• 46 45:54
    2
    Jana POKORNÁ

K1 Florbal Židenice GU19 - FBC Liberec 6:3
branky: 6. Adéla Žampachová, 22. Anna Klvačová, 25. Veronika Straková, 26. Anna Klvačová, 31. Karolína Tučková, 34. Adéla Žampachová - 12. Veronika Šmídková, 18. Lucie Cidlinská, 42. Kateřina Jirsová; rozhodčí: Michal Rada - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Klára Makyčová 36 - Pavlína Vávrová 38; po třetinách: 1:2, 5:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Nepochopitelně jsme propadli ve druhé třetině a tím jsme ztratili celé utkání. Troufnu si říci, že v první i třetí třetině jsme byli lepší, ale... Trápíme se v koncevce a na tři góly se vyhrávat nedá. K tomu se dopouštíme k individuálním chybám. Pravděpodobně nás včerejší utkání stálo moc sil. Přesto jsem rád, v jakém tempu hráčky zápas odmakali, teď je třeba se více věnovat technice a drilu. Soupeřkám děkujeme a přejeme hodně štěstí.
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Zápas v tempíčku kdy jsme dokázaly vydržet na míčku a postupně si to rozdávat. Mám radost z několika vytvořených úniků na golmanku, ještě to začít proměňovat... V obranně by to chtělo zodpovědnější přístup a rychlejší přepínání z útoku do obrany. Děkujeme soupeři za férový zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:05 LIberec ve velké šanci, Makyčová však střelu zastavila
57:50 LIberec se dlouho drží na útočné polovině, ale žádnou akci hráčky neproměnily v gól
47:00 Hráčka LIberce předvedla skvělou akci, gól ale nepadl
45:54 Vyloučen hráč #44 Jana Pokorná družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
44:30 Hra se přelíná ze strany na stranu, ale ani jednomu týmu se nedaří vytvořit nějakou větší akci
42:00 Chyba Židenic vedla k akci Liberce. Liberci se však nepodařilo vystřelit
41:15 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #17 Petra Škodová (6:3)
40:55 Hráčka Liberce šla sama na branku, bohužel promáchla a nepodařilo se jí vystřelit
40:00 Střely ve 2. části: 17:18
39:29 Holky z Židenic se snaží dostat z obranného pásma, což se jim nedaří
37:45 Liberec se tlačí do brány. Nepodařilo se jim proměnit
36:20 Skvělá akce Židenic doplněná dorážením.Stav utkání se nemění
33:50 Další dobrá akce Židenic, která byla doplněná protiútokem Liberce.
33:02 Timeout FBC Liberec
33:02 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 6:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #15 Lucie Oujezdská (6:2)
31:10 Další skvělá akce Židenic.
30:07 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #17 Karolína Tučková, asistoval #15 Lucie Oujezdská (5:2)
29:15 Židenice se snaží dostat do dobré střelecké pozice,což se jim nedaří
26:16 Liberci se stále i přes velké usilý nedaří zůstat v útočné třetině.
25:16 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #5 Veronika Straková (4:2)
24:39 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #5 Veronika Straková, asistoval #2 Anna Klvačová (3:2)
23:15 Holkám z Liberce se nadaří zůstat v útočné třetině
22:09 Holky z Židenic výborně začly 2 třetinu
21:33 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #9 Michaela Daníčková (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:10
18:30 Skvělý blok hráčky Liberce zastavuje útok Židenic
17:58 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (1:2)
16:55 Obrankyně z hostujícího družsta skvěle zastavila útok Židenic
15:35 Hráčky z Liberce dokázaly přehrát press Židenic a vytvořily si šanci 3 na 2, zakončit ale nedokázaly.
14:10 Útok Židenic 2 na 1. Míček přeletěl branku
12:50 Obrovská šance Židenic, hráčka ale promáchla a nedokázala dostat míček do soupeřovi branky
11:43 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:1)
10:50 Hráčky Židenic jsou po dlouhé době v útoky, ale přestřelily branku
09:05 Hráčkám Židenic se nedaří dostat z tlak Liberce, Liberec pořád na míčku
07:20 Velká chyba Židenic při rozhehrávce, Liberec na míčku na polovině Židenic
05:41 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:0
04:55 Akci Liberce skvěle vychytala Makyčová
03:50 Velká šance Židenic z protiútoku, gól ale nepadl
02:50 Liberec se dlouho drží na polovině soupeře, ale nedaří se jim vstřeli