• 59 58:10
    2:12
    (Bláhová)

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 2:12
branky: 32. Karolína Fořtová, 55. Karolína Vachulová - 2. Nikola Pieczonková, 7. Nikola Pieczonková, 8. Šárka Ježdíková, 14. Barbora Beránková, 25. Nikola Pieczonková, 39. Nikola Pieczonková, 45. Šárka Ježdíková, 50. Nikola Pieczonková, 52. Nikola Pieczonková, 55. Aneta Machulková, 57. Linda Fuchsová, 59. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Natálie Kočová 34 - Veronika Novotná 31; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:6
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Dostávaly jsme se do šancí, ale zezačátku jsme zápas zaspaly a to nás potrestalo. Děkujeme soupeřům, rozhodčím, divákům a pořadatelům za zápas.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Tento víkend se nám střelecky povedl, což nás opravdu potěšilo. Pomohl nám koncetrovaný vstup do utkání. Bleci v druhé třetině vytáhli presink a nějakou chvilku nám trvalo, než jsme se s tím srovnali. Ve třetí třetine už jsme tento risk prehrávali dlouhými míčky za obranu. Velkým pozitivem je nasazení, které jsme dne předvedli do osobních soubojů a od druhé třetiny i úsilí v bekčekingu. Děkujene soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:14 Jakešová pálí, hostující gólmanka to vyráží rukou.
58:41 Domácí hráčky se nezvdávají a stále bojují.
58:10 GÓL Tatran Střešovice! 2:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #16 Monika Bláhová (2:12)
56:37 GÓL Tatran Střešovice! 2:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Linda Fuchsová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:11)
56:36 Domácí obrana zaspala a hostující hráčky jdou 3 na 0, jak to asi dopadne.
54:39 GÓL BLACK ANGELS! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Karolína Vachulová bez asistence (2:10)
54:39 Individuální Akce domácí obránkyně Vachulové končí gólem mezi nohy.
54:21 Timeout BLACK ANGELS
54:21 GÓL Tatran Střešovice! 1:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:10)
51:41 GÓL Tatran Střešovice! 1:9
49:34 GÓL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #4 Michaela Stránská (1:8)
46:16 Dryáková přečetla hru a bere balón obraně Tatranu, střílí do břicha gólmanky.
44:27 GÓL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #15 Linda Fuchsová (1:7)
41:31 Cihelková s Jakešovou kombinují, hostující gólmanka opět chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 17:20
38:00 GÓL Tatran Střešovice! 1:6
36:38 Kočová nádherný zákrok a nyní slyšíme potlesk od celé haly.
36:26 Domácí gólmaka chytá další střelu, Fuchsová se snaží pálit jeden balón za druhým, ale zatím bez jakékoliv vetší šance.
33:53 Jirásková na Výbornou, trefená boční tyčka byla slyšet přes celou halu.
31:58 Výborná teď předvedla nádhernou práci na hokejce a nahrává do prázdné brány své spoluhráčce Fořtové.
31:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Karolína Fořtová, asistoval #99 Denisa Výborná (1:5)
30:07 Pěnkavová blokuje ostrou střelu Tatranu a tím zabraňuje gólu.
29:38 Vachulová posílá krásnou přihrávku do útoku, ale Tatranská obrana domácí hráčky ke střele nepouští.
26:19 Cihelková sama na středu, času na střelu měla dost, bohužel střílí nad.
24:52 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
24:52 Hostující hráčka střílí, střela jí sjíždí a dává gól pod skákající gólmanku.
22:58 Zápas začal ve vyšším tempu, hra se přelévá ze strany na stranu. Pro diváky zápas jak dělaný.
20:00 Střely v 1. části: 8:17
19:57 Ke konci Tatran tlačí, ale domácí gólmanka chytá jednu střelu za druhou.
19:21 Nečekaná střela Dryákové, hostující gólmanka vůbec nevěděla a štestím se jí balónek odrazil za bránu.
14:57 Výborná střílí, hostující gólmanka opět chytá.
14:03 Tatranská útočnice sama na Kočovou, ta její střelu chytá.
13:23 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #15 Linda Fuchsová (0:4)
10:41 Výborná s Jiráskovou si teď motají obranu Tatranu, hostující gólmanka opět chytá.
08:40 Domácí hráčky začínájí napad a Tatran neví co s tím, tak slepě hází lob na svoji útočnou polovinu.
07:53 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:3)
07:53 Tatran nyní rozebral naši obranu a střílí do prázdné brány.
06:32 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (0:2)
05:49 Krásná akce domácích, od beka až na Staňkovou do útoku, hostující gólmanka chytá a drží svůj tým.
02:42 Zatím jsou na balónku více hostující hráčky, domácí hráčky stále na nohou a nedávají Tatranu šanci rozehrát.
01:13 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
01:13 První střela Tatranu a rovnou tím otevírají dnešní bodové scóre.