• 62 61:08
    8:7
    (Hrubý)

SPORT CLUB Klatovy - FBC Spartak Kaplice 8:7p
branky: 27. Patrik Hrubý, 38. Patrik Hrubý, 39. Patrik Hrubý, 40. Jan Holý, 44. Patrik Hrubý, 52. Filip Cipra, 56. Patrik Hrubý, 62. Martin Benda - 13. Jan Völfl, 16. Petr Lukš, 22. Karel Mach, 39. Tomáš Kadlec, 43. Filip Hron, 43. Jan Völfl, 46. Jan Völfl; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Michael Petelík 20 - Dominik Štěpánek 29; po třetinách: 0:2, 4:2, 3:3, 1:0
65:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Po průběhu zápasu, kdy jsme několikrát vedli, nás mrzí ztráta dvou bodů. I přesto bod bereme. Děkuji hráčům za odmakaný zápas a soupeři hodně štěstí do zbytku sezóny. Zdravíme zbytek našeho týmu a doufám, že na další zápas budeme silnější. Spartaaaaakkk olééééé
65:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dneska po celé utkání týmový výkon, jsme rádi za důležité 2 body, mohli jsme mít 3 ale také žádný. Děkuji všem zúčastněným, že bojovali až do konce a divákům za úžasnou podporu, jochmimu přeji brzké uzdravení.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
65:00 Ukončení prodloužení
61:08 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #91 Patrik Hrubý (8:7)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
57:51 Timeout SPORT CLUB Klatovy
55:20 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #2 Jakub Holý (7:7)
51:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #47 Filip Cipra bez asistence (6:7)
45:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (5:7)
43:17 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (5:6)
42:19 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:6)
42:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #96 Filip Hron, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:5)
41:50 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:44 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (4:4)
38:54 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #96 Filip Hron (3:4)
38:40 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
37:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #63 Jiří Levý (2:3)
26:25 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:3)
21:27 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #37 Petr Lukš (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:58 Vyloučen hráč #18 Adam Denisov družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
15:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #87 Petr Beneš (0:2)
12:41 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (0:1)