• 58 57:25
    6:8
    (Völfl)

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Spartak Kaplice 6:8
branky: 4. Karel Matějka, 4. Jan Šimic, 21. Jan Cihlář, 32. Jakub Tejnor, 40. Jan Cihlář, 42. Jan Šimic - 10. Petr Lukš, 14. Michal Forst, 17. Jan Völfl, 20. Petr Lukš, 31. Tomáš Kadlec, 39. Michal Forst, 51. Petr Lukš, 58. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Jan Barimov - David Novák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 21 - Vlastimil Pokrývka 22; po třetinách: 2:4, 3:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Kadlec Tomáš (Vedoucí): Velmi cenné vítezství ve vyrovnaném utkání, děkuji hráčům za koncentrovaný a bojovný výkon, kdy jsme se nenechali rozhodit po vyrovnání ve třetí třetině, ke kterému vedla i fatální chyba a soupeřova přesilovka.
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Měli jsme více ze hry, ale srážely nás neproměněné šance a laciné góly soupeře. I přes bojovný výkon bohužel zase bez bodu. Gratuluji soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
57:25 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
57:25 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #4 Jan Völfl (6:8)
50:47 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (6:7)
41:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #77 Daniel Danyi (6:6)
40:01 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:59 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #26 Filip Kopřiva (5:6)
38:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst bez asistence (4:6)
31:22 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #22 Vít Hovorka (4:5)
30:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:5
20:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #77 Daniel Danyi (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:58 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #8 Antonín Ballák (2:4)
16:58 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #96 Filip Hron (2:3)
13:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:2)
09:35 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (2:1)
08:53 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #37 Petr Lukš.
03:38 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #66 Jaromír Žák (2:0)
03:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #26 Filip Kopřiva (1:0)