• 64 63:48
    4:3
    (Repček)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TJ Slovan Havířov 4:3p
branky: 11. Marek Klečka, 31. Dominik Klimscha, 32. Kryštof Malina, 64. Marek Klečka - 9. Martin Stibor, 24. Michal Kozelský, 44. Martin Stibor; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 186; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 14 - Ivo Sikora 24; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 1:0
70:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Poslední branka byla o štěstí. Věřím, že jsme celou Opavu překvapili svým výkonem a na to, že jsme byli na prahu semifinále, to byla velice vydařená série a za to patří klukům velké děkuji. Několik let tady nebyl tak super mančaft, se skvělou partou. Strašně mě to bavilo a pevně věřím, že příští rok se všichni do jednoho vrátíme ještě silnější, protože tohle je tým s petenciálem na finále. Děkuji hráčům, našim fanouškům a vedení klubu za podporu v sezoně.
70:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): Prvně k utkání. Dnes to byly opět šachy, bylo to kdo s koho. Soupeř dnes předvedl opravdovou kvalitu. My jsme měli pár hluchých míst v zápase a to Slovan zaslouženě trestal. Bohužel v prodloužení soupeř jenom čekal na nájezdy a to se mu nevyplatilo. nA teď k celé sérii. Když jsme si Slovan vybrali, věděli jsme, že to nebude jednoduchá cesta. Slovan je opravdu kvalitní soupeř a zápas od zápasu se zlepšoval. Smekám před klukama, předveli opravdu skvělý morál. Jedeme dál, díky všem přítomným. Ahoj, čau.
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:3)
63:48 Po několika střelách opavských se dostal k míčku Klečka a propaluje vše co mu stálo v cestě!!!
62:50 Havířov na míčku a další zdržovačka... Slovan chce evidentně nájezdy.
61:40 Pavelek neprošel přes Kozelského, toho stačil dostihnout a připravit ho o míček.
61:15 Další roh pro Opavu.
61:09 Střela Kocura ze středu končí na rohu.
61:04 ..a oba týmy střídají...
61:00 Opava nadále na míčku.
60:01 Opava vyhrála buly a snad vyhraje i zápas.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:00 Havířov čeká na vhodnou chvíli a drží míček.
58:05 Rabinský mohl být slavný, střela z půlky a Sikora neví ani jak vyráží míček mimo branku.
58:00 2 minuty!!!
56:58 Klimscha z mezikruží pouze do tyčky!
56:30 Posselt našel na velkém brankovišti Kocura, ten v gólovce neúspěšný.
55:00 Další pasáž hry kdy Havířov rozehrává, ale nehraje dopředu...
52:40 Další střela Maliny a Boželníka a Sikora oba pokusy vyráží.
52:29 Sedláček zkusil štěstí  z půlky a Bezděk bez problémů chytá do rukou.
51:00 Posselt protáhnul Sikoru, k dorážce se snažil dostat Klečka, ale nebyl úspěšný.
50:15 Sedláček si vyjel na pravý kruh a střílí hodně mimo opavské branky.
50:00 Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu...
47:01 Posselt získal míček a po levém křídle pláchl a střílí bombu! Sikora tak tak vyráží nad branku.
44:44 Kočího střelu zblokoval Malina.
43:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #46 Matěj Sedláček (3:3)
43:15 Stibor se prosazuje těsně před Bezděkem.
42:55 Pavelek krosem na Klimschu, ten z první střílí jen do boku branky hostů.
42:22 Řezáčova slabá střela končí v opavském rohu.
41:33 Havířov tak minutu rozehrává...
40:05 Opava vyhrála buly a zakládá útok.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:00 Minuta...
37:30 Klimscha si vyjel oblouk a ze středu střílí, ale Sikora vyráží, nebo to byl někdo z obránců, kecal bych 8)
36:49 Otočený faul na Posselta, Charvát se směje pod knírkem...
35:30 Opava v posledních minutách aktivnější. Další střelu Maliny chytá do náruče Sikora.
34:40 Repček v úniku, ale netrefuje branku.
34:30 Řezáčovu skrytou střelu na poslední chvíli vyráží Bezděk.
33:44 Filip Kocur střílí z běhu jen do polské strany branky.
31:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #7 Dominik Klimscha (3:2)
31:02 Klimscha našel na pravém kruhu Malinu, ten z první střílí nechytatelně! 3:2!!!
30:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (2:2)
30:29 Další využitá přesilovka Opavy. Klimscha rozehrál na velkém brankovišti střelou přes hráče.
29:22 Střela Šebesty si do branky cestu nenašla.
29:00 Kombinaci zakončil slabou střelou Klečka. Sikora chytá.
28:50 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:17 Florbal nahoru dolů, vyloženě.
26:55 Střelu Sedláčka z mezi kruhů vyráží Bezděk.
26:00 Opava v tlaku a asi 3 střely musel likvidovat Sikora.
25:30 Další střelu Havířova vyráží Bezděk rukou nad branku.
25:15 Hosulíkův pokus v leže vyráží Bezděk.
23:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #20 Jan Drong (1:2)
23:57 Drong našel na malém vápně nikým nehlídaného Kozelského, který měl snadnou práci vybrat si kam to pošle.
22:24 Boželník zblokoval střelu hostů.
21:15 Repček hned po návratu z tresté v akci, Klimscha posunul míček na levou stranu a Repček v těžké pozici zakončuje. Sikora sbírá míček.
20:30 Opava se dobře brání...
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:38 Posselt vybojoval míček a ještě vystřelil, bohužel mimo, ale míček sbírá Rabinský.
19:11 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Repček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
17:30 Pokračuje oťukávaná...
16:11 Šubert z modré a Sikora nohou vyráží.
15:00 Nezajímavá pasáž hry.
12:00 Kombinace Klimscha - Repček, druhý jmenovaný od paty střílí těsně vedle.
10:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #29 Kryštof Malina (1:1)
10:27 Klečka dostal přesný pas na velké brankoviště a propaluje kolem těla Sikoru!
10:10 Šebesta od modré a zvoní nám tyč!
09:13 Vyloučen hráč #65 Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:11 Bomba Maliny z půlky a Sikora se musel roztáhnout, kdy špičkou boty vyráží míček mimo branku!
08:30 Střela Hromádky a Bezděk zasahuje!
08:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
07:09 Opavský nápor graduje, střely Stejskala a následné dorážky a i tyč zazvonila a Sikora je zatím 100% ..
06:53 Charvát z půlky nad.
04:30 Na druhé straně šel jeden na jednoho slovanský Hodulík, ale byl zastaven.
04:10 Klečisova klasika z levého křídla střela nad nohu, ale střela jde mimo tři tyče.
03:14 Do zajímavé akce se dostal Stejskal s Klečkou, ale bez efektu.
03:00 Pokus o střelu, ale Brija netrefuje míček optimálně. Opava na míčku.
01:30 Havířov otálí s rozehrávkou.
01:00 Oba týmy nám právě vystřídaly...
00:01 Opava na míčku :)