• 59 58:59
    18:4
    (Hašek)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Panthers Praha Boys U23 18:4
branky: 2. Ondřej Budek, 3. Kryštof Lehečka, 4. Daniel Nicklas, 6. Tomáš Pour, 8. Jiří Veselý, 10. Daniel Nicklas, 12. Tomáš Pour, 14. Ondřej Hlinovský, 15. Jiří Veselý, 16. Ondřej Budek, 29. Matěj Surák, 31. Matěj Surák, 33. Matěj Surák, 35. Ondřej Budek, 36. Ondřej Hlinovský, 48. Jiří Kratina, 57. Jiří Kratina, 59. Ondřej Hlinovský - 12. Michael Kočandrle, 16. Marek Urban, 20. Michael Kočandrle, 34. Marek Leiš; rozhodčí: Jakub Šimek - Šimon Dubský; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 16 - Denis Ali 14; po třetinách: 10:3, 5:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsem rád, že se ukázaly herní principy, které jsme prodaly v 1.třetině a hned se to projevilo na skóre utkání. Souhlasím s trenérem hostů, byli jsme lepší, ale soupeř hrál do konce utkání a uměl dobře pohrozit. Děkuji hráčům za dnešní předvedený výkon, kdy jsmě neměli ideální týden, ale dnes do toho šlápli - DĚKUJI! Mockrát děkuji fantastickým fanouškům a děkuj soupeři za utkání! AVÉ GORILA :)
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Byli lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
58:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 18:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #87 Adam Hašek (18:4)
58:09 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
58:09 Těsně před vyloučením Lukáše Fischera se zaskvěl výborným zákrokem Vojta Šimůnek.
56:54 Premiéra v dresu Goril jako hrom! Dan Nicklas se opět podílel na dalším gólu do sítě Aliho.
56:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 17:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #59 Daniel Nicklas (17:4)
56:07 Skvěle opět zahrál Lukáš Fischer. Jak v ofenzívě, tak pak parádním zásahem proti Motlovi.
53:38 Přesilovku Panteři nevyužili. Pokud střela nebyla do bloku, tak zasahoval připravený Vojta Šimůnek.
51:31 Krátká dvojnásobná přesilovka pro Panthers.
51:30 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
51:30 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
50:49 Přesilovku hrají i hosté. Zkouší to zatím marně, museli se i bránit, když Ondra Budek utekl.
49:33 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
47:49 V hokeji byl měl druhou asistenci Dan Nicklas. Jeho akci ještě vyšperkoval Matěj Surák a Jirka Kratina už měl před sebou jen zívající branku.
47:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 16:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #17 Matěj Surák (16:4)
46:27 Zákrok Vojty Šimůnka. Nebylo kudy míček dostat do branky. Všude byl!
45:53 Malí bubeníci Goril nepřestávají povzbuzovat.
45:12 Dvakrát jsme viděli pálit Adama Haška, Pokaždé do střely sáhl dobře gólman Ali.
44:24 Aktivita Gorilích útoků neustává. Jirka Veselý zkoušel prostrčit míček na Jirku Lukasche.
42:37 Z hranice velkého brankoviště pálil Kryštof Lehečka, Aliho nepřekonal.
41:19 Podruhé za sebou nevyužili domácí výhodu přesilovky.
40:29 Pokračuje zámek přesilovky.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:15 Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
39:15 Akce Pivo&párek, kterou pořadatelé připravili skvěle naladila diváky. Ti si užívají ofenzivní podívanou.
37:26 Vojta Beneš skvěle postavený, ale mířil mimo branku.
37:00 Ondra Budek je zbraň do útoku, ale teď ukázal parádní návrat a sebral šanci Panterům.
35:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 15:4
35:03 Panthers hodně zlepšili obranu, Gorily se nemohou prosadit tak snadno, jak jim to šlo v první třetině.
34:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 14:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (14:4)
33:49 GÓL Panthers Praha Boys U23! 13:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #94 Marek Urban (13:4)
33:15 Tomáš Pour chtěl navázat na hattrick Matěje Suráka, ale rána šla mimo.
32:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 13:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (13:3)
31:10 Matěj Surák minul z úniku. Míček letěl mimo roh branky, na který mířil.
30:11 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 12:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (12:3)
29:19 Gorily zamkly Pantery v pásmu a ostřelují znovu Aliho.
28:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:3
27:20 Junior v dresu Goril Lukáš Fischer prověřil Aliho.
24:48 Dvě šance pro Ondru Hlinovského, ten obě rány poslal pouze vedle brány.
24:24 Gorilám se nedaří finální přihrávka.
22:40 Pech nabídl domácím zbraň do ruky. Přesilovku!
22:39 Vyloučen hráč #87 David Pech družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
22:00 Marek Leiš sám před domácím gólmanem, ale ten ukázal skvělý postřeh a vychytal ho.
20:38 Navážeme na gólové hody z 1. části?
20:00 Střely v 1. části: 15:6
19:58 Ještě jeden zákrok Vojty Šimůnka. Matěj Motl netrefil kros úplně dobře, proto Vojta byl na druhé straně včas.
19:03 GÓL Panthers Praha Boys U23! 10:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #56 Tomáš Mánek (10:3)
17:41 Další dobrý zákrok Vojty Šimůnka. Tomu spadla i helma, ale Vojta míček nepustil.
16:25 Gorily jsou dneska při chuti a střílí jim to. 10. gól má na svědomí střelec Ondra Budek.
15:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #32 Jiří Kratina (10:2)
15:32 GÓL Panthers Praha Boys U23! 9:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #6 Kryštof Novotný (9:2)
14:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #59 Daniel Nicklas (9:1)
13:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:1
12:37 Vojta Šimůnek hlavou vyráží další Kočandrlovu ránu.
11:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (7:1)
11:15 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #97 Martin Mattes (6:1)
10:31 Matěj Surák hledal na středu Ondru Budka, ten vyslal střelu nad.
09:04 Danovi seděl míček na čepeli jako přilepený. Ali neměl šanci.
09:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #59 Daniel Nicklas z trestného střílení (6:0)
08:48 Gorily opět zaměstnaly obranu Panthers.
07:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:0
06:48 Poprvé si dneska sáhl pořádně na míček i oslavenec v brance domácích Vojta Šimůnek.
05:47 Domácí jsou na koni a velice rychle využili přesilovou hru.
05:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (4:0)
05:13 Vyloučen hráč #7 Matěj Motl družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
04:08 Ondra Hlinovský zkoušel z úhlu překvapit Aliho.
03:34 Skvěle se na brankovišti prosadil Daniel Nicklas.
03:33 Timeout Panthers Praha Boys U23
03:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #59 Daniel Nicklas bez asistence (3:0)
02:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (2:0)
01:35 Přenos zápasu lze sledovat na platformě ceskyflorbal.tv.
01:34 Ondra Budek se prosadil hned z první akce. Lehce prostřelil Aliho.
01:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (1:0)
00:35 V první šanci domácí Vojta Beneš, nestihl zakončit jinak než do gólmana Aliho.