59
  • 59 58:59
    Draci

FBC Draci Říčany - Florbal Jindřichův Hradec 8:5
branky: 4. Marek Honzák, 10. Vítězslav Špok, 16. Filip Nochta, 20. Matyáš Pros, 45. Matěj Tabášek, 50. Matyáš Pros, 51. Filip Nochta, 54. Vojtěch Honzák - 18. Jan Šimic, 28. Jan Šimic, 28. Vojtěch Mach, 34. Daniel Danyi, 38. Jakub Tejnor; rozhodčí: Tomáš Novák - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: František Lerch -5, Matyáš Novotný ? - Jakub Rytíř -8; po třetinách: 4:1, 0:4, 4:0
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Zbytečná ztráta bodů. Přijeli jsme sem a mysleli, že to půjde samo. První třetina strašná, ve druhé konečně naše hra a třetí totální propadák. Gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Opáčko minulého týdne s tím, že jsme vynechali jen jednu třetinu, konkrétně tu druhou a od třetí zase začali hrát v tempu. Musíme pracovat na tom, aby jsme tyhle výpadky z našich zápasů odstranili, protože se nám to dřív nebo později vymstí. Do třetí třetiny už zase Draci nastoupili a myslím, že naše výhra je zasloužená. Děkujeme našim fanouškům, soupeři za zápas a bezproblémovou cestu domů.
58:59 Timeout FBC Draci Říčany
53:30 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
53:30 GÓL FBC Draci Říčany! 8:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #92 Matěj Tabášek (8:5)
50:47 GÓL FBC Draci Říčany! 7:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (7:5)
49:46 GÓL FBC Draci Říčany! 6:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (6:5)
49:18 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Mach družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
45:20 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:02 GÓL FBC Draci Říčany! 5:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #22 Jan Dušek (5:5)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Matyáš Novotný družstva FBC Draci Říčany
37:36 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #26 Filip Kopřiva (4:5)
36:06 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
33:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #1 Jakub Rytíř (4:4)
27:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #12 Vojtěch Mach, asistoval #6 Karel Matějka (4:3)
27:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #16 Vojtěch Koutný (4:2)
26:26 Draci tlačí ale nedaří se jim rozvlnit vnitřní síť.
24:10 Začátek druhé třetiny je z obou stran velice agresivní.
19:43 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #18 Martin Novák.
19:06 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (4:1)
17:50 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:1)
15:53 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
15:53 Nochta se doslova prorval před bránu hostů a šikovně zaskóroval.
09:12 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #22 Jan Dušek (2:0)
07:23 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:18 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #22 Jan Dušek (1:0)