Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 13:5
branky: 10. Ondřej Budek, 11. Jiří Kratina, 13. Ondřej Hlinovský, 17. Ondřej Budek, 19. Ondřej Budek, 20. Jan Pojar, 25. Ondřej Budek, 29. Michal Strnad, 30. Ondřej Budek, 44. Ondřej Budek, 50. Matěj Surák, 53. Ondřej Hlinovský, 56. Michal Strnad - 18. Václav Strouhal, 24. Václav Strouhal, 37. Dominik Burda, 42. Václav Strouhal, 55. Michal Borovka; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Lenárt 11 - Lukáš Bicek 34; po třetinách: 6:1, 3:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Těžké ohodnotit. Z naší strany zápas bez tempa, je škoda, že zabereme vždy, jen když nám teče do bot. Musíme se naučit hrát celých 60 minut! Děkujeme skvělým fanouškům, kteří nás chodí podporovat na každý domácí utkání!! Soupeři děkujeme za utkání a klidnou cestu domů! JE-DE-ME!!
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Domácí vyhráli zaslouženě, o tom není pochyb, ale myslím, že se za náš výkon nemusíme stydět. Od fantastického brankáře, po slušnou obranu a produktivní útok, všichni odvedli dobrou práci.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:49 Strnadova rána mířila pěkně nad rameno Bicka, ten ale předvedl skvělý zákrok.
58:35 Vyloučen hráč #65 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
57:48 Trinhova rána šla daleko do rohu, pak následoval faul Štírů.
57:20 Kdyby Křivský mířil lépe, byl by to pěkný gól. Takhle zazvonilo Lenártovo břevno.
55:40 Míša Strnad chladnokrevně zamířil nad Bickovu nohu.
55:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 13:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #86 Ondřej Sihelský (13:5)
54:16 Gólu pomohla ještě teč hráče Goril. Ale i tak je sympatické, jak Štíři nedávají svoji kůži lehce.
54:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 12:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #65 Khac Nhat Trinh (12:5)
52:30 Tempo je opravdu teď o level vyšší.
52:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 12:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (12:4)
51:50 Gorily se potřebovaly poradit, jak se zlepšit v útočné fázi.
50:58 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
49:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #86 Ondřej Sihelský (11:4)
47:37 Gorily, vědomy si náskoku, už hrají hodně pro diváky, ale spalují jednu šanci za druhou.
43:05 Pořád je se na co dívat, pěknou kombinaci Goril završil Ondřej Budek.
43:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #94 Lukáš Fischer (10:4)
41:14 Střelecký apetit má Václav Strouhal. Drží Štíry a trefuje přesně za Lenárta.
41:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #7 Matyáš Křivský (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
39:49 Teč Míšy Strnada mířila mimo Bickovu svatyni.
37:46 Šance Jirky Kratiny zůstává neproměněná.
36:43 Přesilovku dokázali po standardce Štíři využít.
36:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #87 Dominik Burda, asistoval #92 Jáchym Peprný (9:3)
36:02 Vyloučen hráč #18 Jan Pojar družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
31:04 Hraje se hodně ofenzivně, Bicek si ale připisuje důležité zásahy.
29:04 Gorily se baví florbalem. Další ukázku šikovnosti předvedl Ondra Budek.
29:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (9:2)
28:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #18 Jan Pojar (8:2)
27:25 Trinh ukázal šikovné ruce a baseballově pálil na Martina Lenárta.
25:55 Standardka Goril! Ale signál se úplně dobře nepovedl.
25:30 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #3 Jiří Kratina.
24:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (7:2)
23:38 Strouhal umí využít svoji příležitost. Dostal na chvilku prostor a je to o čtyři.
23:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Václav Strouhal bez asistence (6:2)
21:24 Dvě příležitosti navýšit stav měly Gorily. Ale ani Jirka Kratina, ani Michal Strnad neměli přesnou mušku.
20:25 Po změně stran se do šance hned dostal Ondra Sihelský. Střela šla nad branku.
20:00 Střely v 1. části: 18:3
19:20 Druhá polovina 1. třetiny už je střelecky plodná. Všechno to byly rány, na které Bicek prakticky nemohl dosáhnout. Sympatické je na Štírech, že se nebojí hrát, i proto se prosadil Strouhal.
19:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar, asistoval #86 Ondřej Sihelský (6:1)
18:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (5:1)
17:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
16:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #86 Ondřej Sihelský (4:0)
15:34 Vyloučen hráč #25 Ondřej Hájek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
14:44 Další šance Gorily neproměňují, zkoušel to Adam Hašek i Jiří Lukasch.
13:02 Po standardce se ocitl míček i za Martinem Lenártem, ale Štírům pomohl faul. Proto branka neplatí.
12:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #3 Jiří Kratina (3:0)
11:50 Převaha Goril už je v těhle chvílích drtivá. Míček a hru si domácí užívají. Pochválit musíme gólmana Bicka, který Štíry hodně drží.
10:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:0)
10:17 Skvěle rozebrala formace domácích Štíry.
09:33 Skóre otevírají Gorily! První branku připravil Lukáš Čech pro Ondru Budka.
09:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #75 Lukáš Čech (1:0)
08:14 Strouhal se málem dostal k odraženému balonku. Martin Lenárt si připisuje první zásah.
06:06 Neuspěl v šanci před Bickem ani Adam Hašek.
05:14 Dvakrát po sobě hodně dobrý zásah Bicka, obě navštívenky poslal Ondra Sihelský.
03:54 Parádní zásah Bicka proti střele Ondry Hlinovského.
03:06 Matěj Živčák pálil do brankářovy helmy, Bicek ten míček odrazil za mantinel.
01:16 První gorilí střela míří mimo, pálil Jirka Kratina.
00:10 Mladá sestava Štírů se jako první pokouší překvapit svého soka.