osobní trest
  • 60 59:58
    2

FBC Draci Říčany - Fbc Strakonice 10:5
branky: 7. Marek Svoboda, 13. Michal Strieženec, 13. David Tománek, 20. Matyáš Pros, 25. Matyáš Pros, 37. Vojtěch Honzák, 48. Ondřej Kubeš, 51. Jan Dušek, 59. Vítězslav Špok, 60. Tomáš Zicha - 9. Lukáš Pluskal, 24. Tomáš Mareš, 42. Karel Šavrda, 42. Matěj Mikeš, 49. Karel Řezanka; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1 + Jakub Tabášek 4 + TDKU:10 + Jaroslav Velek OS; využití: 3:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 20 - Jaroslav Velek 30; po třetinách: 4:1, 2:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): V první řadě je nutné poděkovat všem, kteří dorazili, byl to pro nás obrovský zážitek, pro spoustu  z nás možná životní. V druhé řadě soupeři za férový a těžký zápas hodný otevření nové haly. Jsem rád, že jsme ji pokřtili vítězně. První místo v tabulce nám dělá radost, ale všichni víme, že téměř nic neznamená, je prakticky začátek sezóny a vše máme před sebou. I tak jsem na tým zvykající si na celostatní soutěže hrdý a věřím, že budeme pracovat ještě usilovněji na tom, aby jsme svou výkonnost udrželi. Ještě jednou díky všem a soupeři bezproblémovou cestu domů, ať se daří ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): V první rade bych chtel smeknout pred dnesni navstevou a atmosferou v hale, takhle by to melo vypadat vsude. Hezkou dekovacku domacich jsme mohli sledovat jen se svesenou hlavou a zavidet, ale co si budem, dost jsem jim nahravali jednim zbytecnym vyloucenim za druhym a nebyli jsme dustojnym souperem v boji o prvni misto. Vsude jsme pozde, bez durazu, to musime zlepsit. nTento vikend mame asi 234x23x34 netrefenych prazdnych branek, takze budem v tydnu trenovat bez brankaru, at si zvykame.... nJinak bych chtel znovu podekovat za gesto fair play domacich, kdy se priznali k zakroku, ktery do sportu nepatri, to se dneska jen tak nevidi. n My si sbalime desitku a jedem si domu pro zitrejsich par rovinek. Kazdopadne nic nebalime, zustavame pozitivni a pristi vikend chceme znovu bodovat..  nRicanum prejem hodne stesti do dalsich zapasu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:58 GÓL FBC Draci Říčany! 10:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #11 Ondřej Kubeš (10:5)
59:58 Vyloučen hráč #89 Jaroslav Velek družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
59:58 Vyloučen hráč #89 Jaroslav Velek družstva Fbc Strakonice - osobní trest
58:45 GÓL FBC Draci Říčany! 9:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (9:5)
58:10 Timeout FBC Draci Říčany
58:10 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
57:30 Strakonice se ještě pokusí zvrátit zápas hrou bez brankáře.
57:00 Zbývají 3 minuty do konce třetí části.
53:18 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:37 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry
50:39 GÓL FBC Draci Říčany! 8:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #34 Vojtěch Honzák (8:5)
48:52 GÓL Fbc Strakonice! 7:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #77 Matěj Mikeš (7:5)
47:28 Timeout Fbc Strakonice
47:28 GÓL FBC Draci Říčany! 7:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:4)
46:42 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
43:10 Stranokice vstoupili skvěle do třetí třetiny a snižují na rozdíl dvou branek
41:35 GÓL Fbc Strakonice! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #88 Karel Řezanka (6:4)
41:14 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
37:31 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
37:00 Zbývají 3 minuty do konce druhé části.
36:54 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (6:2)
31:47 Strieženec ve hře 4 na 4 trefuje tyč!
30:31 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
29:23 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany do konce utkání
29:23 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2+2 minuty za hrubost
29:23 Na hřišti máme lehkou potyčku. Hráči obou týmu nejsou spokojeni s výroky rozhodčích
27:24 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
25:05 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #8 Lukáš Pluskal.
24:27 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (5:2)
23:24 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (4:2)
23:24 Strakonice přesilovku využili a krásnou střelou pod břevno snižují na 4:2
23:19 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
22:00 Draci měli v přesilovce spoustu střel, gól se jim však vstřelit nepodařilo
20:00 Střely v 1. části: 18:14
19:22 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
17:00 Zápas pokračuje ve vysokém tempu. Zbývají 3 minuty do konce první části.
12:46 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:1)
12:36 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #63 Marek Honzák (2:1)
08:33 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (1:1)
07:12 Závar před bránou domácích. Strakonice svou šanci ale nevyužili
06:00 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda z trestného střílení (1:0)
05:30 Velká šance pro Draky! Honzák minul.
00:00 Úvodní buly ve prospěch domácích Draků