3:15
    Ondřej ZIKA
    (Dušek)

FBC Spartak Kaplice - FBC Draci Říčany 3:15
branky: 2. Jan Völfl, 29. Petr Beneš, 37. Petr Beneš - 1. Matyáš Pros, 2. Matyáš Pros, 5. Jakub Tabášek, 9. Matyáš Pros, 10. Filip Nochta, 11. Filip Homola, 18. Marek Honzák, 27. Jakub Blažek, 27. Jan Dušek, 33. Vítězslav Špok, 34. Vojtěch Honzák, 34. Vítězslav Špok, 51. Jakub Tabášek, 56. Matěj Tabášek, 60. Ondřej Zika; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Vaníček 23 - Ondřej Kukol 11, Matyáš Novotný 5; po třetinách: 1:7, 2:5, 0:3
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Dnes nám hodně pomohlo video před zápasem, a tam, kde nám soupeř včera hrozil a útočil do otevřené obrany, tak tam jsme dnes jen sbírali balóny. Povedená první třetina soupeře zlomila, v druhé jsme stále pokračovali v kvalitním výkonu a zvyšovali svůj náskok. Ve třetí už to nebylo stoprocentní, ale hru jsme kontrovali a soupeře do moc šancí nepouštěli. Hodně pozitivní včetně jako vždy skvělých diváků, kteří dorazili dva dny po sobě a vytvořili pro nás krásnou atmosféru. Soupeři šťastnou cestu domů a hodně štěstí do play off.
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Náš výkon zejména v první třetině raději komentovat nebudu a gratuluji soupeři k exhibičnímu vítězství a děkuji za lekci kterou nám udělil! Přejeme hodně stěstí v play off.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:59 Tribuny říčanské haly slaví. Draci vítězí jasně 15:3.
59:23 GÓL FBC Draci Říčany! 3:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #4 Jan Dušek (3:15)
57:00 Zbývají 3 minuty do konce utkání.
55:46 GÓL FBC Draci Říčany! 3:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (3:14)
54:18 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #60 Pavel Wunsch.
54:18 Brankář Novotný ukázal svou sílu a nedal Wunschovi v nájezdu šanci.
50:53 GÓL FBC Draci Říčany! 3:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:13)
50:53 Perfektní akce bratrů Tabášků. Jakub nedal svou šikovností v zakončení brankáři ani čichnout.
50:00 Timeout FBC Draci Říčany
49:40 Obrovská šance z úniku Draků. Tománek v rychosti netrefil balónek.
46:30 Draci zatím kontrolují hru a nedavájí Kaplici možnost toto utkání otočit.
42:37 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Matyáš Novotný družstva FBC Draci Říčany
42:37 Máme tu střídání brankářů. Do branky Draků nastupuje oblíbenec fanoušků Matyáš Novotný.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
36:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:12
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš bez asistence (3:12)
33:54 GÓL FBC Draci Říčany! 2:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:12)
33:34 GÓL FBC Draci Říčany! 2:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (2:11)
32:05 GÓL FBC Draci Říčany! 2:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:10)
28:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #72 František Dvořák (2:9)
26:51 GÓL FBC Draci Říčany! 1:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (1:9)
26:17 GÓL FBC Draci Říčany! 1:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:8)
26:00 Vyloučen hráč #69 Tomáš Dvořák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
25:50 Druhá třetina je zatím klidnější. Draci drží balónek, ale na gól stále čekají.
22:10 Krásna střela z první Smetánky, trefuje boční tyč!
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:20 Tabášek J. chtěl zpracovat balónek nohou, místo toho ho však rozšlapal na maděru.
17:45 GÓL FBC Draci Říčany! 1:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (1:7)
15:30 Krásná akce bratrů Honzáků. Vojtěch přestřeluje prázdnou branku!
13:10 Nebezpečná střela z breaku Kaplice, Kukol vyráží!
10:51 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:6)
10:20 Efektivita střelby Draků velmi vzrostla oproti včerejšímu utkání.
09:41 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #24 Ondřej Anýž (1:5)
08:48 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:4)
05:30 Tvrdý souboj u mantinelu. Rozhodčí zatím nevylučují.
04:56 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:3)
02:00 Úvod zápasu je ve vysokém tempu. Během dvou minut jsme byli svědky třem gólům.
01:57 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (1:2)
01:11 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (1:1)
00:12 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1