• 58 57:00
    10:4
    Barbora LEVOVÁ

FBC Liberec - K1 Florbal Židenice GU19 11:4
branky: 11. Tereza Zvěřinová, 11. Veronika Šmídková, 19. Lucie Cidlinská, 20. Tereza Zvěřinová, 23. Petra Škodová, 30. Tereza Zvěřinová, 32. Lucie Cidlinská, 51. Anita Paličková , 53. Petra Škodová, 56. Lucie Cidlinská, 58. Tereza Zvěřinová - 7. Veronika Straková, 46. Karolína Václavíková, 52. Karolína Tučková, 58. Barbora Levová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Anna Wienerová 15 - Nela Hájková 10; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Asistent trenéra): Zápas v rychlém tempu, rozhodla naše střelecká potence. Zpočátku byl soupeř lepší v nasezení a důrazu. My v herních situacích a technice. Naštěstí jsme dokázali přidat i v neflorbalových činnostech (nasazením, rychlosti, důrazu, chtíči). Holkám děkuji za odmakané utkání, super zápas. Soupeřům, přejeme pohodovou cestu domů, divákům děkujeme za podporu.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Trenér): Postupný rozjezd, který vygradoval během třetí třetiny, kdy jsme se dostávaly do pěkných kombinací. Soupeře jsme dostaly pod tlak a hrály více na míčku. Kdybychom takhle pojaly celý zápas, můžeme se radovat z lepšího výsledku. Nedůraz v první třetině nás stál zápas. Každopádně super atmosféra a podpora navzájem. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
57:59 GÓL FBC Liberec! 11:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (11:4)
57:59 Zvěřinová krásně doraží střelu Cidlinské a navyšuje skore liberce
57:00 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 10:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #6 Barbora Levová, asistoval #15 Karolína Václavíková (10:4)
55:08 GÓL FBC Liberec! 10:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (10:3)
52:06 GÓL FBC Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (9:3)
51:28 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 8:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #17 Karolína Tučková, asistoval #21 Adéla Žampachová (8:3)
50:41 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Anita Paličková , asistoval #95 Veronika Šmídková (8:2)
50:41 Pěkná kombinace liberce končí golem
47:20 Střela Šmídkové pouze mimo branku hosti
47:00 Židenice trefují břevno
45:37 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 7:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #15 Karolína Václavíková bez asistence (7:2)
45:22 Další pěkný zákrok domácí brankařky
44:41 Vyloučen hráč #84 Klára Pavlů družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
31:50 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská bez asistence (7:1)
31:50 Krásný únik Cidlinské končí golem
31:10 Škodová trefuje tyč
29:28 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová bez asistence (6:1)
10:25 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #7 Tereza Holcová (2:1)
10:20 Krásná kombinace liberce končí golem
10:10 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #95 Veronika Šmídková (1:1)
09:50 Další břevno liberce
07:45 Liberec střílí pouze do břevna
06:40 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková, asistoval #15 Karolína Václavíková (0:1)
06:40 První střela hosti končí golem
02:10 První střela domácích mimo bránu
01:40 Hra se přelévá ze strany na stranu