Karolina BARTOŇKOVÁ
    (Kovárníková)

Video

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - GC System Bulldogs Brno 3:2
branky: 19. Bára Lysková, 43. Rozálie Janošová, 49. Aneta Feiková - 45. Nikol Kovárníková, 59. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Matěj Mihalečko - Václav Otisk; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Karolína Žižková 19 - Natálie Jabůrková 24; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): V zápase bylo od začátku zbytečně víc napětí, než bylo potřeba. Brno bylo v první třetině lepší, ale přežili jsme jeho šance a pak už hráli lépe. Byli jsme dobří 1 na 1 a rychlostně, nutili jsme soupeře hodně faulovat. Ve druhé a třetí části jsme si vytvořili hodně gólových situací pro bezpečné vedení, ale neefektivita dovedla zápas až do nervózního konce. 3 body jsme ale udrželi, holky hrály koncentrovaně až do konce. Máme se od čeho odpíchnout do druhé poloviny sezóny. Posíláme pozdravy Adélce do nemocnice, ať to dobře dopadne! Urvali jsme to pro ní, pro Majdu, Lindu a další marody.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Možná až příliš krutý víkend na severu pro nás. Dnes jsme první 2 třetiny nebyly ve hře pohybem a ani správně hlavou. Ve třetí se to trochu zlepšilo a na konci, nejen kvůli gólu, už to byl ten správný tým. Díky FBC za zase dobrý zápas, musíme se vyvarovat i vyloučení a budeme lepší. Dnes pozitivum hra v šesti na míčku , trpělivost i gól při powerplay. Díky
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:58 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:58 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (3:2)
58:01 Buldočky to zkouší v šesti.
57:16 Zajímavá střela Kytlicové, Jabůrková jen tak tak vyráží.
56:32 Hraje se nahoru dolů.
54:46 Hra začíná být velmi vyostřená.
53:02 Židenice kombinují v útočném pásmu.
52:19 Timeout GC System Bulldogs Brno
51:18 Hosté hrají v plném počtu.
50:54 Červenková z první míjí.
50:08 FBC v přesilovce zatím bez střely.
49:18 Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
48:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (3:1)
48:21 Na míčku se drželo Brno, avšak po chybě v obraně se k balónku dostala Feiková, která byla neomylná.
46:39 Lysková si zkušeně projela hřiště a dokázala i vystřelit, škoda jen, že mimo.
45:51 Brno kombinuje na vlastní polovině.
44:31 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (2:1)
44:31 Zajímavá kombinace hostí vede k přibližovacímu gólu.
42:31 Žižková parádně zakročila proti třem pokusům a stále si drží stoprocentní bilanci.
42:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (2:0)
41:11 Po menší pauze kvůli zranění domácí hráčky se opět hraje, na míčku Brno.
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:03 Konec třetiny už je spíše pomalejší, hraje se převážně na domácí polovině.
36:27 Kytlicová se ocitla ve velké šanci, střela ji ale nesedla.
34:34 Rozehrávka domácích z rohu na útočné polovině nevedla ke střele, naopak balónek získala hráčka Brna a běžela do brejku.
32:58 Bulldogs uzamklo domácí na útočné polovině.
31:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:23 Zákeřná střela Vojáčkové končí pouze v bloku.
29:23 Buldočky drží míček na své polovině a vymýšlí jak rozehrát.
28:08 Nyní probíhají souboje o míček spíš na polovině hřiště a ke střelám se týmy moc nedostávají.
26:22 Buldočky celkem efektivně napadají a činí domácím nemalé potíže v rozehrávce.
25:17 Hosté hrají v plném počtu.
24:04 Jabůrková předvedla krásný zákrok proti střele Červenkové.
23:17 Vyloučen hráč #15 Nela Bolfová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:58 Rozhodčí opět zvedají ruce, výhoda pro domácí.
21:54 Bělohoubková vyzkoušela pozornost Žižkové, ta touto zkouškou prošla.
20:39 Na míčku Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #72 Bára Lysková, asistoval #33 Adéla Červenková (1:0)
17:15 Kovarníková je ve hře, hraje se 5na4.
16:49 Vyloučen hráč #7 Lea Bělohoubková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
16:07 Ostrava zatím bez lepší střely.
15:15 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
14:23 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro FBC.
12:32 Najsrová to zkusila tahem od mantinelu, Žižková stoprocentní.
10:54 Janošová z první míří nad.
09:22 Domácí holky mají hodně příležitostí, Jabůrková svůj tým zatím drží.
07:45 Domácí uklidňují hru na své polovině, Bulldogs se snaží napadat.
06:23 Na druhé straně Čižmárová trefuje břevno.
05:28 Kytlicová rozeznívá tyč.
04:30 Žižková to zkusila z poloviny, ale balónek míjí bránu.
03:01 Zatím je hra vcelku vyrovnaná a míček stále mění majitele.
01:38 Na míčku se drží Ostrava a vyvíjí tlak na útočné polovině.