• 60 59:36
    3:8
    ()

K1 Florbal Židenice GU19 - BLACK ANGELS 3:8
branky: 5. Bára Zemánková, 21. Adéla Žampachová, 60. Adéla Poláchová - 2. Denisa Výborná, 16. Denisa Výborná, 26. Zuzana Cihelková, 27. Alice Jirásková, 40. Denisa Výborná, 45. Kateřina Jakešová, 46. Denisa Výborná, 54. Alice Jirásková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jana Bartesová 22 - Barbora Vorbsová 16; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Nedůraz, pasivní pohyb, náhry na obsazené spoluhráčky, ... Menší výčet našich prohřešků, které se podepsaly na celkovém skóre.  nPozitivem jsou úspěšně odbráněné přesilovky, během kterých jsme se dostávaly na útočnou polovinu. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vranová Kristýna (Vedoucí): Jsme moc spokojeni s výhrou, která byla bohatá na góly. Dále nám zápas ukázal na čem ještě zapracovat. Děkujem soupeřkám a pořadatelům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 2:11
59:36 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #38 Adéla Poláchová bez asistence (3:8)
59:36 Domácí k závěrů snižují pěknou střelou k tyči
59:30 Samostatný únik hostů, domácí golmanka vyráží
56:30 Převážně na míčku hosté
53:49 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková, asistoval #84 Adéla Gomolová (2:8)
53:30 Krásná akce domácích, bohužel jí zastavuje golmanka Black Angels
52:30 Hosté opět rozehrávají v útočném rohu
50:30 Židenice se pokouší založit útok, což se jim povedlo a teď kombinují na útočné polovině
49:30 Samostatný únik Black Angels, končí však neúspěšně
48:30 Hosté opět rozehrávají standardní situaci v útočné polovině, avšak domací je dokazali zatlačit zpět
47:30 Pěkná akce hostů, končí v rohu hřiště
46:30 Hosté rozehrávají na útočné polovině
45:50 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #24 Zuzana Cihelková (2:7)
44:45 Povedená akce hostlů, dostává Black Angels do čtyřbrankového vedení
44:30 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #96 Rebecca Lokvencová (2:6)
39:10 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (2:5)
37:15 Pěkná akce domácích, končí v rukou golmanky hostů
35:13 Hosté v plném počtu
34:00 Hra se odehrává v útočné polovině domácích
33:20 Domácí mají opět možnost využít výhodu
33:13 Vyloučen hráč #97 Tereza Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:02 Hosté v plném počtu, domácí svou výhodu nevyužívají
31:10 Krásnou střelu domácí vyráží golmanka hostů
30:05 Domácí mají možnost si zahrát první přesilovku v tomto zápase
30:02 Vyloučen hráč #24 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
28:49 Domácí rozehrávají na útočné polovině
26:30 Hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku po střele do šibenice
26:23 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
25:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #43 Alice Jirásková (2:3)
25:00 Hosté se pokouší o založení útoku
24:20 Střela domácích končí mimo
22:20 Domácí zastavují pokus o útok hostů
21:12 Domácí rozehrávají standartní situaci na útočnké polovině
20:50 První zákrok domácí golmanky ve druhé třetině
20:17 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #17 Karolína Tučková (2:2)
20:17 Domácí po přestávce do zápasu vlétli a z první šance je opět srovnáno
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:07 Dlouhý nához domácích za obranu, bohužel skákající míček domácí hráčka nedokázala ideálně trefit.
18:04 Domácí v plném počtu
16:04 Vyloučen hráč #71 Joanna Humpolíková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
15:45 Rozhodčí zvedá ruku domácí půjdou potřetí v této třetině na trestnou lavici.
15:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #43 Alice Jirásková (1:2)
15:09 Nedáš dostaneš. Ze stejné situace se hosté dostávají znovu do vedení po pěkné kombinaci Výborné a Jiráskové
12:58 Domácí ubránili další přesilovku hostů
12:15 Hosté kombinují na útočné polovině, avšak domácí golmanka si připisuje jeden dobrý zákrok za druhým
10:50 Vyloučen hráč #38 Adéla Poláchová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za držení
10:15 Hosté trefují tyč
09:58 Pěkná akce domácích, kterou zastavuje golmanka hostů
08:53 Hosté rozehrávají na útočné polovině
07:05 Hosté svou přesilovku nevyužili
06:20 Nebezpečná střela Black Angels vyráží golmanka domácích
04:58 Vyloučen hráč #52 Nicol Reissingerová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
04:58 Vyloučena hráčka domácích na 2 minuty za sekání
04:02 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #6 Barbora Levová (1:1)
04:02 Domácí vyrovnávají skóre po dorážce v malém brankovišti.
03:00 Standartní situace pro hosty zastavuje golmanka domácích
02:00 Dlouhý nához do malého brankoviště a hosté vedou po gólu Výborné 1:0
01:57 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
01:20 Střela Humpolíkové, bohužel končí mimo
00:53 První zákrok domácí golmanky
00:01 Úvodní buly pro Black Angels