• 60 59:45
    14:1
    (Jiříková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 14:1
branky: 1. Klára Jiříková, 1. Tereza Míková, 14. Eva Křtěnová, 25. Eva Křtěnová, 27. Kristina Venerová, 31. Denisa Bubeníková, 31. Klára Jiříková, 36. Karolína Lískovcová, 37. Klára Jiříková, 42. Karolína Lískovcová, 43. Eva Křtěnová, 46. Klára Jiříková, 54. Eva Křtěnová, 60. Eva Křtěnová - 1. Niki Kalábová; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Michaela Galušková 19 - Eliška Gereková 14, Aneta Pavlínová 15; po třetinách: 3:1, 6:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes jsme k utkání přistoupili opačně, než včera a myslím si, že to týmu hodně pomohlo. Často jsme se tlačili do pressingů a dobře reagovali na odrazy míčků nebo celkově na ztráty. V obraně jsme se za víkend podstatně zlepšili a můžeme na to navázat v dalších přípravách do play-off. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů David Patrik (Trenér): Prvních 30 minut poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém ale dával branky pouze Chodov. V druhé polovině špatný výkon do obrany, který znamenal další navyšování skóre. Víme, že Chodov má skvělý tým a dlouhodobě to předvádí i výsledkově, ale také víme, že s nimi umíme hrát a vyhrát, nicméně náš dnešní výkon se tomu ani zdaleka nepřiblížil. Máme ještě co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #83 Klára Jiříková (14:1)
57:38 Domácí hrají v plném počtu.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:56 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:56 Hosté si berou oddechový čas.
56:23 Chodov se zatím úspěšně brání Vítkovické převaze.
55:38 Vyloučen hráč #30 Zuzana Štefková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
55:38 Chodov se nesprávně dopočítal pěti a darují tak Vítkovicím dvě minuty přesilovky.
53:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:1
53:48 Křtěnová zyvšuje na 13:1.
53:23 Křtěnová strefuje tyč.
52:32 Vítkovice tlačí na Chodov, ale žádný gól nepadá.
50:00 Ciblová střelou z otočky míjjí bránu.
46:32 Veličková ze souboje odchází se zlomenou holí.
46:12 Smetanová promarňuje velikou šanci.
45:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #98 Eva Křtěnová (12:1)
45:14 Jířiková má dnes gólovou slinu.
42:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
42:55 Křtěnová opět zazářila.
41:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #13 Tereza Míková (10:1)
41:14 Skvělá dorážka Lískovcové končí další brankou pro Chodov.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:56 Galušková vyráží rychlou střelu Spratkové.
36:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #56 Barbora Vávrová (9:1)
36:46 Jiříková doráží střelu Vávrové.
35:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #47 Veronika Fialková (8:1)
35:20 Lískovcová běží od svého brankoviště a z útočného pásma střílí gól.
33:26 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Aneta Pavlínová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
33:12 Galušková chytá další vítkovickou střelu.
30:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
30:27 Hned po buly se Jiříková chopí míčku a zyvšuje na 7:1.
30:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (6:1)
30:21 Bubeníková zvyšuje chodovské skóre další brankou.
30:12 Kalábová trefuje vnější síť.
26:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #56 Barbora Vávrová (5:1)
26:24 Pátou branku odbíjí Kristina Venerová.
26:11 Kalábová střílí do připravené Galušové.
25:15 Brožková předbíhá míček a nedostává se tak ani do střely.
24:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
24:25 Duo Křtěnová, Jiříková se opět prosazují.
24:04 Šimková střelou ze zášvihu míjí branku.
22:01 Moravcová střílí do šibenice, ale Gereková vyráží.
20:39 Křtěnová střílí do vítkovické obrany.
20:10 Hned ze začátku se dostávají domácí do střely. Tentokrát ale bez gólového zakončení.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
13:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
13:27 Osamocená Křtěnová nachází prostor nad ramenem Gerekové a střílí další chodovskou branku.
12:37 Smetanová trefuje břevno.
11:34 Vítkovice rozehrávají z rohu domácích.
10:10 Gereková vyráží rychlou střelu Ciblové.
09:01 Chodov střílí gól, který ale rozhodčí kvůli vysoké hokejce neuznávají.
08:32 Částečková blokuje střelu Křtěnové.
07:56 Nahrávku na střed Vítkovice nevyužívají.
07:11 Míková posílá míček za svoji branku a domácí postupně střídají.
06:01 Lískovcová se dostává až před branku, ale nezvládá úspěšně zakončovat.
03:58 Nebezpečnou akci Ostravy uklidňuje brankářka.
00:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová bez asistence (2:1)
00:59 Kalabová hned odpovídá na branku Chodova a stahuje tím skóre na 1:2.
00:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:0)
00:39 Po krátké době opět skóruje Chodov.
00:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
00:21 Krásná souhra Vávrové, Křtěnové a Jiříkové, která nese první branku.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1. ligy juniorek. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostujícímu týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice.