• 60 59:48
    10:4
    (Chalupa)

FBC Kutná Hora - TJ Centropen Dačice 10:4
branky: 7. Michal Trník, 10. Antonín Tvrdík, 17. Jiří Schwarz, 25. Jiří Petrásek, 25. Petr Vávra, 25. Marek Trník, 32. Lukáš Drahný, 40. Jiří Schwarz, 52. Lukáš Staňo, 60. Jiří Petrásek - 7. Roman Sedlák, 8. Radovan Kubek, 23. Filip Přikryl, 34. Tomáš Kubek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 26 - Tomáš Ferdan 28; po třetinách: 3:2, 5:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Kubek Radovan (Vedoucí): Noo co na to na říct. Snad jen gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Třetí třetina naprostý chaos. Místo abychom kontrolovali hru, tak jsme hráli nahoru dolů. Na druhou stranu máme mladý tým, který se ještě má co učit a víme, na čem nadále pracovat. Velké pozitivum bylo ubránění soupeřových přesilovek a hru v 6ti. Soupeři děkujeme za hru a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (10:4)
58:45 Dlouhý opět čaruje. Je vidět že dnes už rozhodně míček z branky lovit nechce.
57:37 Drahný i Vávra teď netrefují odkrytou branku. Jaká škoda pro domácí.
56:52 Dlouhý nám teď ukázal skvělý přesun a zabránil tak jasnému gólu. Jen tak dál.
55:39 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:39 Domácí půjdou do čtyřech a hosté to opět zkouší v šesti. Jsme zvědavý co z toho bude.
54:01 Luxusní teč od hostujícícho hráče. Teč ale končí vedle.
53:28 Hosté opět zkouší hru v šesti ale zatím se jim nedaří.
52:13 Hosté hrají v šesti.
51:44 Chlumenáda od Staňa. Otočka na prostředku hřiště a nečekaná střela končí za gólmanem hostů.
51:43 Timeout TJ Centropen Dačice
51:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #97 Antonín Tvrdík (9:4)
50:32 Jedlička na Drahného. Ten měl ale u sebe soupeře a nepodařilo se mu nic vymyslet.
50:02 Dlouhý chytá standartku hostů.
49:05 Drahný si teď nejspíše nevšiml že Vávra už je zpět a ikdyž byl Vávra sám Drahný šel sám a to se nevyplatilo.
48:39 Chalupa teď trefuje pouze blokujícícho hráče.
47:30 Hra 4 na 4 je zatím stejná jako v pném počtu. Pořád se hraje tak nějak nahoru dolů.
46:47 Vyloučen hráč #13 Petr Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
46:47 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
46:04 Petrásek to teď vzal na sebe ale přestřeluje branku.
45:20 Trnící a Tvrdík teď měli pár dobrých momentů. Žádný ale nekončí gólem.
43:20 Dlouhý teď předvedl své reflexy když bravůrně zmákl střelu ze dvou metrů na kterou ještě blbě viděl.
42:30 Teď ale velký zmatek před domácí brankou.
42:22 Hra je teď spíše nahoru dolů.
40:53 Domácí jsou ale přeci jen o trochu aktivnější. Dá se říct že celou dobu drží útočné pásmo.
40:10 Úvodní buly třetí třetiny dopadlo lépe pro tým domácích. Hosté se ale ihned vrhají do útoku a pro Dlouhého je z toho nepříjemná situace.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:15 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #71 Adam Holub (8:4)
38:48 Po delší době šance pro hostující hráče. Akci ale přerušil jeden z domácích hráčů.
36:50 Domácí sice telačí ale hosté je moc nepouštějí do nějakých nebezpečnějších situací.
35:00 Listíkova trvdá střela se odrazila od mantinelu a hostující gólman měl co dělat aby si jí nesrazil do branky. Byl by to velice šťastný gól.
33:28 Rychlá rozehrávka hostů. Dlouhý měl uplně zakrytý výhled a míček končí v domácí brance.
33:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (7:4)
33:19 Drahný si teď vybojoval krásným soubojem míček.
32:15 Měšťánek s Beilem teď skvělá situace ale Beil byl již moc blízko a nedokázal zakončit.
31:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný, asistoval #5 Jiří Schwarz (7:3)
31:20 Měšťánek teď tvrdě bojuje aby se dostal před hostujícícho gólmana. Akce končí výhoodu pro domácí.
28:37 Novotný se teď vrhnul po hlavě do obrany. Končí na zemi ale akce hostů byla přerušena.
27:38 Chalupa opět v šanci ale zvedl flórbalku příliš vysoko a míček ani netrefil.
26:25 Beil se již radoval z gólu ale rozhodčí rozhodl jinak. Zřejmě hra v brankovišti.
26:02 Drahný teď v situaci dva na dva volí nahrávku. Obrana domácích byla ale velice těsná a nedovolila mu nic.
25:15 Tvrdík vybojoval míček za domácí brankou a probíhá si skoro celé hřiště. Tam už na něj čekal Chalupa ale bohužel pro domácí tam akce končí.
24:34 Gólová smršť. Ani nestíháme hlásit střelce.
24:33 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník bez asistence (6:3)
24:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #5 Jiří Schwarz (5:3)
24:20 Vávra si teď krásně vytáhl gólmana z branky a střílí do úplně odkryté branky.
24:07 Střela Tvrdíka končí u gólmana. Petrásek doráží a trefuje tyčku. Doráží podruhé a trefuje gólmana. Třetí střela už ale končí za zády gólmana hostů.
24:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (4:3)
23:13 Bratři Trníkové teď dlouho drželi hostující hráče pod tlakem.
22:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #16 Jan Morávek (3:3)
21:40 Dlouhý si připisuje skvělý zákrok. Nahození před branku a on si pro ní přes celé brankoviště dojel.
20:55 Chalupa v šanci. Do střely mu ale jeden z hostujících obráncu vložil čepel a Chalupa tak minul
20:23 Hosté jsou stále na míčku ale domácí na ně hodně tlačí.
20:05 Uvodní buly druhé třetiny patří hostům.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:14 Domácí jsou teď chvíli na polovině protihráče. Ale žádná situace ze které by mohl padnout gól.
16:20 Další gól o který se postaral Schwarz.
16:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #13 Petr Vávra (3:2)
15:35 Petrásek útočil ale bránící hráč hostů se nenechal zaskočit a Petráska si velice dobře pohlídal.
15:10 Hosté si teď nerozuměli na polovině hřiště a hrají tak opět domácí.
13:36 Hosté jsou v plném počtu a domácí měli za celou dobu možná dvě kloudnější akce.
13:02 Tvrdík teď minul branku při střele z půlky.
12:25 Až teď se dostal Zelený do šance. Byl ale blízko gólmanovi a nemohl tak dorážet.
12:04 Prvních 30 vteřin přesilové hry a domácí zatím nic moc nepředvádí.
11:37 A uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání.
11:36 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
10:50 Trpišovský měl teď volno ale raději si zvolil že chce nahrát. Nahrávku ale zachytil hostující hráč a byla z toho rychlá protiakce.
10:05 Trník Ma. teď dostal míček na útočnou polovinu. Byl to ale boj.
09:11 Střela od Tvrdíka končí s tečí za zády hostujícícho gólmana.
09:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #27 Martin Zelený (2:2)
07:20 A je opět navýšeno. Domácí měli lehký zmatek v obraně a hostující hráč vyslal z otočky luxusní šibenici na vzdálenější tyč.
07:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (1:2)
06:45 Zelený teď ve velké šanci. Trefuje ale jen bok branky.
06:32 A rychlá odpověď domácích. Rychlá akce juniorů.
06:31 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #66 Jakub Jan Beil (1:1)
06:10 Tlak na Jeldičku u mantinelu. Ten ztrácí a na volného Sedláka přišla nahrávka. Dlouhý v přesunu nestihl zvednou ruku aby pokryl šibenici.
06:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #33 Filip Přikryl (0:1)
04:46 Domácí teď meli štěstí že se hra přerušila kvůli špatnému místu rozehrávky. Jeden z hostujících hráču měl výbornou teč střely ze vzduchu.
04:05 Beil netrefuje backhand do odkryté branky.
03:10 Hra je zatím z obou stran velice aktivní.
01:20 Dlouhý si připisuje první pořádný zákrok dnešního dne.
00:25 Trpišovský si připisuje první střelu. Trefuje ale blokujícícho hráče hostů.
00:10 První buly dnešního utkání máme za sebou a míček doputoval až k Dlouhému do branky.
00:00 Vítáme vás na 3. kole mužské divize. Dnes se proti domácím představí TJ Dačice. Domnácí jsou po dvou zápasech na 7. místě. Dačice mají dvě prohry a místo 11. Uvidíme jestli to dnes bude tabulkový zápas nebo Dačice překvapí.