• 37 36:56
    12:3
    (Mádr)

FBC Cannibals Lipník - Asper Šumperk B 12:3
branky: 1. Jakub Škorpík, 2. David Klinkovský, 10. Jan Mádr, 16. Jan Mádr, 30. Marek Houb, 31. Jan Mádr, 32. Martin Němeček, 33. Jan Mádr, 35. David Hřivna, 36. Jakub Škorpík, 36. Petr Novák, 37. David Klinkovský - 17. David Holý, 26. David Holý, 28. David Holý; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Holan; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Mikeška ? - František Juráň ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 8:1
39:00 Komentář domácích Šromota Jan (Trenér): Dnešní výhru chceme věnovat našemu kamarádovi z  Třince, Ondřeji Cmielikovi a přejeme mu hodně štěstí v O2 aréně. Ondro, neboj, BOJUJEME !
39:00 Ukončení 3. části
36:56 GÓL FBC Cannibals Lipník! 12:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #12 David Klinkovský, asistoval #68 Jan Mádr (12:3)
35:56 GÓL FBC Cannibals Lipník! 11:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák, asistoval #12 David Klinkovský (11:3)
35:42 GÓL FBC Cannibals Lipník! 10:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #23 Jakub Škorpík, asistoval #88 Nicolas Tamborský (10:3)
34:19 GÓL FBC Cannibals Lipník! 9:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #64 David Hřivna, asistoval #8 Tobiáš Richtr (9:3)
32:40 GÓL FBC Cannibals Lipník! 8:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #23 Jakub Škorpík (8:3)
31:28 GÓL FBC Cannibals Lipník! 7:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #6 Martin Němeček bez asistence (7:3)
30:59 GÓL FBC Cannibals Lipník! 6:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #31 Jaroslav Skála (6:3)
29:30 GÓL FBC Cannibals Lipník! 5:3
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #66 Marek Houb, asistoval #23 Jakub Škorpík (5:3)
29:17 Vyloučen hráč #33 Pavel Fleischmann družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání
27:20 GÓL Asper Šumperk B! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #82 David Holý, asistoval #38 Matyáš Valenta (4:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:47 GÓL Asper Šumperk B! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #82 David Holý z trestného střílení (4:2)
20:32 Vyloučen hráč #97 Petr Novák družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
16:29 GÓL Asper Šumperk B! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #82 David Holý, asistoval #33 Pavel Fleischmann (4:1)
15:21 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #97 Petr Novák (4:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:42 Vyloučen hráč #66 Marek Houb družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
09:02 GÓL FBC Cannibals Lipník! 3:0
03:47 Vyloučen hráč #18 Jan Šromota družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
01:12 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:0
00:37 GÓL FBC Cannibals Lipník! 1:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #23 Jakub Škorpík bez asistence (1:0)