• 60 59:10
    8:0
    (Žižková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - IBK Hradec Králové 8:0
branky: 8. Rozálie Janošová, 11. Eliška Kostková, 20. Aneta Feiková, 33. Valérie Žižková, 38. Anna Kytlicová, 39. Adéla Červenková, 57. Anna Kytlicová, 60. Adéla Červenková; rozhodčí: David Musial - Dominik Malohlava; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Karolína Žižková 8 - Markéta Rundštuková 26; po třetinách: 3:0, 3:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): Soupeř dnes prokázal svou kvalitu. Nám se nedařila přechodová fáze a nebyli jsme dostatečně silní na balónku, abchom si vytvořili větší ohrožení soupeřovi branky. Může nás těšit, že jsme ani přes nepříznivé skóre nepřestali bojovat a ve třetí třetině bylo vidět znatelné zlepšení. Čeká nás v sezóně hodně práce a těšíme se na další měření sil v Hradci. Gratuluji soupeři ke 3 bodům.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Ze zápasu jsme měli respekt, Hradec neznáme a minule hodně potrápil BA. Po oťukávacím úvodu jsme si ale pár věcí upravili a následoval po většinu utkání vyspělý výkon bez žádného zaškobrtnutí. Dali jsme góly z postupného útoku, vypracované dobrým pohybem. Dali jsme i góly s brejků i z presu. A soupeře jsme nakonec za celý zápas nepustili do vážnější situace, jen do několika nahození z dálky. Velká pochvala pro holky, ale zůstáváme pokorní, zítra nás čeká hodně těžká práce proti Liberci a potřebujeme být ještě lepší než dnes.
60:00 Střely ve 3. části: 11:1
59:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #17 Valérie Žižková (8:0)
56:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #33 Adéla Červenková (7:0)
56:06 Žižková s krásnou kličkou na soupeře jde sama na braku ale míček jí při střele sjel a končí tak za mantinelem.
52:07 Feiková zkouší nahrávku do velkého brankoviště ale byla blokována Hradcem.
49:23 Hradec brání akce domácích až do posledního okamžiku.
48:59 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
46:32 Žižková kombinuje kličky na mantinelu.
44:13 Červenková opět před brankou a opět mimo síť.
43:24 Ostrava střílí a střílí ale furt vedle.
40:23 Hra nám začíná z ostra. Hradec přidal do kotle a po míčku běží jak z divokých vajec.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 16:3
38:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková bez asistence (6:0)
37:54 Vypadá to, že Ostrava nepolevuje a na Hradec stále tlačí i v jejich vlastní rozehrávce.
37:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #79 Adéla Keberlová (5:0)
36:55 Minuta uběhla a Ostrava si drží míček na polovině Hradce.
36:02 Ostrava v jejich první přesilovce přichází o míček stejně jako Hradec.
35:50 Vyloučen hráč #10 Valérie Veverková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
34:50 Hradec s únikem přes celé hřitě posílá míček za mantinel.
32:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Valérie Žižková bez asistence (4:0)
31:30 Feiková s únikem jestě v oslabení trefuje masku.
31:03 Polovina Hradce hoří už celou minutu v kuse.
30:07 Oslabení jim sotva začlo a na míčku je zas Ostrava.
29:52 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
29:43 Feiková máchá, máchá a není schopná trefit míček.
28:00 Janošová zůstala sama a získala si tak výjezd, který stejně končí mimo branku.
26:26 Sekaná na středu hřistě jde ve prospěch Hradce.
25:56 Ostrava se snaží vymotat z prostoru za brankou hostů.
25:19 Hradec si hlídá výjezdy Janošové.
23:08 Tolik šanci na straně domácích ale nic z toho.
22:47 Hosté si po delší době šáhli taky na míček.
21:30 Hradec nechává hrát Ostravu na své polovině bez větších problémů.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #99 Nela Golombová (3:0)
19:14 Neproměněné šance domácích jsou neskutečné.
16:20 Hradec si v přesilovce v podstatě nasáhl na míček.
15:46 Ostrava už minutu a půl na míčku ve vlastním oslabení.
14:32 Hradec začíná svou přesilovku na míčku ale v momentu o míček přichází.
14:16 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
13:12 Červenková střílí od mantinelu ale trefuje břevno.
11:18 Hradec v ofenzivě se nechává obstřelovat od Ostravy.
10:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #33 Adéla Červenková (2:0)
07:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #11 Eliška Kostková (1:0)
07:19 Janošová s krásným výjezdem skoruje!
06:45 Chaos před brankou Ostravy nekončí v síti.
04:05 Fieková se odvážně pouští do rozehrávky Hradce ale fauluje.
03:50 Faul Hradce na vlastní polovině evidentně nebyl v plánu.
03:05 Žižková střílí na bránu Hradce ale trefuje blok.
02:13 Hradec využil ztraceného míčku a dostává se do útoku.
01:36 Únik Ostravy končí ve spárech Hradce.
00:40 Ostrava na míčku kombinuje v rozehrávce.