• 60 59:44
    2
    Josef CHALUPA

FBC Draci Říčany - FBC Kutná Hora  10:4
branky: 4. Ondřej Anýž, 6. Vítězslav Špok, 13. Filip Nochta, 33. Jakub Blažek, 40. Jan Dušek, 47. Jakub Tabášek, 49. Marek Honzák, 50. Jan Dušek, 54. Marek Honzák, 57. Jan Dušek - 9. Ondřej Spurný, 12. Jiří Petrásek, 16. Ondřej Spurný, 33. Michal Trník; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 3 + Jakub Tabášek OS:7; využití: 3:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Ondřej Kukol 15 - Jaroslav Dlouhý 24; po třetinách: 3:3, 2:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): V prvních dvou třetinách úplně vyrovnaný zápas, kde jsme sice asi měli víc šancí, ale produktivita nebyla úplně valná. Soupeře jsme naopak pouštěli do gólovek až moc jednoduše a on toho dokázal využít a zápas vždy srovnat. Po stažení na dvě lajny jsme začali být značně lepší a zápas rozhodli. Pro nás strašně důležité tři body proti těžkému soupeři, kterému držím palce do zbytku sezóny. Díky moc našim tradičně skvělým fanouškům!
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): První dvě třetiny za nás parádní. Dokázali jsme držet krok a věřím, že pro oko diváka to byl celkem pohledný florbalový zápas. Bohužel nás stálo mnoho sil vyloučení, které mohlo být pískáno i na druhé straně. Bohužel... Soupeř své početní efektivně potrestal. Třetí třetinu jsme odešli i fyzicky a guláš z bramboračky se nám dostal do hlavy. Už jsme nedokázali chytit rozjetý vlak. Gratulujeme soupeři, děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:44 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
59:44 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
59:44 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
59:44 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
57:22 Vyloučen hráč #13 Petr Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení
57:22 Vávra nechtěl pustit domácího hráče tak silně, že to neuniklo oku rozhodčích a bude vyloučen
56:45 GÓL FBC Draci Říčany! 10:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #23 Matyáš Pros (10:4)
56:45 Dušek využívá další přesilovou hru domácích a čepuje pověstnou desítku
56:19 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
53:55 GÓL FBC Draci Říčany! 9:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #93 Jakub Tabášek (9:4)
53:55 odražený míček od Tabáška, doskákal před branku kde ho trefil Marek Honzák tak dobře, že může zvednout ruce a jít slavit další branku
52:05 Hosté z Kutné Hory nic nevzdávají, pořád zkouší střílet z více či méně připravených pozic a nevzdávají žádný souboj
51:05 Dušek potřeboval střídat, tak trochu přitlačil na protihráce u mantinelu, rozhodčí pískl faul a oba týmy jdou střídat
49:52 GÓL FBC Draci Říčany! 8:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #93 Jakub Tabášek (8:4)
49:52 Tabášek našel před brankou, nikým nehlídaného, Duška a ten zvyšuje na 8:4
49:20 Petrásek se rozhodl, že poběží až k domácí brance, jelikož ho nepodpořili jeho spoluhráči, jeho slabé bekhendové zakončení vyráží pravou nohou domácí brankář Kukol
48:13 GÓL FBC Draci Říčany! 7:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #21 Kilián Smetánka (7:4)
48:13 Zámek se vyplatil, Marek Honzák si našel dobrý prostor a překonává Dlouhého, asistence Kilián Smetánka
48:09 domácím se povedlo usídlit na hostující půlce, kombinují okolo bránící pětky a hledají skulinu na střelu
47:00 Maty Pros obětoval svou hůl, při bloku mu uletěla čepel až ke stropu haly
46:15 GÓL FBC Draci Říčany! 6:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #63 Marek Honzák (6:4)
46:15 Jakub Tabášek se rozhodl projit z rohu až před branku a kupodivu mu to hostující obránci umožnili, není se čemu divit, že na dlouhou hůl překonává ležícího hostujícího brankáře a navyšuje vedení domácích
45:25 Tabášek stříle z půlky, Honzák před brankou nedokázal míček protečovat za Dlouhého záda
44:56 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #34 Vojtěch Honzák.
44:56 uvidíme další trestné střílení, Vojta Honzák zkusil kličku do forhandu, ale míček mu sjel a atakoval rohový díl mantinelu
44:26 hostující Tvrdík si zběhl na velké brankoviště, ale skákavou připrávku mezi tři tyče nevměstnal
44:00 Tománek svou střelu nevměstnal mezi tři tyče a ohrozil pouze kameru za hostující brankou
42:15 Kuba Tabášek střílel od mantinelu, ale hostující Dlouhý je připraven a míček ukrývá ve svých rukou
41:16 do třetí třetiny nastoupili hosté lépe, zatím Draky nepouští do žádných nebezpečných prostorů
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:55 GÓL FBC Draci Říčany! 5:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:4)
39:55 Draci využívají další přesilovou hru, prosazuje se Dušek po asistenci Špoka
39:12 Vyloučen hráč #10 Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zdržování hry
39:01 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Jakub Tabášek.
39:01 Jakub Tabášek nevyužil trestné střílení, když svou kličku nasměřoval do nohy Dlouhého
38:16 Tabášek se snažil hledat spoluhráče před brankou, ale našel pouze pouze ruce brankáře Dlouhého
37:21 domácí se snaží střílet ze všech pozic, ale většinou střela končí na prvním nebo druhé obránci
36:18 nějaká kontroverze u hostující střídačky, Blažkovi se nelíbil zákrok, který provedl hostující obránce a chce mu to říct z očí do očí
35:57 Kutná Hora ubránila přesilovku, moc práce s tím neměla
34:52 tato přesilová hra domácím zatím nic nepřinesla, nahrávky na půlce branky nepřinášejí
33:48 Vyloučen hráč #15 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
33:48 hostující Měšťánek chtěl zasáhnout míček, ale trefil pouze hůl domácího hráče a tak tu máme další přesilovou hru pro Draky
32:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (4:4)
32:35 hosté okamžitě po buly vyrovnávají a začínáme od nuly
32:20 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (4:3)
32:20 Blažek našel místo na bližší tyči u hostující branky a využívá přesilovku
30:51 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
30:51 Trník neudržel nervy po odpískaném faulu na něj a daroval přesilovku domácím
29:42 Tabášek sbírá balonek před domácí brankou a znemožňuje hostům zakončit do prázdné branky
28:44 kutnohorský Chalupa zahodil 100% šanci, když z velkého brankoviště netrefil odkrytou domácí svatyni
28:03 Vojta Honzák zkouší střelu z otočky, míček mu sjel naštěstí jej získal Dušek a udržel pásmo
27:05 domácí přežili oslabení a hned se snaží zvrátit skóre na svou stranu, zatím trefují obrané bloky
25:51 Marek Honzák napadá u hostující branky i když hraje v oslabení a znepříjemňuje rozehrávku hostů
24:27 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
24:27 Nochta přehral svou snahu získat míček na brankovišti a půjde si odpočinout na trestnou lavici
23:37 Dušek střílenou nahrávkou našel před brankou Honzáka, ale tomu radost.překazil hostující brankář Dlouhý
22:42 hosté měli asi lepší poradu o přestávce, pokračují v zlepšujícím se výkonu a dělají domácím víc a víc potíží
20:54 Počta díky svému důrazu udržel balonek a vybojoval volný úder
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:34 hostující Trpišovský, zkouší střelu z ostrého úhlu, v cestě mu stojí blok domácího obránce a míček končí za mantinelem
18:32 Kukol vyráží maskou nepříjemnou střelu kutnohorských
17:47 domácí Kubeš se vydal na útočný výlet, ale jeho přihrávka nenašla Pros u hostující branky
16:25 Pros se chtěl uvolnit na středu, hostující obrana mu v tom dokázala zabránit jenom s pomocí faulu
15:25 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný bez asistence (3:3)
15:25 ve skrumáži před brankou domácích, si míček našel Spurný a srovnává stav utkání na 3:3
12:25 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #21 Kilián Smetánka (3:2)
12:25 Nochta si připravil rychlou odpověď, kdyř trefuje tzv. "na teploměr" a nedává Dlouhému šanci, asistenci si připisuje Smetánka
11:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #51 Jakub Jedlička (2:2)
11:53 Petrásek moc nepřemiýšlel a míček poslal na branku a trefil se dobře k bližší tyči a srovnává skóre
11:09 Draci teď hrají osobní obranu po celém hřišti, přineslo to chybu, kde se míček dostal k Duškovi, jeho střela ale končí na botě spoluhráče z útoku
10:47 na hřišti se poprvé objevuje kapitán a legenda florbalu Honza Brejcha
10:14 hosté jsou po vstřelené brance více aktivní a podařilo se jim se usídlit na domácí polovině, naštěstí míček jezdí pouze po mantinelech
08:33 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #27 Martin Zelený (2:1)
08:33 hostující Zelený dostal míč výborně do prostoru, kde jej z první poslal křižně na Spurného a ten z velkého brankoviště trefuje zařízenímí mimo dosah Kukola a snižuje na 1:2
07:26 Anýž si položil dva protihráče, ale nic moc z toho nezískal, jelikož to jeho přihrávku na střed vystihla hostující obrana
05:20 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (2:0)
05:20 Špok našel místo mezi zdí a hostujícím brankářem a přímo z volného úderu využívá první přesilovou hru utkání
05:19 Vyloučen hráč #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
04:54 Kutná Hora je zatím velice důrazná, někteří Draci s tím mají problém
03:31 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #82 Filip Nochta (1:0)
03:31 Nochta našel přihrávkou od mantinelu na středu trochu volného Anýže a ten otevřel dnešní gólový účet
02:30 Honzák se ocitl sám před hostující brankou, ale skákající balonek neuklidil za záda Dlouhého
00:40 první střelu v utkání pro domácí si připisuje Maty Pros, hostující brankář s ní ale neměl žádné větší problém
00:00 oba týmy předvedli své pokříky a čekají na vyhlášení zahajovacích sestav