60
  • 60 59:36
    Strakonice

FBC Kutná Hora - Fbc Strakonice 7:11
branky: 19. Jan Danda, 27. Martin Zelený, 33. Petr Vávra, 34. Marek Trník, 35. Jakub Jedlička, 43. Martin Zelený, 58. Marek Trník - 13. Matěj Čajan, 20. Jan Staněk, 25. Adam Přib, 31. Tomáš Mareš, 51. Lukáš Pluskal, 51. Miloslav Blahuta, 53. Matěj Čajan, 56. Karel Řezanka, 57. Karel Šavrda, 57. Karel Řezanka, 57. Adam Přib; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 23 - Jaroslav Velek 9; po třetinách: 1:2, 4:2, 2:7
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Ospalý začátek, přesto jsme dokázali držet krok. Začátek druhé třetiny se nám úplně nevydařil, ale od druhé půlky jsme začali hrát, co jsme chtěli a potrestali, co jsme mohli. Třetí třetinu jsme měli mít my, soupeř se však dostal na koně a třemi rychlými góly se dostal na koně. Začal trestat naše chyby a zajistil si výhru. Dneska jsme však převedli mnohem lepší výkon než v předchozích domácích zápasech. Toto utkání bylo hodno divize. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Těžký zápas po dlouhé cestě, proto jsem nesmírně rád, jak jsme ho zvládli po taktické stránce. Až na pětiminutový výpadek, kdy jsme málem mohli házet bílou vlaječku na hřište jsme se dokázali zvednout a vydřít veledůležité tři body. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas po všech stránkach, přiznám se, že jsem měl obavy, jak to ustojíme v okleštěné a mladé sestavě... konečně mi někdo z mladých ukázal, že jdeme dobrým směrem.  nDěkujeme soupeři za hezký a férový zápas, který se každému musel líbit, dále KH přejeme hodně štestí do zbytku soutěže.
60:00 Střely ve 3. části: 6:15
59:59 Bliží se konec utkání, dnes ve prospěch hostů.
59:36 Timeout Fbc Strakonice
59:27 Dlouhý si připisuje další úžasný zákrok na své konto.
58:30 Kutná Hora statečně bojuje, přidává si gól na své konto.
57:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #43 Lukáš Drahný (7:11)
57:10 Totální zkrat Kutné Hory, přestali hrát svou hru a jsou potrestáni. Věříme, že Kutná Hora přidá ještě pár svých gólů.
56:27 GÓL Fbc Strakonice! 6:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #24 Karel Šavrda (6:11)
56:19 GÓL Fbc Strakonice! 6:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka bez asistence (6:10)
56:03 GÓL Fbc Strakonice! 6:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #38 Adam Přib (6:9)
55:16 GÓL Fbc Strakonice! 6:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka bez asistence (6:8)
54:00 Hosté navýšili skóre, ale Kutná Hora si chce vzít zpátky své vedení.
52:50 GÓL Fbc Strakonice! 6:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Matěj Čajan bez asistence (6:7)
52:15 Oba týmy hrajou ve vysokém tempu, hra je nahoru dolu.
50:40 Zkrat Kutné Hory a hosté rychle zareagovali, máme dorovnáno!
50:11 GÓL Fbc Strakonice! 6:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (6:6)
50:09 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #37 Tomáš Mareš (6:5)
50:05 Vidíme i pár tvrdých soubojů, zdravotnice je dnes v zápřahu.
45:10 Další přesilovka hostů a další důležitý zákrok domácího gólmana.
44:30 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
44:25 Šance hostů končí pouze tyčkou.
43:00 A máme tu proměnění přesilové hry. Zelený střílí backhandem do brány hostů.
42:22 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #33 Ondřej Spurný (6:4)
41:00 Hned ze začátku třetí třetiny tu máme přesilovku domácích. Připíše si Kutná Hora další gól na své konto?
40:41 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
38:40 Viděli jsme ošetření od zdravotníka u Dlouhého, ale vše je v pořádku, můžeme hrát dál.
35:00 Máme tu vedení Kutné Hory, Jedlička navyšuje krásnou střelou.
34:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #43 Lukáš Drahný (5:4)
34:15 Kutná Hora dorovnala a začla hrát ve větším tempu, tohle bude ještě zajímavé utkání.
33:22 A máme dorovnáno!!!
33:21 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #10 Lukáš Staňo (4:4)
32:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #43 Lukáš Drahný (3:4)
32:30 Vidíme plno šancí hostů, Kutná Hora má velké díry v obraně.
31:00 Hosté nenechají domácí dorovnat, navyšují své skóre.
30:36 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #88 Karel Řezanka (2:4)
29:00 Hosté nechtějí pustit domácí tým na svou polovinu.
27:20 Kutná Hora přidává další gól. Dorovná?
26:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #97 Antonín Tvrdík (2:3)
26:30 Máme tu dvougólové navyšení, ale Kutná Hora se nevzdává. Drží své tempo.
24:44 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #77 Matěj Mikeš (1:3)
24:30 Dnešní zákroky Dlouhého jsou neskutečné.
23:05 Domácí navýšili tempo a hra je vyrovnaná.
20:20 Od začátku třetiny domácí na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 2:9
19:59 Opět tu máme vedení hostů. Snad bude pro Kutnou Horu druhá třetina šťastnější.
19:30 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #88 Karel Řezanka (1:2)
18:10 Důlěžitý gól pro domácí, krásná souhra Petráska a Dandy.
18:02 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:1)
16:15 Další úžasný zákrok Dlouhého.
14:20 Domácí se snaží dorovnat, je vidět jasný tlak do brány.
13:00 Zátáhlou střelou z půlky navyšuje Čajan skóre svého týmu.
12:49 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Matěj Čajan bez asistence (0:1)
10:00 Většinu času je na míčku hostující tým. Kutná Hora se snaží zvýšit tempo své hry.
08:05 Viděli jsme jeden z ostrých soubojů v rohu. Hostující hráč skončil za mantinelem.
07:07 Hra je nahoru dolů. Žádné větší šance nevidíme.
04:40 Domácí hrajou v plném počtu.
03:40 Důležitý zákrok Dlouhého. Podržel svůj tým.
03:19 Domácí hrajou ve čtyřech.
02:40 Vidíme hru 3 na 5. Jak toto dopadne?
02:00 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
01:59 A další vyloučení!!
01:20 Vidíme první přesilovku hostů.
01:03 Vyloučen hráč #13 Petr Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
00:02 Hned od začátku utkání se ujímá utkání hostující tým.
00:01 Dobrý večer dámy a pánové, vítáme vás u zápasu domácího týmu FBC Kutná Hora a hostujícího týmu Fbc Strakonice. Podaří se Kutné Hoře dnes vítězství?