• 60 59:41
    16:2
    (Mrázková)

FBS Olomouc - ACEMA Sparta Praha UNYP 16:2
branky: 10. Veronika Nejedlá, 18. Anna Ševčíková, 24. Kateřina Stoklásková, 24. Nela Juráňová, 29. Nela Juráňová, 33. Lada Hana Logrová, 36. Lucie Zaoralová, 39. Kateřina Stoklásková, 40. Sofie Zaoralová, 40. Klára Souralová, 41. Kateřina Stoklásková, 47. Kateřina Stoklásková, 54. Lada Hana Logrová, 57. Veronika Mrázková, 59. Lada Hana Logrová, 60. Lada Hana Logrová - 44. Karolína Stošková, 51. Agáta Dávidíková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Kristýna Keclíková 21 - Nicol Hoferová 15; po třetinách: 2:0, 8:0, 6:2
60:00 Komentář hostů Staněk Lukáš (Trenér): Velmi dobře shrnuto v první části komentáře od trenéra domácích. Nám se bohužel v první třetině nepovedlo i přes velké šance vstřelit gól. Ve druhé třetině jsme chtěli navázat na první třetinu, ale soupeř zabral, nám se nepovedly některé situace a nás to složilo. Jsem rád, že do třetí třetiny jsme se dokázali srovnat a hrát opět, jako v první třetině. Na konci už chyběly síly. Soupeři gratulujeme a přejeme štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Zranění, nemoci a další absenze byly příčinou, že oba týmy nastoupily v nízkém počtu hráček a od toho se odvíjel celý zápas. V první třetině Sparta hodně kousala a nás podržela výborným výkonem golmanka, od druhé třetiny jsme po menší bouřce v šatně přepnuli na vyšší rychlost a dařilo se nám kupodivu i střílet góly. Těch není v našich dostizích na dálku o druhé místo v tabulce s Tatranem nikdy dost, takže jsem rád, že holky udržely koncentraci až do konce zápasu. nSpartě přejeme hodně štěstí do zbytku sezony a pohodovou cestu do Prahy.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:41 GÓL FBS Olomouc! 16:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #63 Veronika Mrázková (16:2)
58:14 GÓL FBS Olomouc! 15:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová bez asistence (15:2)
56:06 GÓL FBS Olomouc! 14:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (14:2)
53:32 GÓL FBS Olomouc! 13:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #27 Nela Juráňová (13:2)
52:12 Vyloučen hráč #78 Nicol Jakešová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
50:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Agáta Dávidíková, asistoval #46 Kristýna Benešová (12:2)
49:02 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
49:02 To byla výstavní kosa.
46:24 GÓL FBS Olomouc! 12:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #63 Veronika Mrázková (12:1)
46:24 Rychlá kombinace zakončena přesnou ránou nejlepší střelkyně tohoto zápasu.
43:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (11:1)
40:49 GÓL FBS Olomouc! 11:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (11:0)
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:11 GÓL FBS Olomouc! 10:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Klára Souralová bez asistence (10:0)
39:03 GÓL FBS Olomouc! 9:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Sofie Zaoralová bez asistence (9:0)
39:03 Stává se z toho exhibice.
38:07 GÓL FBS Olomouc! 8:0
38:07 Kuchyň do prázdné zakončená Stokláskovou.
37:19 Keclíková si připisuje úspěšný zákrok proti střele Mandíkové.
35:49 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová bez asistence (7:0)
35:49 Zaoralová vykoupala celou obranu a zakončila své sólo.
34:33 Hýnová byla blízko skórování, Stýblová ale na poslední chvíli zblokovala její pokus.
32:50 GÓL FBS Olomouc! 6:0
32:50 Akce založená náhozem končí šestou brankou v síti Sparty.
28:49 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová bez asistence (5:0)
28:49 Juráňová se vytočila od mantinelu a poslala míček k tyči.
28:25 Míček mění majitele jako ojetá Fabie.
23:47 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #86 Lucie Zaoralová (4:0)
23:27 GÓL FBS Olomouc! 3:0
23:27 Teď už jo.
23:19 Stoklásková získala míček, zbořila protihráčky okolo sebe, ale netrefila prostor mezi třemi tyčemi.
20:58 Logrová se ocitla volná před brankou a zkusila to ze vzduchu, těsně nad.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
18:58 Stošková se dostala až před Keclíkovou, backhandovou střelou pálila nad.
17:56 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #26 Sofie Zaoralová (2:0)
17:56 Po dlouhé době akce, která skončila zakončením, Ševčíková zvyšuje střelou mezi betony.
14:50 Juráňová se dostala před branku, ale nepřekonala Hoferovou.
11:50 Od první sekundy utkání jsem neslyšel nikoho z přítomných diváků, je tu ticho jako v kostele.
10:19 Mrázková vyjela zpoza brány jako Gretzky v nejlepších letech a vypálila, míček však udržela Hoferová na brankové čáře.
09:18 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #58 Veronika Nejedlá, asistoval #29 Klára Souralová (1:0)
09:18 Nához doplachtil až do branky a máme tu první branku.
08:37 Sparta si vytváří více šancí a je aktivnější.
07:40 Je to pořádná bramboračka, oba týmy si nedokáží pořádně nahrát a založit útočnou hru.
03:47 Zatím je to teda na silnou kávu.
02:02 Hoferová si ihned připsala druhý zákrok, skokem vychytala znovu Mrázkovou.
01:39 První střela utkání z hole Mrázkové končí zákrokem Hoferové.
00:27 Domácí hráčky začaly utkání na balonku, k ohrožení branky se však prozatím nedostaly.