• 60 59:43
    6:12
    (Přikryl)

FBC Štíři Č. Budějovice B - TJ Centropen Dačice 6:12
branky: 7. Khac Nhat Trinh, 11. Ondřej Veselý, 17. Matyáš Cuřín, 20. David Caha, 40. Ondřej Veselý, 43. Ondřej Veselý - 2. Filip Přikryl, 3. Filip Šlápota, 13. Filip Přikryl, 14. Martin Noháček, 15. Filip Přikryl, 18. Matyáš Cuřín, 20. Radovan Kubek, 29. Martin Noháček, 35. Filip Šlápota, 43. Filip Šlápota, 45. Filip Přikryl, 60. Filip Šlápota; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 7, Radek Kulhan 21 - Tomáš Ferdan 27; po třetinách: 4:7, 1:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér): V první třetině jsme soupeři nabídli příliš mnoho střeleckých pozic, které proměnil. Kvůli tomu jsme hráli od druhé třetiny do plné obrany Dačic, a to nám vůbec nešlo a nedokázali jsme se prosadit.
60:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Trenér): Souboj nejhorší ofenzivy s třetí nejhorší ofenzivou v lize ukázal v první třetině, že ani jeden tým neumí bránit. Od druhé třetiny jsme nedůraz na naší půlce zlepšili a nepouštěli soupeře do moc nebezpečných akcí. Směrem dopředu dneska vynikající výkon a jde vidět, že nás to s míčkem baví. Děkuji všem hráčům za odmakaný zápas a hrstce našich fanoušků, že nás dorazili podpořit i takovou dálku. Soupeři hodně štěstí do dalších bojů o záchranu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #33 Filip Přikryl (6:12)
54:23 Vypadá to, že se domácím dorovnat nepodaří.
54:17 Oba týmy hrají v plném počtu.
52:37 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #78 Ondřej Veselý.
52:17 Vyloučen hráč #92 Jáchym Peprný družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
51:04 Vyloučen hráč #72 David Caha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
51:04 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení
44:44 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
44:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #3 Filip Šlápota (6:11)
42:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #24 Ondřej Havelka (6:10)
42:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #16 Jan Morávek (5:10)
40:01 Ůvodní buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #13 Michal Borovka (5:9)
37:58 Domácí se zatím při přesilové hře drží.
36:19 Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
34:17 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:9
34:00 Hra připomíná Angry Birds.
28:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 Martin Noháček, asistoval #16 Jan Morávek (4:8)
25:41 Vyloučen hráč #36 Kryštof Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
25:41 Štíři teď hrají přesilovou hru, tak uvidíme jak se zadaří.
24:04 Domácí jsou na půlce hostů a střílí jako o život.
20:01 Ůvodní buly vyhrávají domácí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #3 Filip Šlápota (4:7)
19:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #92 Jáchym Peprný (4:6)
17:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín (3:6)
16:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #13 Michal Borovka (3:5)
16:46 Cuřín na nic nečeká a střílí nádherný gól.
15:39 Tenhle zápas je rychlý a přelévá se ze strany na stranu.
14:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #98 Tomáš Konečný (2:5)
13:22 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 Martin Noháček, asistoval #82 Tomáš Kubek (2:4)
13:22 Během úplné chvíle se Dačice dostávají do vedení hned o dva góly.
12:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
10:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #23 Matyáš Cuřín (2:2)
10:48 A je to tady domácí dorovnávají.
06:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #65 Khac Nhat Trinh, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:2)
06:34 A máme tady první gól domácích
03:23 Domácí si drží míček u sebe a snaží se dostat na půlku soupeře.
02:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
01:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl bez asistence (0:1)
01:54 A máme tady první gól tohoto utkání.
00:01 Ůvodní buly vyhrávají domácí.