• 66 65:45
    7:8
    (Fedra)

FBC Hranice - FBK Atlas Blansko 7:8p
branky: 12. Jaroslav Král, 20. Jakub Bitter, 36. Jakub Bitter, 38. Jaromír Chodil, 40. Ondřej Dobeš, 44. Jan Kolajta, 46. Jakub Bitter - 16. Vojtěch Fedra, 34. František Fedra, 35. Vojtěch Fedra, 35. Lukáš Kučera, 46. Vojtěch Fedra, 49. Lukáš Kučera, 55. Dominik Janík, 66. Lukáš Kučera; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 400; zásahy brankářů: Jakub Kosar 21 - Jan Opletal 30; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:3, 0:1
70:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Je to tam!!! Neskutečný zápas se šťastným koncem pro nás! Cíl, který jsme si před sezonou vytičili jsme splnili! Chci poděkovat soupeři za férovou hru a za celou sérii! Přeji jim hodně štěstí do další zezony a aby se vrátili příští rok zpět do národní ligy. Obrovské poděkování zaslouží všichni hráči, realizační tým a všem, kteří se podílí na tomto úspěchu! Speciální poděkování patří Vojtovi, který florbalu obětuje vše a je to hlavně jeho zásluha, tam kde florbal v Blansku je!!! Děkujeme úžasným fanouškům, kteří nás neskutečně podporovali! A teď si jdeme užít postupové oslavy!!! ATLAS!!!#atlas.ultras#Free.Ferko Je to TAM!
70:00 Komentář domácích Dadej Petr (Trenér): 2:3 nDěkujeme neskutečným divákům a svému týmu. nSoupeři gratuluji.
70:00 Střely v prodloužení: 2:5
70:00 Ukončení prodloužení
65:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:8)
65:45 Blansko vítězí, ale ani Hraničtí se nemají za co stydět.
65:22 Kosar a obrana kryjí akci.
64:49 Kuba Bitter v šanci-bohužel Opletal.
64:00 Borik drsným způsobem zastavený.
63:13 Hráči svými činy přivádí fanoušky do infarktových stavů.
62:45 Gólové šance na obou stranách-neskuteční golmani.
61:36 Nervozita v hale by se dala krájet.
60:37 Charvát střílí mimo.
60:20 Standartka hostů v rohu domácích.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:59 Po základní hrací době je skóre nerozhodné a bude následovat prodloužení.
59:01 Silný tlak Hranic gólem neskončil.
57:49 Vaci střílí těsně nad.
57:00 V hale je úžasná kulisa fanoušků, skutečně je obsazené každé místo.
56:16 Kolajtův beckhend nevyšel.
55:13 Všichni očekávají velmi opatrnou hru obou družstev.
54:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:7)
54:24 Janík proměňuje přesilovku a vyrovnává stav napínavého utkání.
53:15 Timeout FBK Atlas Blansko
53:12 Míček se ocitl v hranické bráně, ale jeden z útočníků stál v brankovišti a gól tedy neplatí.
52:57 Blansko moc nekombinuje a spíše střílí z pozic.
52:25 Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
52:25 Štěpa možná zabránil gólu, ale teď si musí sednout.
51:44 Blansko zvyšuje tlak a před Kosarem je opravdu husto.
50:36 Fedra J. teď těsně zadovkou minul prázdnou bránu.
49:49 Míčky si teď v rukách střídají jen golmani.
48:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:6
48:58 Atlas určitě nevstřelil poslední branku. Bude to ještě drama.
48:40 Teď naopak Blansko střílí ze všech pozic.
47:30 Domácí si zřejmě více věří, protože se ještě více dostávají do gólových šancí.
45:36 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (7:5)
45:36 Fedra se v samostatném úniku nemýlil a snižuje.
45:08 GÓL FBC Hranice! 7:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (7:4)
45:08 Kuba Bitter = HATTRICK jeho dělovka málem roztrhla síť branky.<3
43:10 GÓL FBC Hranice! 6:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta z trestného střílení (6:4)
43:10 Kolajta si v klidu položil golmana, a pak vyslal loudavou střelu po zemi.
43:10 Kolajta vybojoval nájezd.
42:53 Fedrové mohli dát za poslední minutu tak 3 góly. Kosar jim to ale nedovolil.
42:45 Vyloučen hráč #97 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
41:18 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
41:18 Kolajta si vyběhl a Svoboda ho nedovolenně zadržel, zíksal tak důležitý faul.
40:38 Blansko začíná rychlím napadání.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:59 Druhá třetina plná vzestupů a pádů pro oba týmy končí úspěšně pro Hranice.
39:21 GÓL FBC Hranice! 5:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #88 Tomáš Václavík (5:4)
39:21 Dobeš si krásně sběhl za bránu a dostal od Vácalvíka-ti dva posílají Hranice zpět do vedení.
37:01 GÓL FBC Hranice! 4:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #77 Štěpán Potsch (4:4)
37:01 Jarda Chodil přesnou střelou vyrovnává. Po gólu je v hale neskutečná atmosféra.
35:58 GÓL FBC Hranice! 3:4
35:58 Juniorská dvojice se opět ukazuje a snižují.
35:17 Tuhle dvouminutovku si domácí za rámeček nedají.
34:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:4
34:52 Fedrovu nahrávku trefuje Kučera beckhendem přímo do šibenice.
34:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:3)
34:15 Obrovská hrubka. Domácí nestihli včas vystřídat. Blansko jen nahodilo míček na volného hráče.
33:17 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (2:2)
33:17 Fedra F. si udělal jednoho z obránců, a pak poslal k tyči vyrovnávací trefu.
32:15 Hraničtí fanoušci jsou většinou členové orchestru, takže se halou linou známé melodie.
31:31 Rozehrávka Atlasu končí v autu.
30:57 Kosy teď skokem vychytal jasný gól.
29:53 Osobní souboje se už přiostřují.
28:44 Grygar zajímavou kličkou zakládá akci, která málem skončila gólem. Nepoštěstilo se.
28:16 Domácí hrají v obraně velmi kompaktně.
27:37 Oba týmy se snaží hrát bez chyb a daří se jim.
26:23 Po chvíli plné breaků se hra konečně uklidňuje standartkou hostů.
25:00 Bitter v šanci, ale Opletal včas zareagoval.
24:23 Hranické křídla mnohdy napadají až za pomyslnou brankovou čarou.
22:14 Král opět střílí - teď už byl Opletal pozornější.
20:50 Kučera měl na své optilightě vyrovnání, ale přestřelil.
20:20 Kolajta se hned dostává do zakončení-neúspěšně.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:59 Úvodní třetina nabídla divácky zajímavý florbal. Domácí jsou do druhé části o krůček napřed.
19:00 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #25 Lukáš Frydrych (2:1)
19:00 Kubík po přihrávce od Frydi sebejistě umisťuje míček za Opletala a posílá Hranice zpět do vedení.
17:30 Domácí se snaží využít každou šanci, Opletal ,a ani obrana se určitě nenudí.
15:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (1:1)
15:50 Fedra V. střílí do chumlu před bránou a míček se nakonec dostal k tyči a do sítě.
14:29 Janík jen těsně minul svatyni domácích.
13:54 Hranice pálí jednu střelu za druhou.
13:17 Šenkeřík posílá na volného MIkela, ten ale nedokázal vystřelit.
12:30 Zdá se mi, že Blansko změnilo styl hry a paradoxně méně napadá.
11:01 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #33 Jan Kolajta (1:0)
11:01 Neskutečné, Král zatáhl z půlky přímo pod vingl.
09:40 Domácí jsou ve svém brankovišti málo důrazní, někdy i třetí dorážka míří do sítě.
08:13 Obě družstva si každý vybojovaný míček stáhnou do obrany a začínají hrát "na novo."
07:15 Opletal i přes Bitterovu clonu čapnul míček.
06:31 Opět Kosy, vychytal i dorážku při šanci  2na1.
05:06 Střely hostů prochází až na Kosara, ale ten pořád drží.
04:13 Atlas si teď na chvíli zamyká domácí, ale bez úspěchu.
03:36 Kosar sebejistě chytá nadhoz z půlky.
01:40 Fanoušci obou družstev už povzbuzují od samého začátku.
00:50 Domácí se snaží v klidu rozehrát.
00:01 Atlas rozehrává buly přímo dopředu a hned ohrožují branku.
00:00 A je to tady. Nejdůležitější zápas se odstartoval. Udrží domácí národku v Hranicích, nebo si ji další sezonu zahraje Blansko a vyřadí tak protivníka o ligu níže.