Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

IBK Hradec Králové - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:1
branky: 10. Veronika Dubcová, 15. Valérie Veverková, 16. Kateřina Štofaňaková, 37. Nikola Baková, 39. Veronika Dubcová, 42. Valérie Veverková, 59. Pavlína Divišová - 55. Linda Benešová; rozhodčí: Martin Halousek - Petr Šimon; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Tereza Fejglová 7 - Světlana Novotná 25; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Trenér): Jsem rád že to dobře dopadlo a body zůstávají v HK, nicméně to z naší strany nebyl ten z nejpovedenějších zápasu. Nasazení a chuť vyhrát rozhodla. Díky soupeři za zápas a fandům za podporu.
60:00 Komentář hostů Kytka Boleslav (Trenér): I přes super nasazení, jsme vytvořili zbytečně moc chyb, které soupeř bez problému proměnil. Zápas byl po celou dobu s rychlém tempu. Děkuji holkám, jak to zvládnuly v tomhle omezeném počtu.  nDíky soupeři i divákům za zapsat.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:59 Poslední vteřiny zápasu proběhly na útočné polovině hostí.
59:35 Vernerová na Veverkovou poprvé - Střela do bloku. Vernerová na Veverkovou podruhé a střela, kterou má golmanka hostí.
59:10 Vejvodová teď krásný zákrok tělem, zpracování na prsa a poslání míčku na spoluhráčku k mantinelu.
58:00 GÓL IBK Hradec Králové! 7:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #87 Pavlína Divišová, asistoval #99 Veronika Dubcová (7:1)
58:00 Beru zpět, nějaké ty síly ještě zbyly a to znamená další branku pro domácí. Stav utkání je tedy 7:1
57:44 SKV teď v lepší formě a s větší mírou energie. Na domácích začíná být vidět únava.
56:26 Ségry Štofaňákovy dneska v dobré náladě a naladěné na stejnou vlnu. Tohle duo dnes šlape jako správně namazány stroj. Souhra na 1*
54:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Linda Benešová bez asistence (6:1)
54:44 Tak ani dneska si Terka Fejglová neodnese čisté konto, prosazuje se totiž poprvé v tomto zápase i hostující tým SKV.
54:02 Já na ségru, ségra na mě. Takhle bych popsala tuhle situaci, kdy šly spolu do společného úniku ségry Štofaňákovy. Chyběla už jen sladká tečka v podobě gólu.
53:07 Opět situace 3v1 - kdy Veverková zůstala sama proti 3 hráčkám SKV, holkám však míček z hokejek sjel a k závěrečné střele se nedostaly.
52:12 Teď vidíme na a hřišti rychlostní souboj. Je to o tom, která z hráček se dostane k míčku první a vyveze ho co nejdále. Zatím se tohle lépe daří hostujícím.
51:44 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:35 SKV teď 3v1... No, co si budeme, tohle se prostě musí trefit. Prázdná branka a střela úplně mimo.
50:17 Hradec teď na koni. Energie z holek jenom srší a chtějí přidat další branky.
48:40 Veverková vběhla na hřiště z trestné lavice v plné síle a rovnou měla samostatný únik. Zastavila ji až hokejka soupeřky pod nohami a následné podražení hostující golmankou. Rozhodčí nic.
48:22 Domácí v plném počtu.
47:52 A je tu úplně stejný scénář. Hradec v oslabení mnohem aktivnější a v držení míčku.
47:15 Rozhodčí přestávají mít zápas pod kontrolou a nastavili úplně odlišné metry.
46:49 Hostující tým v plném počtu.
46:22 Vyloučen hráč #10 Valérie Veverková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
46:14 Zatím nejhezčí oslabení od hostujících SKV, holky mají míček pod kontrolou většinu času.
44:49 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi
44:49 Kdyby to nebyla hra na zemi, bylo by to blokování hokejky, teď už šlo jen o to, jaký trest rozhodčí zvolí. Tak tě u nás vítáme Kájo, aspoň si chvilku oddechneš.
44:07 Písk, další hvizd píšťalky od rozhodčích a míček pro hostující. Špatná rozehrávka a na míčku budou opět domácí.
43:26 Rozehrávka z prostoru pořadatelského stolku pro domácí končí soubojem za mantinelem. Dubcová posílá míček před branku na Veverkovou, ta trefuje pouze golmanku hostí. Následná dorážka Bakové také bez úspěchu.
41:48 GÓL IBK Hradec Králové! 6:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková, asistoval #46 Aneta Zeiplová (6:0)
41:48 Trvalo to jen 33 vteřin a Hradec využívá další početní výhodu.
41:15 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
41:15 Jo Míše se u nás dneska na trestné líbí, tak tě tu opět vítáme.
41:01 Bum, prásk... Tohle smrdí odloženým vyloučením. A ano bude to tak.
40:39 SKV do této třetiny vyletěly po hlavě a jakoby se na hřišti objevil úplně jiný tým.
40:01 Poslední úvodní bully tohoto utkání a Hradec vyhrává i tento souboj.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:49 Poslední akce této třetiny je pro hostující, 2v1 - poslední nahrávka byla však nepřesná a míček končí v rohu hřiště.
38:30 GÓL IBK Hradec Králové! 5:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #10 Valérie Veverková (5:0)
38:30 Divišová posílá nahrávku na mantinel, kde je Dubcová - ta nahrávku vrací Divišové na střed. 3 klíčky a jen milimetry chyběli, aby Baková zametala míček do branky. Odražený míček se dostává k Veverkové, ta nabíjí Dubcové a ta se jako většinou nemilí - vymetené pavučinky v levém horním rohu a Hradec odskakuje do vedení 5:0
37:31 Souboj v rohu končí lépe pro SKV, ty mají rozehrávku. Daleko se však nedostávají, protože Hradec je opět na míčku.
36:20 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #7 Nikola Baková, asistoval #99 Veronika Dubcová (4:0)
36:20 Zbývalo už jen 17 vteřin z domácí přesilovky, když se po dorážce prosadila Nikča Baková, která zametala míček po odražené střele Dubcové.
34:38 Domácí v plném počtu a mohou zahájit svou přesilovou hru.
34:37 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
34:37 Vteřina do konce přesilovky hostí a máme tu zde hru rukou. Tohle bohužel není hokej a takhle se florbal nehraje (hodit si míček před sebe a hrát). Tak si pojď na chvilku sednout k nám a načerpat síly.
34:16 Presilovka hostí se blíží ke konci a zatím jsme toho tedy moc neviděli, většinu času jsou na míčku totiž domácí.
32:38 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
32:38 SKV už dnes mají svou 3 přesilovkovou šanci na úpravu skóre. Tak třeba to holkám tentokrát vyjde.
31:43 Máme tu klidnější pasáž, kdy se hra odehrává převážně na hokejkách domácích, ale ani jeden tým se k ničemu nemá.
30:21 Dubcová teď s klidnou hlavou hasí situaci u vlastní branky. Ta holka prostě ví a umí.
29:55 Vernerová na střed na Špringerovou, ta posílá crossovou nahrávku až na Vejvodovou, která se napřahuje a střílí. Tečovaná střela končí za mantinelem.
27:53 Hosté pod velkým tlakem, domácí lvice dnes bojují jako nikdy a u každého míčku jsou první, v každém souboji jsou důraznější a chtějí ty body dnes urvat.
26:24 Domácí v plném počtu.
26:15 Nejdříve po tvrdém souboji u našeho stolečku končí na zemi Dubcová a o pár vteřin i Zeiplová - tenhle faul už byl hodně na hraně. Rozhodčí však zůstávají klidní.
24:24 Vyloučen hráč #8 Kateřina Štofaňaková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
24:24 Je tu nějak moc plno, najednou se objevilo moc hráček na hřišti a to u obou týmů. Bohužel u domácích si toho rozhodčí všimli a tak se k nám na návštěvu vydala Kačka Štof.
24:10 Hosté v plném počtu.
23:55 Špringerová teď s Divišovou drží cenné vteřinky, když si ve dvou nahrávají a drží míček za brankou hostí.
22:55 První střela v přesilovce pro hostující letí na branku, kapitánka domácích však obětavě vbíhá do střely a posílá tam luxusní blok.
22:10 Vyloučen hráč #13 Barbora Jiroutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:10 A svou první přesilovou hru si zahrají i hráčky SKV po sekeře Barči Jiroutové.
21:40 A pozor padá brána... Domácí v krásné šanci a hostující golmanku zavírají do vlastní branky.
20:54 Skvělou souhru Veverkové a Dubcové vidíme i v druhé třetině, střela z první - golmanka hostí však připravena a chytá.
20:01 Zahajovací bully druhé třetiny opět pro domácí lvice.
20:00 Začátek třetiny se nám lehce oddálil, protože rozhodčí se zapomněli v šatně. Hráčky to však berou s humorem a při jejich příchodu tleskají.
20:00 Střely v 1. části: 12:1
19:44 Zápas se přiostřuje a rozhodčí pískají čím dál častěji. Začínáme koukat na velmi rozkouskovaný florbal, ale na druhou stranu velmi kvalitní utkání.
18:35 Divišová si teď hodně zahrávala s míčkem na pozici posledního, pro štěstí domácích se hostujícím SKV nepovedlo chybu potrestat a připravená Fejglová míček vyráží.
17:27 Divišová teďka vypíchla zezadu míček soupeřce, jeden z rozhodčích zvedá ruku na vyloučení, druhý ho odvolává. Po kratší debatě se trest opravdu ruší a rozhodčí vysvětlují kapitace hostí a jejich trenérovi, jaký k tomu mají důvod.
17:05 Křup a hokejka hráčky SKV je vejpůl, tak tohle bude ještě hodně dlouho bolet...
16:42 Hostující SKV, měly rozehrávku na útočné polovině, ale duo sester Štofaňákových dnes perfektně spolupracuje a vyhání hostující až za vlastní branku.
16:02 Bakova v souboji se 2 hračkami SKV, míček rozhodčí přisuzují hostujícím hráčkám.
15:12 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #8 Kateřina Štofaňaková, asistoval #13 Barbora Jiroutová (3:0)
15:12 SKV se ještě nestihly ani pořádně vzpamatovat z předchozího gólu a už mají v kase další. Domácí lvice ve vedení 3:0
14:55 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková bez asistence (2:0)
14:55 Krásná individuální akce Veverkové - klička na styl pojď sem, kam jdeš a míček v kaše hostů.
14:35 Hráčky vs. míčky - pro míčky to vypadá velmi bledě, už jsme v mínusu 4.
14:02 Zeiplová dlouhým pasem po mantinelu na Bakovou, ta nahrává na střed na Veverkou, která dělá 2 klíčky a střílí. Míček se odrazil od hokejky hostující hráčky a letí vysoko nad branku hostí.
12:42 Hosté v plném počtu, povedlo se jim kvalitně ubránit své první oslabení v dnešním utkání.
12:21 Domácí drží SKV tzv. pod palcem - vše se odehrává na polovině hostu. Nahrávka Tobiškové na Špringerovou - střela jen o kousek minula branku.
11:41 Jsme v pulce přesilové hry a domácí se dostaly ke 2 střelám. Hostující golmanka vždy připravena a míček vyhazuje daleko za polovinu hřiště (vždy dle předpisů, s odrazem před půlkou)
10:43 Domácí si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání, tak uvidíme, co holky na hřišti vymyslí.
10:42 Vyloučen hráč #64 Natalie Kovačová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
09:43 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #2 Kateřina Tobišková (1:0)
09:43 Začalo to nekvalitní rozehrávkou SKV, kdy Ibišek vychytala nahrávku a šikovné vyslala Dubínka, ta v samostatném úniku precizně umístila míček pod levý horní růžek. Domácí tým se tak ujímá vedení 1:0
08:53 Likvidace míčků dneska v plném proudu, máme tu 9.minutu a už jsme 2 míčky v mínusu :)
07:40 Dubcová na Veverkovou, ta napřahuje a střílí... Míček zastavila až samotná golmanka SKV, která míček vyráží. K následné dorážce už nedošlo.
07:01 Hosté se očividně hodně perou s kuklenským povrchem, míček jim nelepí na hokejkách a většina nahrávek jim odskakuje.
06:03 Ibišek teď 1v3, klička sem, obhození na mantinelu a stahovačka na střed, škoda jen, že nikdo nebyl před brankou na nahrávku či dorážku.
05:20 Dubová v samostatném úniku, chtěla překvapit golmanku lehčí střelou 20nadled - ta si však počkala a střelu vychytala.
04:24 Lvice dneska krásně čtou hru soupeřek, žádný míček se nedostane přes půlku. Střed zavřený, mantinely obsazené a co se pokazí, tak zachrání obětavě bloky.
03:50 Klasický výběh Zipíka na střed, střela tahem, ta jí však sjela a k míčku se dostávají hosté.
03:03 SKV v rozehrávce, míček končí v rohu hřiště, na domácí polovině. Tvrdý souboj a míček pro domácí.
02:32 Hradec výrazně aktivnější na začátku dnešního utkání. Uvidíme, zda tohle tempo holky dneska udrží až do konce.
01:33 Špatná komunikace na straně hostí, míček se od obránkyně odráží o tyčku hostující golmanky, Vejvodová však tuto chybu nezvládla potrestat.
00:35 První střídání na obou stranách, chyba hostujících že které mohly těžit domácí hráčky. Štofaňáková K. však promáchla.
00:15 Hned v první akci domácí hráčky, Viking na míčku, klička na střed a nahrávka na padající Zuzku Ptáčkovou. Tím akce končí a míčku se ujímají SKV.
00:01 Úvodní bully dnešního zápasu pro domácí lvice.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítejte u dnešního online přenosu. Mé jméno je Kája a dnešním zápasem vás budu provázet, tak příjemné početní.