58
  • 58 57:08
    Strakonice

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Fbc Strakonice 6:5
branky: 3. Petr Blažej, 13. Matěj Špaček, 20. Petr Blažej, 28. Štěpán Švejda, 34. Štěpán Švejda, 53. Jan Švejda - 12. Jiří Křesák, 14. Lukáš Pluskal, 26. Jiří Křesák, 52. Jiří Křesák, 56. Jan Keyzlar; rozhodčí: Petr Herman - Jan Brejcha; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Trojan 41 - Jaroslav Velek 29; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Nigrin Dalibor (Vedoucí): Dnešní utkání jsme zvládli hlavně v hlavě - bezhlavě jsme nelítali a zkušeně si poradili se soupeřovou osobní obranou. Spoustu brejků jsme trestuhodně zahodili, naštěstí několik tyček naší branky a náš SKVělý gólman nás dnes až do konce udržel na třech bodech. Děkujeme soupeři za florbalové utkání, děkujeme i pořadatelům a nepočetným divákům. Mrzí nás, že se nám letošní sezóna chýlí ke konci opět již v polovině února. Snad vydrží tréninková morálka i přes dalších šest měsíců bez zápasového vytížení.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Přijedeme s hlavičkama nahoře a čekáme, že si tu uplácáme tři body. Ospalé tempo prvníchc dvou třetin chvilkama připomínalo trénink veteránů. Domácí zkušeně kontrolovali balonek a proměnili pár brejků, a to jim bohužel stačilo.¨Do příště zlepšíme přístup a budem důstojnějším soupeřem. nDěkujeme za fér zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
57:08 Timeout Fbc Strakonice
55:13 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #89 Jaroslav Velek (6:5)
52:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #64 Matěj Špaček (6:4)
52:41 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
51:58 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #14 Jan Staněk (5:4)
51:34 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
48:13 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
40:00 Střely ve 2. části: 14:15
33:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #39 Štěpán Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (5:3)
27:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #39 Štěpán Švejda, asistoval #16 Jan Švejda (4:3)
26:34 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
25:02 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 10:17
19:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #37 Jiří Krůšek (3:2)
13:16 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #88 Karel Řezanka (2:2)
12:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #37 Jiří Krůšek (2:1)
11:14 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:1)
07:23 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
02:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #13 Marek Šach (1:0)
02:40 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #34 Patrik Wolf.