• 36 35:41
    9:5
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 - Bulldogs Brno 9:5
branky: 21. Daniel Hochman, 24. Josef Loučka, 24. Matouš Slováček, 26. Daniel Hochman, 27. Matouš Slováček, 27. Matouš Slováček, 32. Josef Loučka, 36. Josef Loučka, 36. Daniel Hochman - 7. Robert Olma, 7. Jan Vrašťák, 19. Jan Vrašťák, 24. Dominik Kučera, 35. Robert Olma; rozhodčí: Pavel Brückner - Antonín Adolf Jebavý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Jan Pimek ? - Vojtěch Drobeček ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 6:1
36:00 Komentář hostů Hanák Jakub (Vedoucí): Skvěle rozehraný zápas, který jsme ve třetí třetině bohužel ztratili. Rozhodly góly po secvičených situacích, které jsme nedokázali pokrýt. Pro nás je dnešní prohra však motivací ke zlepšení, na obranné činnosti teprve začínáme pracovat. Věřím, že v odvetě to soupeři vrátíme. Děkujeme všem za podporu a soupeři za zápas!
36:00 Střely ve 3. části: 11:4
36:00 Ukončení 3. části
35:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 9:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #16 Daniel Hochman bez asistence (9:5)
35:13 Nevyšlo to, zbytečna dlouhá přihrávka přistála na čepeli Hattricku a prázdná brána pro Pepu je snadnou kořistí
35:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 8:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #13 Matouš Slováček (8:5)
34:56 Hra v šesti
34:38 90 sekumd, tlačme chlapci tlačme
34:35 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Robert Olma, asistoval #51 Jakub Mattes (7:5)
34:22 Po střele Lukáše to nevyšlo
34:00 Čas se kráti, tři goly se dají stihnout
33:25 Práve zaznělo Co dělááááááááááíš.....
31:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #16 Daniel Hochman (7:4)
31:32 Situace 2:0, pepa to vzal na sebe a skoroval
30:10 Roubis vybojoval na středu hřiště standartní situaci, střela žádná nebyla
29:40 Ondra Š měl mikro nájezd, míč v bráně neskončil
29:10 Mattes po dlouhé době vyzkoušel pozornost golmana
28:00 Rozehrávka Bulls vůbec nejde, kluci jsou zřejme opařeni, zato Hattrick politý živou vodou
27:27 Pepa zvoní na pravou tyč....už stačí ne
26:15 Timeout Bulldogs Brno
26:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #13 Matouš Slováček, asistoval #81 Josef Loučka (6:4)
26:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 5:4
26:11 Studená sprcha, Bulls ted inkasovali dva goly a hned se šlo za trenery pro pokyny
25:42 Nutno říci, že Hattrick má ted více hry
25:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #16 Daniel Hochman, asistoval #25 Tomáš Daněk (4:4)
25:18 Vyrovnáno, střela od hrazení střídačky Buuls a míček proklouzl mezi tři tyče
24:01 Ihned po uvodím hvizdu se Lesná vydala na zteč
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Událo se moc věcí najednou, tři goly po sobě a zápas má stále náboj do poslední závěrečné třetiny
24:00 Střely ve 2. části: 8:7
24:00 Ukončení 2. části
23:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 3:4
23:43 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #16 Ondřej Šefraný (2:4)
23:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #84 Jan Ždímal (2:3)
23:22 Pepa se propudil a snižuje na rozdíl jednoho golu. Využívá přesilovku utěšenou střeelou z 15 metrů
22:49 Statická přesilovka Hatricku, ztráta míček a ted ho musí nahanět
22:32 Vyloučen hráč #54 Jan Vrašťák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:10 Nadějnou akci zastavila hul soupeře z lavicky
20:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #16 Daniel Hochman, asistoval #81 Josef Loučka (1:3)
20:22 Troška emocí v hale, vysoká hul, rozehra z rohu a nikým nehlídaný hráč skoruje....kde byla obrana, to snad ví jen ona sama
20:13 Hráč s číslem 84 měl ted na lopatě gol, ale Drobek ukázal, že je golmanem na spravném místě
18:27 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #16 Ondřej Šefraný (0:3)
18:10 V oslabení pelášila dvojice Hattricku, rozhodčí nepiskl sekáníčko a z protiutoku se podařilo navyšit skore
17:26 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za sekání
17:26 Šefrany vybojoval přesilovku, Pepovi se to moc nelíbí
16:39 Olma přehnal svoji snahu o zisk míče a zazněla fujara
16:06 Pepa do bloku
15:11 Dvojice Loučka Slováček zatím střelecky mlčí
14:22 Tesárek krásně vybídl Olmu a ten z první nechal vyniknout golmana ze severní části Brna
06:39 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #25 Dominik Kučera (0:2)
06:39 Dvě slepené branky , nejprve Olmič ze sletu ppo přihrávce Hlinky vymetal na levé tyči a pajk se Vrašták prosmykl obranou a pro změnu k levé tyči poslal míč do sítě
06:26 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Robert Olma, asistoval #50 Kryštof Hlinka (0:1)
06:00 Oba týmy se pressují, stále je se na co koukat, divák se nenudí
04:40 Brouček nepochopitelně ztratil míček za svoji bránou a trener Brouček na lavici Hattricku se mohl radovat
03:30 dobře mířená rána do praveho rohu, Drobek pradním zákrokem uchránil nulu
02:50 Na přímé ohrození branky zatím vedou Bulls 2:1
00:01 Svižně hned od začátku, atmosfera z obou stran je hlučná