2:11
    Petr SLÁMA
    (Palát)

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:11
branky: 11. Jiří Syrový, 29. Tereza Mášová - 10. Tomáš Bulín, 11. Petr Sláma, 17. Pavel Palát, 18. Alan Juříček, 19. Zdeněk Rada, 19. Petr Číhal, 21. Petr Číhal, 24. Tomáš Bulín, 27. Tomáš Bulín, 28. Petr Sláma, 36. Petr Sláma; rozhodčí: Tomáš Kašík - Matěj Karásek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Malík ? - Jakub Veselý -2; po třetinách: 1:2, 0:6, 1:3
35:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (2:11)
34:50 Golman hostí předvádí pěkný zákrok
33:13 Hostí jsou stále na míčku a mačkají mužstvo Atlasu jako pomeranč
31:50 Martin Pivoda teď předvedl skvělý obranný zákrok
29:42 Hra se přelívá z jedné strany na druhou, ale skóre tomuto výsledku neodpovídá
28:10 Po krásné přihrávce, vstřílí Tereza Mášová 2. gol Atlasu
28:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #9 Tereza Mášová, asistoval #63 Josef Zouhar (2:10)
27:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:10
27:00 Blansko ve velké šanci, gol ale nepadl
26:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #59 Alan Juříček (1:9)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:8
20:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #8 Pavel Palát (1:7)
18:30 Rychlá Znojemská kanonáda v podobě 4 golů
18:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:6
18:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Zdeněk Rada, asistoval #8 Pavel Palát (1:5)
17:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #43 Tomáš Bulín (1:4)
16:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #82 Karel Virgl (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #82 Karel Virgl (1:2)
10:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Jiří Syrový, asistoval #63 Josef Zouhar (1:1)
09:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #37 Zdeněk Rada (0:1)
08:06 Blansko je pod tlakem, avšak stále bojovně brání
05:07 Vyloučen hráč #55 Martin Pivoda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání