60
  • 60 59:10
    Tatran

Tatran Střešovice - FBS Olomouc 1:2
branky: 17. Kamila Prokůpková - 5. Kateřina Stoklásková, 32. Nikola Krupičková; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Novotná 13 - Kristýna Keclíková 16; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Jako vždy zápas s Olomoucí splnil naše očekávání, bitva na hřišti o každý centimetr plochy tentokrat méně gólový přesto pro diváky jistě zajímavý. Bohužel jsme i přes velkou snahu nedokázali ve třetí části vyrovnat, ale musím holky pochválit, protože bojovaly až do konce a nechaly na hřisti maximum. Děkujeme soupeři, pořadatelům a jako vždy skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Super zápas, jako vždy těžký, běhavý, rychlý. Branek moc nepadalo, ale i tak se bylo na co dívat. Navíc se hrálo pozdě večer, holky už byly utahané, ale bojovaly a dřely a to musím ocenit. nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:53 Domácí v 5 a ve standardce na mantinelu. Ježdíková ve výběhu trefuje blok.
59:10 Timeout Tatran Střešovice
58:26 Tatran bez gólmanky.
58:13 Timeout FBS Olomouc
58:13 Vyloučen hráč #4 Michaela Stránská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:53 Dlouhý míček na Mrázkovou,
54:38 Monča Bláhová famózně vytahuje hru z obrany, posouvá lehce skákavý míček na Stránkou, ale té už se pod tlakem nedaří zakončit.
50:55 Krupičková na míčku, ale trefuje tyč.
49:46 Macháčková ze středu pohotově zakončuje.
49:05 Olomoucké obránkyně na míčku, ale pod velkým tlakem Prokůpkové a Horákové.
48:22 Ševčíková po mantinelu vytahuje hru olomouce na útočnou polovinu.
47:30 Soukupová před malým brankovištěm v obrovské šanci se zkouší prosadit z dorážky.
47:07 Bláhová Kája zastavuje dlouhý míček tělem a jde do protiútoku. Bohužel jí míček ve výběhu sjíždí.
45:07 Stránská zastavuje nebezpečný cross.
44:00 Domácí teď potrápily olomouckou obranu, ale mezi do branky se ne a ne prosadit.
42:45 Stoklásková to zkouší z otočky.
41:56 Haaszová úřaduje na středu a jde do střely. Bohužel těsně míjí.
40:58 Hra se na chvíli zastavuje kvůli Hlaviznové, ale vypadá v pořádku a hra může pokračovat.
40:50 Soukupová si prohazuje olomouckou obránkyni, bohužel záhy na ni zatlačila druhá z obranné dvojice.
40:01 Tentokrát na buly úspěšnější domácí a Tatranky do třetiny vletěly jak laviny.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:05 Domácí teď na útočné polovině.
37:26 Bláhová z půlky zkouší střelu lehce nad zemí.
35:50 Olomouc si vypracovala pár pěkných šancí, ale domácí zvládají oslabení na jedničku.
34:45 Vyloučen hráč #10 Alžběta Koníčková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
34:11 Logrová zastavuje přihrávku a získává pro Olomouc míček.
32:31 Zerzánová nám tu zařadila i prvky gymnastiky a na polovině vyšvihla kotoul.
31:24 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:2)
31:23 Hlaviznová od poloviny posílá pomalou střelu k tyči, kde Krupičková doťukává do branky.
30:16 Stoklásková si prohazuje Bláhovou, na Novotnou.v bráně už nevyzrála.
29:20 Fialová zkouší střelu od poloviny. Keclíková v pohodě chytá.
27:48 Domácí sice zavřely Olomouc na polovině, ale nejsou si úplně jisté v kramflecích.
26:41 Mončičí Bláhová trefuje tyčku.
26:20 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
25:50 Odloužené vyloučení. Novotná z brány ven a Bláhová do pole jako šestá.
25:45 Beránkové běží po mantinelu, ale cestou je faulována.
24:50 Hra se teď rychle přesouvá z jedné strany na druhou.
23:53 Bláhová Kájí na polovině zastavuje průnik Olomouce.
22:31 Standardka Tatranu do útočné polovině nevyšla a tentorkát bude rozhrávat Olomouc.
20:40 Zerzánová trochu naslepo nahazuje před branku a domácí se o chvíli později dostávají na míček a jdou do brejku.
20:01 Buly pro Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 4:3
19:20 Hra se teď točí z jedné strany na druhou.
16:45 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Kamila Prokůpková, asistoval #54 Barbora Beránková (1:1)
16:44 Je srovnáno! Domácí se do toho teď obuly, lak se vyplácí a Prokůpková srovnává.
15:00 Stará Bláhová na hřišti a tohle střídání je v její režii - tři střely, tři obrovské šance. Tentokrát to sice nevyšlo, ale jen tak dál.
14:10 Mrázová a Stoklásková v brejku a zkouší si vyťukat Novotnou do prázdné. Bohužel poslední přihrávka nekončí na čepeli a domácí si teď můžou oddychnout.
13:25 Mladá Bláhová zkušeně vypichuje míček na mantinelu a domácí teď kontrolují hru.
11:40 Horáková skvěle obírá Zerzánovou, ale bohužel pak nahrává ne zcela přesně a Olomouc je opět na míčku.
09:30 Standardka Olomouce na příhodném místě. Vaculová střílí z první, ale branku netrefila a ještě označkovala svoji spoluhráčku pěknou ránou.
07:55 Vaculová hraje kličkovanou, ale na domácí obranu už byla krátká.
06:50 Olomouc sice na míčku, ale ne a ne se dostat dopředu do zakončení.
06:10 Soukupová ze standardky na Bláhovou Káju, ta jde do výběhu, ale bohužel jí míček sjíždí z čepele. To je neštěstí ..
04:40 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková bez asistence (0:1)
04:39 Stoklásková se první střelou Olomouce prosazuje od mantinelu a otvírá dnešního skóre.
04:00 Horčičková míří na bližší tyč, ale trefuje pouze síťku.
03:37 Beránková zkouší zakončení okolo tyčky, ale místo míčku do branku, trefuje branku na Keclíkovou.
03:25 Domácí překazily rozehrávku Olomouce a přesouvají se na útočnou polovinu.
02:30 Hostující pětka těď tlačí domácí a hlavní pořadatelka situaci komenuje slovy: "A jéjé, to byla neplecha."
00:53 Olomoucké hráčky rychle rozehrávají a už, už tu vzniká gólová šance.
00:01 Vítám všechny u dnešního dozajista velmi atraktivního juniorského florbalu. Úvodní buly bylo odpískáno a míček mají na čepelích olomouckých hráček.