2:8
    Lucie ČERMÁKOVÁ
    (Vodičková)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians 2:8
branky: 21. Karolína Stošková, 23. Karolína Stošková - 2. Lucie Vodičková, 11. Marie Čápová, 19. Anna Stará, 45. Anna Stará, 49. Johana Hacklová, 51. Natálie Kozlíková, 58. Lucie Vodičková, 60. Lucie Čermáková; rozhodčí: Lukáš Rašovský - František Raffay; vyloučení: 5:0 + Barbora Sinkulová 4; využití: 0:2; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 27 - Anita Vlachová 12; po třetinách: 0:3, 2:0, 0:5
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Bojujeme sami se sebou, ne se soupeřem. Proto to občas vypadá jak to vypadá. Ale zlepšíme to, jen musíme najít tu správnou cestu. Mějte se krásně, florbálku zdar a za 14 dní se těšíme na holky z Ostravské metropole.
60:00 Komentář domácích Ježil Dan (Trenér): Dnes jsme odehráli slušný zápas, který z našeho pohledu vygradoval ve druhé třetině, kdy jsme utkání dokázali zdramatizovat. Pak bohužel přišlo zranění Kamči, které nás trochu vykolejilo. Ve třetí třetině nám poté docházely síly a už bylo těžké s utkáním něco udělat. Děkujeme soupeři za zápas a Kamče přejeme, co nejrychlejší uzdravení
60:00 Střely ve 3. části: 3:12
59:57 Stošková ještě zkouší změnit skóre.
59:38 Ruka, sekání... smutné...
59:19 GÓL FbŠ Bohemians! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #43 Lucie Vodičková (2:8)
58:50 Sparta pořád bojuje.
57:59 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #10 Marie Čápová (2:7)
57:58 Evča Pecinová dostává do pusy...
57:00 Probíhají poslední 3 minuty zápasu
55:30 Sekera, sekera, sekera.... dřevorubci by si tu užili.
55:13 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
53:50 Sparta zvládla oslabení.
53:07 Hujerová je v brance jako terč. Hosté naštěstí pro Spartu zatím nepochopili, že se v tomto případě nestřílí do černého.
51:56 Už to vypadá na osobní averzi Hanka opět za sekání....
51:50 Vyloučen hráč #16 Hanna Cabadová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
50:50 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #52 Natálie Kozlíková bez asistence (2:6)
50:50 Kozlíková si vybojovala svůj první gól v sezoně, alespoň usuzuji z toho, že si odnáší balonek.
48:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #5 Eva Faltová (2:5)
46:40 Lucka Šustáčková brání - je to člověk na svém místě.
45:35 Fryčová střílí z půlky. Trenér hostí je rozladěn, že to nikdo nedorazí.
44:13 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #44 Nicol Fryčová (2:4)
44:13 Sparta se krásně držela, ale posledních pár vteřin před koncem svou přesilovku hosté využívají.
42:57 Přímo před pořadatelským stolkem nám tu probíhá další sekání ze strany hostí, které opět rozhodčí nevidí.
42:20 Opět vyloučena Hanka Cabadová. Rozhodčí je na ní nějak vysazen.
40:53 Hosté drží balonek na své půlce a točí se na středu.
40:01 Začíná třetí třetina  - buly vyhrává Sparta. V perfirením vidění to vypadá jako závody v atletice - holky lítají z jedné strany na druhou.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
40:00 Sparta má mínus jednoho hráče...
37:43 Sparta to zvládla. Kamču bohužel odváží sanitka na pohotovost.
35:43 Vyloučen hráč #5 Žaneta Davidová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
35:43 Další vyloučení na straně Sparty. Škoda, že to sekání rozhodčí vidí jen na jedné straně.
33:50 Halouzková brání ve hře Barče Hejnové, rozhodčí to nevidí, ale Barča to zvádlá a běží dál.
33:21 Evča Pecinová vybojovala výhodu v rohu hostí.
32:02 Kristýna Benešová zkouší střelu z půlky - krásný pokus.
31:19 Kája Hujerová vyběhla z branky, chtěla vykopnout míček, ale minula. Neskutečným skokem se vrátila zpět a situaci zachránila.
30:30 Stolek na straně střídaček je za trest.
29:20 Vyloučen hráč #17 Barbora Sinkulová družstva FbŠ Bohemians na 2+2 minuty za vysoká florbalka
29:20 Bylo to těsně vedle oka. Kamča není úplně fresh, ale je to bojovnice a brzy se nám dá do pořádku. Držíme palce.
29:20 Bohužel došvih ze strany hostí krvavě poranil Kamču Čehylovou.
29:07 Zacinkala branka hostí z florbalky Dávidíkové.
28:32 Hanka Cabadová bránila před Sparťanskou brankou a předvedla i něco z fotbalového umění.
27:48 Najmonová na Hejnovou - Vlachová chytá.
25:50 Krásná práce tria Stošková, Dávidíková, Davidová. Vlachová měla co dělat.
24:41 Kamča Čehylová hladce odzbrojila Vodičkovou.
24:00 Kája Hujerová je ve své brance stále velmi pozorná.
22:05 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (2:3)
22:05 Kája Stošková nám prochází celým týmem Bohemky jako nůž máslem a bez sebemenšího problému překonává Vlachovou.
21:28 Benešová vyvezla balonek na polovinu hostí. Ti se opět okolo ní srotili.
20:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
20:30 Kája Stošková se bravurně uvolnila a krásné zavěsila do branky hostí.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
18:02 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #43 Lucie Vodičková (0:3)
18:02 Druhá přesilovka Spartě bohužel nevychází. Opět tu máme velmi hlasité ovace ze strany Bohemians.
17:44 Vyloučen hráč #72 Barbora Hejnová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
16:46 Lucka Šustáčková hájí své území a nenechá nikoho projít.
15:47 Ema Najmonová krásně vybojovala balonek a drží hosty za půlkou.
14:55 Sparta se drží a zvládá se i vystřídat.
14:10 A máme tu první přesilovku hostí.
14:01 Krásný záasah Hujerové.
13:04 Skrumáž před brankou hostí. Bohužel balonek letí moc vysoko.
11:11 Pecinová vyvezla balonek za půlku. Holky z Bohemky se na ní slétly jak vosy na bonbon.
10:03 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #61 Lucie Čermáková (0:2)
10:03 Bolavé místo Sparty - při stídání přišla o balonek a Bohemians chybu trestá.
09:40 Sinkulová prověřila pozornost Hujerové. Ta se nenechala zaskočit.
07:17 Hejnová bojuje jako lvice. Krásná střela na branku.
06:23 Cabadová se nám proběhla přes celé hřiště a střílí. Leč pouze do rukacive Vlachové.
05:40 Hujerová vychytává střelu úplně volné hráčky Bohemians.
04:27 Hra se nám přesunula na střed.
03:07 Sparta Bohemku přesvědčila, že i na jejich půlce se dá hrát a Kamča Čehylová se vytočila a krásnou střelou vyzkoušela pozornost Bohemácké brankářky.
01:41 Holky hrají svůj první zápas v nové nafukovačce. Je tu krásné světlo a holky na hru lépe vidí. Zatím se nám Bohemka tlačí na Sparťasnké půlce a ne a ne se nám z ní hnout.
01:06 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #25 Anna Stará (0:1)
01:06 Hra se rozjela velmi rychle. Než se nám pořadatelský stolek vzpamatoval, tak tu máme první gól hostí.
00:01 Dnešní zápas nám začíná výhrou buly na straně Sparty.