Strakonice! 8:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #77 Matěj Mikeš (8:4)
42:12 GÓL Fbc Strakonice! 7:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #88 Karel Řezanka (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
37:26 Vyloučen hráč #53 Vilém Braun družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
34:27 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:47 GÓL Fbc Strakonice! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #34 Patrik Wolf, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:4)
24:27 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:4)
21:31 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
20:48 GÓL Fbc Strakonice! 4:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka bez asistence (4:4)
20:00 Střely v 1. části: 16:9
17:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (3:4)
17:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:3
13:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:2)
12:10 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:1)
10:21 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #53 Vilém Braun bez asistence (2:1)
07:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #13 Michal Borovka (1:1)
01:58 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:0)