60
  • 60 59:46
    2

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 5:3
branky: 20. Valentýna Viková, 25. Nikola Pieczonková, 32. Valentýna Viková, 37. Lucie Nádeníková, 46. Nikola Pieczonková - 12. Klára Brabcová, 19. Ella Guryčová, 33. Nicol Fryčová; rozhodčí: Jan Sysel - David Hertz; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Veronika Novotná 28 - Anita Vlachová 16; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Sice odcházíme z víkendu bez bodu, ale se vztyčenou hlavou. Teď je to hlavně o nabírání zkušeností a ty přesně v takových zápasech získáváme. Jsem rád, že to holky vidí podobně a že i přes prohru dokáží vidět pozitiva naší hry a z negativ se poučují. Takže já musím holky za víkend určitě jen pochválit, nezbývá nám nic jiného než makat dál, a výsledky se dostaví. O tom nikdo z nás nepochybuje. Kdo byl na hale, tak viděl, že zápas byl z obou stran kvalitní a šancí bylo hafo. Atraktivní florbálek pro obecenstvo. Děkujeme soupeři a za 14 dnů se těšíme na holky z Brna. Flórbálku zdar!
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Velice kvalitní soupeř na úvod s výhodou včerejšího zápasu. První třetina pro nás zvykání si na tempo a bambilión ztrát v transportním pásmu. Od druhé části z od nás zkvalitnění a pomohli jsme si strandartkami. Zároveň je velkým pozitivem, že i přes stav 0:2 jsme udrželi chladnou hlavu a utkání jsme zvládli. Jsme moc spokojeni s výhrou a zápas nám ukázal na čem dále pracovat. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 konečný stav zápasu je 5:3 pro Tatran
59:46 Vyloučen hráč #98 Nikola Pieczonková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
59:01 Bohemka hraje v 6.
58:26 Timeout FbŠ Bohemians
58:26 Bohemka si naposledních pár minut vzala time-out
57:26 Křížová střílí od půlky, ale mine
53:38 Bláhová udělala krásnou kličku a střílí bez gólu
49:41 Daniela Křížová se vrací ale šlápne na balónek a padá, rozhočí zastavili hru
47:47 Novotná chytá i dorážku s obtíží
45:02 GÓL Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (5:3)
36:44 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Lucie Nádeníková bez asistence (4:3)
35:37 Natálie Nesnídalová níčí útok bohemky
32:43 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nicol Fryčová bez asistence (3:3)
32:43 Po gólu Nicol Fryčové Bohemka vyrovnává na 3:3
31:58 Bohemka po gólu vyhrála buly
31:53 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #21 Daniela Křížová (3:2)
30:06 Nikola Pieczonková přepadáva přes golmaku Bohemky
28:42 Linda Fuschová střílí vysoko
26:05 V tribunách je slyšet "TATRAN"
24:59 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #4 Michaela Stránská (2:2)
21:39 První střela Bohemky byla zblokovaná
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:59 Končí nám vyrovnaná první třetina se skórem 1:2
19:42 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
19:42 Viková krásnou střelou zakončuje svůj výběh před bránu
18:33 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Ella Guryčová, asistoval #33 Sabina Siňorová (0:2)
17:38 Vodičková úspěšně krouží před Tatranskou bránou
16:18 Vlachová končí další šanci Tatranu hned v začátku
13:43 Tatran dává tyč z pěkné šance
12:44 Fialová střílí z dálky. Vlachová chytá
11:18 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Klára Brabcová bez asistence (0:1)
11:18 Bohemka po goalu Kláry Brabcové vede 1:0
01:29 První úspěšný zákrok Veroniky Novotné