2
    Jiří PETRÁSEK
    hra rukou

FBC Kutná Hora - FBC Štíři Č. Budějovice B 14:5
branky: 7. Jiří Schwarz, 8. Marek Trník, 16. Antonín Tvrdík, 27. Lukáš Drahný, 28. Antonín Tvrdík, 36. Michal Trník, 40. Michal Trník, 46. Lukáš Drahný, 48. Lukáš Martin, 50. Jiří Schwarz, 52. Michal Trník, 53. Ondřej Spurný, 54. Lukáš Staňo, 57. Lukáš Martin - 34. Šimon Perek, 38. David Caha, 48. Adam Severin, 54. Tomáš Kotlan, 58. Šimon Perek; rozhodčí: Tomáš Novák - Filip Novák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 13 - Radek Kulhan 16, Lukáš Bicek 0; po třetinách: 3:0, 4:2, 7:3
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní zápas se těžko hodnotí, protože z naší strany sme nepředvedli vůbec nic. Zranění jenom podrhuje naší bídu. Musíme zápas hodit za hlavu a soustředit se na příští víkend. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Konečně jsme prolomili sérii proher. Řekli jsme si, co zlepšit a dneska se nám to celkem dobře dařilo. První dvě třetiny jsme plnili, co jsme chtěli. Hráli jsme naši hru. Ve třetí třetině jsme se opět přizpůsobili hře a dostali zbytečné branky. Rozhodně ale celkové zlepšení. Důležité tři body a příští týden musíme potvrdit. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:20 Lukáš Martin to teď drží za brankou a získává svému týmu čas.
58:06 Petrásek si jde na 2 minuty odpočinout a hosté mají druhou šanci aby nám předvedli přesilovou hru.
58:05 Vyloučen hráč #48 Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou
57:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 14:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #81 Martin Hrmo (14:5)
57:48 Opět rychlá akce hostů a nedůraz před domácí brankou.
56:30 GÓL FBC Kutná Hora ! 14:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin bez asistence (14:4)
56:30 Lukáš Martin jen ťukl do míčku a ten padáčkem přepadává gólmana.
54:05 Petrásek skvělý blok. Dlouhý poté výborná zákrok.
53:32 Hosté se opravdu nevzdávají a opět střílejí branku.
53:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 13:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Tomáš Kotlan, asistoval #72 David Caha (13:4)
53:10 Chlumenáda v podání Staňa. Gól z první z letu a ještě skvěle umístěnou.
53:09 GÓL FBC Kutná Hora ! 13:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #13 Petr Vávra (13:3)
52:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 12:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #43 Lukáš Drahný (12:3)
52:05 Dnešní utkání už je asi rozhodnuté ale hosté se ani tak nevzdávají a bojují dál.
51:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (11:3)
50:06 Domácí využívají přesilovou hru velice rychle. Hosté poté střídají gólmana.
49:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (10:3)
49:35 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
49:15 Svou přesilovou hru nám ukáží i domácí hráči. Uvidíme jestli si poradí o něco lépe než hosté.
49:14 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
47:51 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #43 Lukáš Drahný (9:3)
47:05 Třetí třetina domácím nesedí a hosté rychlou akcí snižují náskuk domácích.
47:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #48 Vítězslav Holub (8:3)
46:00 A drahný se prosazuje po důrazu před brankou.
45:59 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný bez asistence (8:2)
44:33 Domácí jsou ve třetí třetině takový neklidní. Tuto třetinu zatím hrají velice zvláštně.
42:53 Domácí ale oslabení ustávají a už hrají v 5ti.
42:26 Hosté se zatím dostali asi ke 3 zakončením. Jejich přesilová hra až na jedno zaváhání nevypadá vůbec špatně.
41:48 Drahný se dostal k míčku a byl v úniku. Na paty mu ale šlapal obránce hostů a znervozněl ho dostatečně aby se Drahný nedostal ke střele.
40:47 První přesilová hra dnešního utkání. Svou početní převahu nám předvedou hosté.
40:46 Vyloučen hráč #26 Šimon Trpišovský družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:05 Úvodní buly třetí třetiny patří hostům.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:38 Trnící opět v akci. Tvrdá střela do poloodkryté branky končí gólem.
39:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
38:50 Gólman hostů opět vytahuje protřídní zákrok.
37:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #49 Václav Bíca (6:2)
37:57 Po krkolomné nahrávce hostů ale prvotřídní střele hosté snižují svou brankovou ztrátu.
37:48 Domácí se teď na dvě střídání usadili před brankou. Jediná střela ale končí blokem.
35:14 Domácím netrvalo dlouho a opět poodskakují.
35:13 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:1
33:32 Hosté se dlouho drželi na útočné polovině a díky důrazu i střílí branku.
33:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #48 Vítězslav Holub (5:1)
33:28 Dlouhý teď vytahuje míček na brankové čáře.
31:28 Chalupa střílí z nepříjemné pozice. Branku ale netrefuje.
30:10 Hostujícé gólman vytahuje zákrok jak z pohádky. Krosovka střela z první do prázdné a najednou z ničeho nic se objevuje gólmanova ruka a míček vyráží mimo.
29:47 A teď vypálil dělovku na hostujícího brankáře kterému ale pomohl obránce a střela končí mimo.
29:17 Listík teď opět pomohl Dlouhému. Dneska je na hřišti opravdu vidět.
28:50 Tvrdíkovi teď střela vůbec nesedla.
28:30 Standartka hostů velice nepříjemná pro domácí hráče.
27:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #60 Marek Trník (5:0)
26:25 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný, asistoval #48 Jiří Petrásek (4:0)
24:00 Dlouhý si vyjel na kraj velkého brankoviště kde schvoal míček. Hostující hrač přes něj jen přepadl a domácí mají výhodu.
23:45 Na hostující straně teď málem vlastní gól.
22:45 Listík teď zachraňuje situaci před domácí brankou.
21:14 Tvrdík s Trníkem v šanci.
20:05 buly v druhé třetině patří domácím. Ihned po rozehrání ale písknutá výhoda pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:25 Schwarz zkusil tvrdou střelu na bližší tyč. Gólman hostů ale pozorný.
19:00 Poslední minutka 1. třetiny tak uvidíme jestli si některý z týmů něco připravý.
17:25 Zelený teď sám před brankou ale míček mu sjíždí.
15:27 Tvrdík se objevuje vepředu a nekompromisně zakončuje.
15:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
15:15 Trpišovský s Tvrdíkem teď výborně návrat dozadu a skvěle odbráněno.
13:59 Dlouhý teď se štěstím vytahuje další střelu která po jeho zásahu končí břevnem.
12:54 Hostující gólman je stále velice vklidu a předvádí dobré zákroky.
11:30 Dlouhý teď vytahuje prvotřídní zákrok.
10:58 Domácí jsou většinu času na míčku. Hosté se do šancí také dostávají ale střely většinou končí v bloku.
07:53 A domácí navyšují náskok. Po odrazu před brankáře a důrazu Trníka Ma. je stav utkání 2:0
07:52 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (2:0)
06:17 Schwarz teď dostal těžkou nahrávku od Chalupy a nepříjemnou střelou otevírá dnešní utkání.
06:16 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #4 Josef Chalupa (1:0)
05:57 Hra je zatím na obou stranách velice aktivní.
04:02 Dlouhý teď vytahuje parádní zákrok. A druhá střela končí tyčkou.
02:54 Petrásek nyní zachraňuje situaci na domácí polovině.
01:50 Šance na obou stranách ale gólmani zatím skvělý.
00:10 Úvodní buly dnešního utkání a Martin se Zeleným ve velké šanci.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u dnešního online přensou 10. kola mužské divize. Dnes se nám představí domácí Kutná Hora proti hostujícím Štírům z Budějovic.