14:1
    Adam JIŘÍČEK
    (Vít)

Zlín Lions - FBC Kutná Hora  14:1
branky: 4. David Vodica, 5. Pavel Malošík, 11. Jakub Vít, 15. David Vodica, 17. Lukáš Ondroušek, 18. Jakub Žáček, 22. Jakub Žáček, 24. Matěj Koňařík, 27. Vladimír Blažek, 41. David Vodica, 43. Pavel Malošík, 49. František Tvrdoň, 51. Jakub Haša, 59. Adam Jiříček - 50. Roman Martínek; rozhodčí: Pavel Brückner - Petr Galasovský; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 14 - Bohuslav Bochníček 5, Jaroslav Dlouhý 9; po třetinách: 6:0, 3:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Oproti včerejšímu utkání jsme začali dobře a v první třetině nám tam spadlo snad všechno. Obraz hry se pak nezměnil, hru jsme si užívali a postupně navyšovali skóre. Děkujeme fantastickým fanouškům, kteří obětovali výlet v hezkém počasí a přijeli radši podpořit naše hráče. Soupeři děkujeme za opět férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů, za necelý týden přijedeme :) Hezký zbytek neděle všem.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Kočka myš, rozdíl třídy. Omlouvám se našim fanouškům, dneska tam nebylo nic. Přes týden musíme hlavně nabrat síly, tohle se nesmí opakovat.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
58:13 GÓL Zlín Lions! 14:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #25 Jakub Vít (14:1)
50:44 GÓL Zlín Lions! 13:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #81 Adam Javořík (13:1)
50:44 Domácí svoji druhou přesilovku rychle využívají
50:26 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
49:52 GÓL FBC Kutná Hora ! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek bez asistence (12:1)
48:24 GÓL Zlín Lions! 12:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #87 Adam Jiříček (12:0)
42:32 GÓL Zlín Lions! 11:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #84 Michal Samohýl (11:0)
40:51 GÓL Zlín Lions! 10:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (10:0)
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
40:00 Ani v druhé třetině se hostům nepodařilo vstřelit branku
26:30 GÓL Zlín Lions! 9:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #81 Adam Javořík (9:0)
26:30 Po krásné přihrávce na střed se trefuje Blažek!
24:10 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
23:52 GÓL Zlín Lions! 8:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík bez asistence (8:0)
23:52 Koňařík krásně zavěšuje za záda brankáře!
21:28 GÓL Zlín Lions! 7:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #25 Jakub Vít (7:0)
20:00 Střely v 1. části: 13:5
20:00 Po první třetině má zápas jasného favorita
17:09 GÓL Zlín Lions! 6:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #87 Adam Jiříček (6:0)
16:09 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #99 Jakub Žáček (5:0)
16:09 Ondroušek konečně proměňuje svůj tlak na bránu!
14:48 GÓL Zlín Lions! 4:0
14:30 Krásnou střelu Vodici zachycuje až gólman
10:24 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #77 Filip Horník (3:0)
10:24 Kuba Vít z poloviny neskutečně trefuje šibenici!
04:07 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #28 Matěj Koňařík (2:0)
04:07 Malošík ze vzduchu trefuje a je tu druhý gól utkání.
03:08 GÓL Zlín Lions! 1:0
03:08 Domácí přesilovku využívají a Zlín Lions jdou do vedení!
02:33 A máme tu první přesilovku domácích!
02:32 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
00:00 Vážení diváci, dovole mi vás přivítat na dnešním zápase druhého kola play-up mezi domácími Zlín Lions a FBC Kutná Hora.