• 58 57:50
    2
    Karolina BARTOŇKOVÁ

GC System Bulldogs Brno - BLACK ANGELS 11:3
branky: 5. Veronika Machálková, 14. Karolína Čižmárová, 15. Natálie Lukášová, 22. Veronika Stuchlíková, 24. Veronika Machálková, 26. Veronika Machálková, 32. Adéla Urbanová, 35. Nikol Kovárníková, 45. Veronika Stuchlíková, 45. Adéla Urbanová, 52. Lota Najsrová - 7. Denisa Výborná, 41. Denisa Výborná, 43. Denisa Výborná; rozhodčí: Petr Galasovský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ema Čechová 27 - Barbora Vorbsová 9; po třetinách: 3:1, 5:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Vranová Kristýna (Vedoucí): Děkuji soupeři za velmi kvalitní zápas a ještě jednou děkuji hráčkám za dnešní předvedený výkon ve vykleštěné sestavě.
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Dnes proti opravdu dobrému soupeři, který byl velice dobrý v přechodu do útoku a nebezpečný v koncovce, jsme podali pěkný výkon. Všechny lajny se prosadily a podpořila nás, zejména v první třetině, výborná gólmanka. Musíme se zaměřit na lepší návrat do obrany, jinak jsme byli dnes spokojení s tempem hry i hrou do šířky. Díky buldočkám i BA za zápas, soupeři přeji úspěch zítra.
60:00 Buldočky ovládly zápas tabulkových konkurentů vysoko 11:3. děkujeme všem divákům za podporu a přejeme hostům šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:01 Probíhá poslední minuta, Pražanky tlačí. Prosadí se ještě?
57:51 Black Angels dohrají zápas v početní výhodě.
57:50 Vyloučen hráč #41 Karolina Bartoňková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
57:41 Další chyba v brněnské rozehrávce.
56:59 Řezáčová se nechala zatlačit až před vlastní branku, kde míček ztratila. Nakonec z toho však nic nebylo.
55:20 Míček teď skončil až na tribuně, chytl jej otec Nely Bolfové. Na naléhání pořadatele svůj suvenýr nakonec vrátil.
54:41 Výborná právě minula úplně prázdnou branku!
53:38 Ema Hanáková natáhla ke střele, ale trefila pouze rameno jedné z obránkyň Black Angels. Tak třeba už tam příště nevleze.
51:50 Najsrová sebrala volný míček na středu a z úhlu překvapila Vorbsovou střelou na bližší tyč. Tady nebude mít brankářka hostů čisté svědomí.
51:49 GÓL GC System Bulldogs Brno! 11:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (11:3)
49:58 Urbanová hledala v brankovišti Vaněčkovou, ale ta nedokázala míček ani natřikrát domlátit do brány. Dobře teď Vorbsové pomohly její spoluhráčky.
48:47 Dobrá šance pro Maříkovou, ale z blízkosti branky minula.
46:41 Čechová luxusním pasem vyslala Lukášovou do situace 2 na 1, skvělý zákrok Vorbsové však sebral Čechové asistenci.
45:45 Stuchlíková naivně navezla míček do dvou, následovala série soubojů, které nakonec vyhrály domácí hráčky.
44:24 Blesková odpověď Bulldogs, které dvěma góly donutily vedoucího Black Angels k oddechovému času.
44:23 Timeout BLACK ANGELS
44:23 GÓL GC System Bulldogs Brno! 10:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #8 Karolína Václavíková (10:3)
44:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 9:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Veronika Stuchlíková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (9:3)
42:27 Výborná završuje hattrick! tentokrát zakončovala na bližší tyč po krásné krosové přihrávce. Škoda pro hosty, že se prosazuje pouze ona.
42:26 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #43 Alice Jirásková (8:3)
41:51 Buldočky drží soupeřky zamčené na jejich polovině.
40:45 Ze skrumáže před brankou Black Angels vyšly vítězně hostující, které z protiútoku snižují.
40:44 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
40:00 Buldočky ve druhé periodě jasně Black Angels přehrály, ještě je mohou mrzet nějaké neproměněné šance. Málo střel domácích trefí branku. Uvidíme, co nám přinese třetí část.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:46 Čechová přehodila půlku, poslední šance pro BA v této třetině.
38:53 Lucie Dryáková zůstala po souboji na zemi a odchází za asistence zdravotnice. Snad bude v pořádku, stěžuje si na kotník.
38:18 Dobrý zámek od první lajny Bulldogs, střelu Lukášové však nechtěně chytla clonící Machálková.
37:01 Akci 3 na 1 ukončila nepřesná nahrávka Bartoňkové.
35:54 BA sice na míčku, ale ztrátu už dnes asi nedoženou.
34:07 Sotva Najsrová vkročila na hřiště, Kovárníková zakončila přečíslení 2 na 1 gólem. Skvěle zvládnuté oslabení.
34:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (8:1)
33:00 Buldočky hrozily i v oslabení, v šancích byly Stuchlíková s Bělohoubkovou. Nyní však BA tlačí.
32:04 Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
31:35 Urbanová se pokoušela z rohu dostat míček na branku a ten se záhadně od ruky gólmanky odrazil za její záda.
31:34 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #5 Karolína Vaněčková (7:1)
30:30 Bulldogs Girls teď dobré dvě minuty drží BA zamčené v obraně. Jen ten gól tomu chybí.
29:13 Bolfová přestřelila poloprázdnou branku.
29:00 Buldočky se snaží o hru na míčku, trápí je však časté ztráty po individuálních chybách.
28:02 Dryákovou vychytala Ema Čechová.
25:43 Tentokrát Stuchlíková našla Machálkovou zpoza branky, volnou přímo ve velkém brankovišti. 28, 27; 6:1.
25:42 GÓL GC System Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #28 Veronika Machálková, asistoval #27 Veronika Stuchlíková (6:1)
24:30 Vachulová ze slotu trefila pouze ležící Čechovou a následnou dorážku dokázala domácí obrana zblokovat nad. Dobrá šance pro korekci skóre.
23:47 Machálková si krásně odskočila a z první prostřelila hostující obranu popáté.
23:46 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:1
23:02 Střela Kovárníkové aspoň 5 metrů mimo. Škoda, akce to byla pěkná.
22:28 Urbanová z dobré pozice těsně minula horní růžek.
21:48 Jako bych to neříkal. Stuchlíková, 4:1.
21:47 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Veronika Stuchlíková, asistoval #28 Veronika Machálková (4:1)
21:06 Stuchlíková našla Machálkovou, ta trefila pouze tyčku. Hostující hráčky teď měly štěstí, na elitní extraligové trio si musejí dávat pozor.
20:40 Bartoňková těsně nad. BA na balonku.
20:19 Čechová opět v permanenci.
20:00 V první třetině sice Black Angels Buldočky přestřílely, domácí hráčky však byly aktivnější a zaslouženě vedou. Po výměně stran budeme pokračovat druhou třetinou zatím poněkud nezáživného zápasu. Snad se tempo ve druhé části zvedne.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:37 Standardka pro Black Angels u půlky.
19:20 První lajna domácích kombinuje na míčku.
18:28 Hezkou akci Bulldogs zakončila Bolfová střelou nad.
16:44 Zaváhání v rozehrávce a následnou šanci Black Angels krásně chytá Čechová. Brněnská brankářka předvedla již několik výborných zákroků.
15:02 Dvě šance hostí likviduje Ema Čechová.
14:12 Buldočky jsou při chuti, prosazuje se Natálie Lukášová.
14:11 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #28 Veronika Machálková (3:1)
13:35 Nejprve hledala Čižmárovou na ose Kovárníková, tato akce však gólem neskončila. Buldočky však tu samou šablonu zahrály i o několik vteřin později, tentokrát už Čižmárová prostřelila.
13:34 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #88 Lota Najsrová (2:1)
12:26 Stuchlíková krásně prohodila míček na Urbanovou, ale ta nedokázala skákavý míček usměrnit na bránu.
11:22 Dvěma dobrými zákroky se nyní blýskla i Ema Čechová.
10:50 Vorbsová sebrala Bartoňkové téměř jistý gól.
10:15 Procházková se na středu srazila se spoluhráčkou a skončila na zemi, Buldočky však z přečíslení gól nevytěžily.
09:50 Útočný faul Bulldogs.
08:24 Black Angels po vstřeleném gólu viditelně ožily, hra je nyní vyrovnaná.
07:32 Pražanky utíkaly do přečíslení 3 na 2, ale netrefily zařízení.
07:16 Bartoňková z dobré pozice jen do bloku.
06:46 Chyba v rozehrávce a přesná střela Výborné znamená stav 1:1.
06:45 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #97 Tereza Staňková (1:1)
06:10 Buldočky jsou zatím v zápase jasně aktivnějším týmem a nepouštějí Black Angels na balon.
04:07 Souhra z ženského A týmu funguje i v juniorkách, Buldočky jdou do vedení.
04:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #28 Veronika Machálková, asistoval #22 Anna Sigmundová (1:0)
03:16 Řezáčová tvrdým zákrokem zbourala mantinely v útočném rohu.
02:28 Kovárníková s Lukášovou dobře napadaly, o míček je však připravil hvizd rozhodčího.
01:33 Výborná zůstala zapomenutá za brněnskou obranou, ale Čechová si dobře vyjela.
00:55 O první střelecký pokus zápasu se postaraly hráčky Black Angels. Buldočky však zatím převážně na míčku.
00:00 Vítáme vás u přenosu zápasu 1. ligy juniorek mezi GC System Bulldogs Brno a BLACK ANGELS. Začínáme za okamžik, přejeme příjemné sobotní odpoledne. Zápas lze sledovat živě pomocí automatické kamery na ceskyflorbal.cz.