10:3
    Tomáš KAČER
    (Uher)

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:3
branky: 1. David Zelinka, 19. Antonín Ježek, 29. Samuel Hron, 34. Marek Urban, 44. David Beneš, 45. Adam Eliáš, 54. Matyáš Hradecký, 56. Marek Leiš, 56. Matyáš Hradecký, 57. Tomáš Kačer - 7. Patrik Novotný, 25. Filip Prokop, 32. Jakub Trojáček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Julius Šabler 9, Sebastien Štosek 3 - Matěj Habart 28; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:0
60:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra): První půlka zápasu z naší strany zbytečně nervózní, ve druhé půlce jsme soupeře konečně zlomili celkem slušným výkonem. Jsme rádi za velké množství gólů (mohlo jich být i více), snad jsme potěšili i fanoušky. Důležitý první bod máme a to je hlavní.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dvě třetiny jsme se drželi v zápase. Ve třetí se nám nic nedařilo a soupeř nás zaslouženě přehrál. Chválím kluky za bojovnost a plnění úkolu v prvních dvou třetinách. Je to teprve poločas, těšíme se na zítřejší zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
56:38 GÓL Panthers Praha! 10:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #17 Matyáš Uher (10:3)
55:45 GÓL Panthers Praha! 9:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #26 Šimon Jelínek (9:3)
55:09 GÓL Panthers Praha! 8:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #68 Prokop Hlaváč (8:3)
53:25 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (7:3)
53:25 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Sebastien Štosek družstva Panthers Praha
44:59 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
44:46 GÓL Panthers Praha! 6:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #51 Matyáš Hradecký (6:3)
43:58 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #57 Marek Leiš (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:17 Přesilovka domácímu týmu nevyšla.
37:16 Vyloučen hráč #41 Matěj Duba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
34:20 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
34:20 A čeká nás další přesilovka hostů.
33:29 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:3)
33:29 Sólo akce Máry Urbana posílá domácí do vedení.
31:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #7 Patrik Novotný (3:3)
31:29 Mno a dokázali ji využít.
29:43 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
29:43 Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
29:17 Toto utkání sleduje v Rudné 73 divaků! Děkujeme
28:09 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #77 Matěj Motl (3:2)
26:30 Většina střel v tomto utkání končí pouze v připravených hráčích v bloku.
24:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Filip Prokop, asistoval #66 Eduard Chalupa (2:2)
24:42 Střela po zemi k tyči proklouzla Šablerovi.
24:03 Domácím se podařilo zamknout soupeře na vlastní polovině.
20:01 Zahajovací buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 14:3
18:03 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (2:1)
16:16 Urban prokličkoval celé hřiště, ale trefuje pouze brankáře do pupku.
11:16 Hra je v podání obou celků velice nepřesná.
08:53 Po srovnávací brance je hra daleko opatrnější.
06:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (1:1)
06:45 Nedůraz na brankovišti a je z toho srovnávací branka.
03:27 Urban blokuje střelu Sedláka.
02:30 Nic z toho však není.
02:24 Eliáš ztrácí na půlce a hosté jdou do útoku.
01:40 Domácí mají zatím více ze hry.
00:44 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0)
00:44 První střela - první gól. Domácí rychle otevírají stav utkání.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vítám Vás u prvního kola play-off ligy juniorů