• 61 60:32
    8:7
    (Černý)

Wizards DDM SO Praha 10 - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7p
branky: 3. Štěpán Novák, 8. Filip Černý, 11. Ruben Melchior Stibor, 15. Ruben Melchior Stibor, 19. Filip Černý, 38. Filip Černý, 56. Štěpán Novák, 61. Štěpán Novák - 3. Lukáš Vašíček, 6. Lukáš Trnka, 29. Mário Ozimý, 33. David Veleba, 43. Jakub Kabourek, 49. Tomáš Trnka, 56. Daniel Grézl; rozhodčí: Jakub Cigl - Václav John; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Adam Bednář 33 - Miroslav Kovařík 8, František Stárek 15; po třetinách: 5:2, 1:2, 1:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Lepší utkání než včera, škoda ustrašeného výkonu v druhé třetině. V závěru jsme ukázali, že chceme víc a těšíme se na další utkání.
70:00 Komentář hostů Šídlo Matěj (Vedoucí): Dnes zasloužené vítězství soupeře. Od začátku zápasu si šli, pro vítězství. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
60:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (8:7)
60:32 Štěpán Novák rozhodl! Skvělý únik 2 na 1 využil a sérii prodlužuje do třetího utkání.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:59 V základní hrací době nerozhodlo a následuje prodloužení.
58:40 Tomáš Trnka trefuje tyč!
58:28 Napětí by se dalo krájet.
55:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:7
55:19 Domácím pomohl time-out a hned čtyři vteřiny po buly se prosazují.
55:15 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
55:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #64 Tomáš Trnka (6:7)
55:15 Grézl si pomohl skvělou kličkou a posílá Bohemians do vedení.
54:07 Michal Jedlička si vyměnil pár slov s Ivem Krastinem v tribunách.
54:06 Potyčku před brankou domácích musí rozdělit rozhodčí.
50:30 Stibor ve velké šanci trefil pouze gólmana.
48:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #73 Mário Ozimý (6:6)
48:50 Bohemians využívají přesilovku a je vyrovnáno.
47:54 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
47:54 Bohemians budou mít šanci vyrovnat v přesilovce.
46:50 Domácí vzdorují tlaku Bohemians.
45:09 Jakub Nový zůstal ležet na zemi, nakonec dokázal odejít po svých.
44:00 Domácí blokují jednu střelu za druhou.
42:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek bez asistence (6:5)
42:24 Kabourek se prosazuje z výběhu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:05 Bohemians dostávají Wizards do velkého tlaku.
37:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (6:4)
37:06 Černý skvělou střelou k tyči zkompletoval hat-trick.
36:02 Stibor dostal skvělý cross od Nováka, střela mu ale nesedla.
35:42 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
35:42 Wizards vybojovali přeilovku, ve které si mohou odpočinout od tlaku Bohemians.
35:00 Fryšova střela mimo.
34:24 Střela Nováka zblokována.
32:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #87 Jakub Kabourek (5:4)
32:32 Veleba se prosazuje z výběhu.
31:33 Situace na hřišti se začíná vyostřovat.
28:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #46 Lukáš Trnka (5:3)
28:13 Výběh Ozimého od mantinelu snižuje náskok domácích jen na 2 góly.
27:05 Bohemians kombinují na půlce soupeře.
25:15 Wizards se zatáhli.
22:53 Tesaříkova střela šla úplně mimo.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 František Stárek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:41 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #23 Lukáš Tesařík.
19:41 Tesaříkovi ve finální fázi kličky sjel balónek, stav utkání se tedy nemění.
18:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (5:2)
18:21 Černý se prosadil skvělou střelou zápěstím.
17:32 Novákův výběh mimo branku.
16:50 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
14:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #13 Matěj Kolář (4:2)
14:31 Výběh Stibora od mantinelu našel svůj cíl a domácí nyní vedou o dva góly.
14:05 Hra se teď více rozhýbala.
12:30 Domácí hrají zataženě.
10:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #23 Lukáš Tesařík (3:2)
10:03 Další gól z dorážky zajišťuje domácím vedení.
07:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #86 Matiáš Jaroš (2:2)
07:31 Skvělý důraz Černého zajistil vyrovnání.
05:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #97 Šimon Batkovič (1:2)
05:29 Trnkova pozemní střela se štěstím prošla přes Adama Bednáře.
04:18 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
02:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #86 Matiáš Jaroš (1:1)
02:51 Wizards rychle odpovídají gólem ze standardky.
02:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #20 David Veleba (0:1)
02:36 Vašíček se prosazuje ze vzduchu a otevírá skóre.
00:30 Bohemians si připisují první střelu utkání.