60
  • 60 59:34
    2

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 2:8
branky: 39. Jan Šik, 59. Matěj Sobek - 6. Martin Čermák, 16. Jan Karafiát, 19. Ferdinand Tomášek, 25. Matyáš Růžička, 29. Matyáš Růžička, 35. Hynek Špaček, 57. Matěj Půček, 59. Šimon Procházka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Smazal 16 - Jakub Janoušek 15, Lukáš Hekl 13; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dneska jsme neměli nic, gratuluji soupeři k vítězství a hodně štěstí v další části play-off.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Po většinu zápasu jsme převedli to co jsme měli v plánu. Oproti sobotě jsme udrželi koncetraci až do konce. Díky za sérii. My pokračujeme!
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:34 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
58:49 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
58:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #65 Matěj Mach (2:8)
58:29 Plzeň se zdá celou 3. třetinu více technicky zdatnější, bohužel všechny střely míří mimo branku soupeře
58:10 GÓL FbC Plzeň! 2:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #69 Adam Denisov (2:7)
56:45 GÓL Kanonýři Kladno! 1:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #69 Hugo Hübner (1:7)
50:47 Opět tu máme hru 5 na 4
50:29 Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:45 Šik obehrává dva protihráče, ale opět jeho střela končí v rukou gólmana
48:01 Varta teď sám na bránu, jenže sřela skončila nad brankou soupeře
45:05 Zatím jsme ve hře neviděli nic zajímavého, všechny střely jsou opět hned blokovány
42:01 Plzeň začala opravdu zhurta, Kladno zaujímá obranné pozice
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:41 Ze standartní situace střílí Varta, bohužel opět do obránce
38:41 První branku proměňuje Šik v kombinaci s Kaasem
38:40 GÓL FbC Plzeň! 1:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #49 Štěpán Kaas (1:6)
34:46 Pozoruhodná kombinace Špačka a Čermáka
34:42 GÓL Kanonýři Kladno! 0:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #81 Martin Čermák (0:6)
33:30 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Hekl družstva Kanonýři Kladno
32:32 Nádnerné tři střely domácího týmu, Janoušek 100%
30:20 Hra se posouvá ze strany ze stranu, všechny střely na obou stranách jsou blokovány
28:52 GÓL Kanonýři Kladno! 0:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #81 Martin Čermák (0:5)
26:23 Sobkova střela opět zblokována
25:47 Vyčíchlo s klidnou hlavou obehrává 3 hráče
25:06 Další zlokovaná střela Kříže
24:27 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #89 Karel Frýba (0:4)
23:48 Plzeň by potřebovala vyhrávat situace v osobních soubojích
22:53 Baštýnova střela do Janouška
21:57 Zatím se druhá třetina jeví klidně a na obou stranách vidíme velké seběvědomí
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:48 Všechny střely Kladno 100% blokuje
18:26 Kladno zvyšuje skóre v oslabení
18:17 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #20 Dominik Prudil (0:3)
17:03 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
15:21 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #20 Dominik Prudil (0:2)
15:21 Karafiát si nádherně odskočil, a díky tomu, je v Kladno v dvoubrankovém vedení
12:24 Janovský brilantně našel přesnou přihrávkou Mrvíka před brankou, ten střílí opět do gólmana
10:26 Mrvík zkouší střílet, bohužel opět do gólmana hostí
07:00 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
05:47 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
05:17 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #89 Karel Frýba (0:1)
04:15 Kladno zkouší kombinaci ze standartní situace, Smazal 100%
03:51 Šik trefuje tyč!
01:07 První střelu otevřel domácí Vyčíchlo, bohužel jeho střela mířila mimo branku
00:01 Úvodní buly pro domácí tým