9:2
    Šárka MARVALOVÁ
    (Ježdíková)

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:2
branky: 6. Barbora Beránková, 13. Šárka Ježdíková, 29. Karolína Bláhová, 31. Aneta Machulková, 34. Aneta Machulková, 36. Monika Bláhová, 42. Aneta Machulková, 51. Kristýna Benešová, 53. Šárka Marvalová - 46. Ema Najmonová, 52. Adina Hýnová; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Barbora Čechová 11 - Karolina Hujerová 46; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Utkání pod kontrolou v dobré náladě. K většímu počtu vstřelených branek nám chybělo více klidu a přesnosti a vyzdvihnout musím i výkon brankářky Sparty. Když vezmu v potaz, že jsme minulý týden díky přetížení hráček a horám trénovali vlastně jen včera, musíme být s průběhem utkání spokojeni. Na zítra se připravíme a věřím, že ukážeme naši sílu. Ráno ještě do Bolky na junky B a pak důležíté utkání proti BA. Děkujeme soupeři za utkání, pořadatelům za organizaci utkání a našemu kotli za tradiční hlasitou podporu.
60:00 Komentář hostů Staněk Lukáš (Trenér): V dnešním utkání jsme nebojovali nejem se soupeřem, ale taky s rozsáhlou absencí a nemocemi. Před holkama obrovský respekt, jak to zvládly a odměnou za to byly góly ve třetí třetině, díky nímž vztoupla i nálada. Samozřejmě soupeř hrál výborně a my se stažili poctivě bránit. Perfektní výkon Káji Hujerové v bráné. Děkujeme všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
59:59 Křížová v poslední chvílí ještě zkouší zakončit, ale přestřeluje.
56:53 Kája Bláhová posílá bombu od poloviny, Hujerová vyráží a míček se rotací odráží za branku.
55:03 Fialová od mantinelu do střed na Haaszovou, která těsně přestřeluje.
54:05 Trochu nepříjemná situace, Hujerová se napřahuje do výhozu, ale trefuje Horákovou do obličeje.
52:03 GÓL Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #52 Šárka Marvalová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (9:2)
52:02 Marvalová se z pravé strany bombou prosazuje a zvyšuje náskok domácích.
51:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Adina Hýnová, asistoval #33 Pavlína Benešová (8:2)
51:05 Hýnová v brejku a střílí na bližší tyč a je to gól!
50:22 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Kristýna Benešová (8:1)
50:21 Míček se nešťastně odráží od boty Benešové a končí ve vlastní brance.
50:06 Fialová ve výběhu, ale přestřeluje.
47:49 Cross na Ježdíkovou, Hujerová stíhá přesun a situaci zachraňuje.
47:35 Vyloučen hráč #41 Agáta Dávidíková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
47:15 Odložené vyloučení a domácí v 6.
45:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Ema Najmonová, asistoval #41 Agáta Dávidíková (7:1)
45:22 Najmonová z hrany velkého brankoviště posílá střelu na zadní tyč a skóruje.
44:50 Haaszová vybojovala souboj v rohu a jde do výběhu, ze kterého střílí.
44:10 Křížová krosem našla Soukupovou, té to bohužel nesedlo a obrovská šance zůstala neproměněna.
43:59 Křížová zastavuje přihrávku na polovině a ihned střílí.
43:03 Monča Bláhová kličkuje až jde všem v hale hlava kolem, ale střelou backhandem protihráčky nepřekravpila.
42:05 Brejk domácích. Macháčkovou, chce poslat nebezpečnou přihrávku na Horákovou do prázdné, ale Hujerová nohou myšlenku kazí.
41:09 GÓL Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková bez asistence (7:0)
41:08 Domácí využívají toho, že jsou na útočné polovině a Machulková se ze středu prosazuje, navzdory oslabení.
40:50 Bláhová backhandem mezi nohami na Ježdíkovou, která střílí, ale Hujerová tečuje.
40:01 Sparta vyhrává buly a hned zavírají Tatran na vlastní půlce a zkouší využít přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 19:3
39:57 Vyloučen hráč #16 Monika Bláhová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
39:55 Stošková ve výběhu, ale cestou je faulována.
39:10 Hujerová si během pár vteřin připisuje tři důležité zákroky z dorážek.
38:30 Hosté získávají míček a dlouho přihrávkou se dostávají na útočnou polovinu.
37:32 Stošková ze středu, její střela je ale tečovaná.
37:24 Koníčková to zkouší ze středu.
36:15 Hujerová dneska předvádí zákroky, u kterých málokdo věří vlastním očím.
35:38 GÓL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #35 Kateřina Horáková (6:0)
35:37 Bláhová Monča střílí, míček se odráží mezi tři tyče.
35:20 Podobná situace jako před chvílí, akorát přihrávku servíruje Haaszová a Marvalová střelou trefuje Hujerovou.
34:50 Máchová vytahuje hru, přihrává na Marvalovou, která netrefuje.
33:20 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #22 Anežka Macháčková (5:0)
33:19 Machulková z otočky pod břevno.
30:16 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #16 Monika Bláhová (4:0)
30:15 Kamarádská přihrávka na Bláhovou Monču, která míček dál proťukává, kde ho z dorážky tečuje Machulková.
28:50 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (3:0)
28:49 Bláhová Kája ve výběhu a věší střelu pod břevno.
28:19 Výborná crossovka Bláhové na Soukupovou, které míček sjíždí ve střele.
27:07 Macháčková ve střele, Hujerová jej vyráří a Horáková ho těsně netrefuje ve vzduchu do dorážky.
25:29 Standardka Sparty na mentinelu - přihrávka na polovinu, kde se hráčka ocitá pod tlakem.
24:11 Hosté teď na chvíli zavřely domácí na polovině, do střelu se nicměně nedostaly.
22:00 Doposud to vypadalo, že Sparťankám pauza prospěla a dodalší třetiny vstoupily akčněji, ale zdá se, že se vracíme do podobné hry jako v třetině první.
20:01 Další třetina byla zahájena a už v prvních vtěřinách musí Čechová zasahovat.
20:00 Střely v 1. části: 19:4
19:50 Bláhová ze středu, Hujerová nohou zastavuje.
18:35 Gregorová získává míček na půlce a jde do brejku. Nádeníková ji však vytlačila na mantinel, kde už jí nepustila do střely.
16:40 Stošková zastavila přirhávku mezi Bláhovou a Beránkovou, ale při následující kličce si míček získaly zpět.
15:54 Fiaová nahazuje na středu, Máchová u míčku, ale těsně netre.
15:00 Divočinka na polovině a míček si oba týmy přehazovaly jako horký brambor.
13:38 Bláhová Mončičí na Machulkovou, které míček nesedl na střelu z první, ale nakonec to ještě zkouší po zemi.
12:11 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #37 Karolína Bláhová (2:0)
12:10 Ježdíková v brejku si zkušeně počkala až si Hujerová položí a pak za ni míček s klidem uklidila.
11:38 Fuksová si výborně prokličkovává hriště, ale střelou na konci trefuje blok.
10:58 Machulková ze středu, míček se odráží od země, pak od tyčky a pak zpět do hry.
09:43 Monča Bláhová na Fialovou na středu, té bohužel míček sjíždí z čepele.
08:35 Bláhová K. posílá z plky příhru na Soukupovou, té to bohužel nesedlo a místo střely z první nahrává zpět. O pár vteřit později, ale přeci jen střílí.
08:05 Domácí sice tahají za delší konec, ale ne a ne zakončit.
05:43 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #22 Anežka Macháčková (1:0)
05:42 Beránková od půlky pálí a parkuje míček pod břevno.
04:30 Sparťanské obránkyně teď na míčku a kontrolují teď hru.
03:50 Soukupová našla krosem Bláhovou Káju, ta je do střely, ale bohužel trefuje pouze blok.
02:50 Na hřišti je opět domácí první lajna a zavírá Spartu na vlastní polovině.
01:53 O první střelu hostů se postarala Benešová.
00:50 Standardka domácích na mantinelu sice nakonec končí nebezpečnou přihrávkou do brankoviště, ale šance nakonec není proměněna.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrává Bláhová M. a dnešní utkání může započnout.