6:4
    Jakub NOTA
    (Oborák)

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 6:4
branky: 13. Roman Oborák, 23. Lukáš Homola, 26. Martin Szweda, 27. Daniel Flašar, 40. Jakub Češek, 60. Jakub Nota - 28. Jan Monsport, 31. Jakub Kresta, 31. Jan Toman, 47. Tomáš Janek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5 + Lukáš Homola 4 + Ondřej Firda OS:5; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Pavel Kulla 12 - Jakub Strakoš 9; po třetinách: 1:0, 4:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Dnes jsme vstoupili do zápasu velmi zodpovědně, za což jsme byli odměněni vedením. Celá první třetina byla z naší strany výborná, protože Kopřivnice neměla ani jednu přímou střelu na bránu. Ve druhé části jsme si neodpustili několikaminutový výpadek a ze zápasu se stalo drama. Naštěstí jsme se vzpamatovali a zápas dovedli do vítězného konce. Čeká nás středeční šichta v Kopřivnici, na kterou se dobře připravíme. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): Dnes od nás bídný výkon, který neodpovídal play off. Ve středu musíme podat o 100% lepší výkon a urvat rozhodující bod.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:41 Hosté po buly v 6.
59:00 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (6:4)
59:00 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování
59:00 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest
58:49 Hosté hrají v plném počtu.
58:30 Střela Oboráka, Strakoš vyráží. Dorážka nevyšla.
58:08 Firda málem ztratil míček.
56:49 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
56:49 Trošku zmatky, kdo že je to vlyoučen.
56:49 Aktuálně po faulu na Kašpara, který se těžce sbírá ze země.
56:49 Kecy se nám množí na obou stranách.
56:47 Kašpar promáchl v tutovce.
56:35 Hra je hodně kouskovaná.
55:34 Flašar z volného úderu střílí na Strakoše, který vyráží.
55:22 Atmosféra je opravdu vypjatá. Hraje se nahoru dolů.
55:05 Nehera v brejku, Nota ho doběhl a obral dle sudích čistě o míček.
54:20 Na druhé straně v brejku Jan Toman, ale Kullu také nepřekonal.
54:04 Oborák střílí, Strakoš vyráží do rohu.
53:45 Domácí jsou v plném počtu.
53:30 Kostelník se probojoval od mantinelu ke Kullovi, ale nepřekonal ho.
53:19 A teď střílí stejný autor vedle.
53:03 Střela Janka zblokována.
52:52 Napětí by se dalo v hale krájet.
52:36 Domácím se povedlo vyhodit.
51:54 Tyčka zazvonila po střele Jana Tomana.
51:30 U míčku tak hosté a přirpavují střelu.
51:14 Horák přeběhl celé hřiště, ale pak se za vlastní brankou dostal trochu do úzkých.
50:44 Sochovu střelu vyráží Kulla vedle branky.
49:46 Dlouhá přesilovka pro hosty po faulu Homoly.
49:45 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za sekání
49:29 Horák mimo.
48:30 Nepříjemnou střelu Jiřího Tomana, kterou přes blokující hráče moc neviděl, Kulla chytá.
47:30 Kubátkova střela po volném úderu zblokována Horákem.
46:55 No rozdíl jednoho gólu, bude to napínavé.
46:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #6 Jiří Toman (5:4)
46:31 Janek přesně vymetl vzdálenější růžek domácí branky po střele od mantinelu.
46:11 Je vidět, že síly ubývají na obou stranách, ale i tak se na obou stranách aktivně napadá rozehrávka.
44:37 Domácí hrají v plném počtu.
43:19 Kostelník promáchl křižnou přihrávku. mohla z toho být nebezpečná střela.
42:37 Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
42:22 Janek střílel po přiťuknutí od Nehery, ale přes teč letěl míček mimo.
41:45 Flašar sice moc nečekal nahrávku od Noty, ale mohl ji mít a střílet.
40:07 Úvodní buly, jako již tradičně, pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:3)
39:46 Nota dlouhou našel na mantinelu Flašara, který míček udržel a nabídl nabíhajícímu Češkovi a ten prostřelil z voleje Strakoše.
39:00 Hosté již hrají v plném počtu.
38:42 Oborák z brankoviště trefuje nespíše tyčku.
38:03 Domácí stříleli po přípravách, ale Strkoše nepřekonali a míček mají hosté.
37:21 Hrají tak opět přesilovku.
37:19 Domácí jsou v plném počtu.
36:59 Zatím stále 4 na 4. Krestovi začíná plynout druhý trest.
35:19 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
35:19 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
35:19 Po souboji Szwedy s Jiřím Tomanem se diskutuje. Přitom Kresta (kapitán hostů) opustil trestnou a dostal další dvojku.
34:59 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
34:59 Hosté sice diskutovali nad vyloučením, ale nebylo jim to nic platné a Kresta jde za sekání na trestnou.
34:39 Nehera se rozčiluje po odpískání jeho faulu na Heisera.
32:57 Domácí po minutě na míčku ztrácí a opět kombinují hosté.
31:20 Obraz hry se dost proměnil, na koni jsou teď hosté a domácím se nedaří držet míček.
30:57 Timeout Z.F.K. Petrovice
30:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (4:3)
30:57 Studená sprcha pro domácí po gólu Kresty se po vyraném buly prosadil Toman a rázem je rozdíl jen jednoho gólu.
30:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:2)
30:33 Po volném úderu z rohu dostal na polovinu míček Telčer, který po kličce střílel z otočky. Kulla vyrazil mimo.
29:40 Pěkná střela Heisera po volném úderu z rohu. Strakoš ve skoku vyráží ramenem do rohu.
29:00 Před chvilkou musel zasahovat Kulla, míček vyrazil.
28:38 Uvidíme jak oba celky vydrží fyzicky, protože se hraje ve svižném tempu.
28:00 Držení míčku se v druhé třetině o něco málo vyrovnalo.
27:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:1)
27:21 Monsport nadvakrát překonal Kullu, kterému po prvním jeho pokusu vypadl míček z rukou.
26:42 Nota se riskantně protočil přes domácí polovinu. Dost to smrdělo ztrátou míčku.
26:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #81 Petr Raček (4:0)
26:01 Zvyšuje Flašar, podrobnosti jsme nestihli zaznamenat...
25:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #5 Ondřej Firda (3:0)
25:11 Přesnou střelou od mantinelu se trefuje Szweda.
23:56 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
23:56 Zátopek v souboji u mantinelu sundal Oboráka a přesilovka tak tentokrát bude na straně domácích.
22:58 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (2:0)
22:58 Nejdříve Szweda minul na zlatém podnose poslanou přihrávku Firdy, ale míček v rohu pak získal a přes Mrkvu ho Homola od poloviny poslal za záda Strakoše.
21:50 Domácí hrají v plném počtu.
21:43 Domácí po volném úderu stháli hru na svou polovinu a Oborák připravil domácím krušné chvíle, kyž namazal přímo před branku, ale hostující hráč tutovku nevyužil.
21:25 Domácí vybojovali míček.
20:40 Zatím jedna střela mimo z holí hostů.
20:01 Druhá třetina začíná pokračováním přesilovky Kopřivnice.
20:00 Střely v 1. části: 3:0
19:49 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:49 Domácí se snažili připravit akci na konec třetiny, ale míček ztratili a to vyústilo ve faul.
19:00 Poslední minuta prvního dějství.
18:00 Opět zblokovaná střela tentokrát z hole Monsporta.
16:37 Po konci přesilovky zahrozil Zátopek, ale střílel nad.
16:21 Po výhozu domácích z rohu nám zaduněl nosník střechy.
16:04 Blok Homoly po střele hráče hostů.
15:30 Šance hostů, ale míček nakonec zamířil vysoko nad.
15:20 Domácí na chvilku obrali hosty o míček, ale nyní už opět Kopřivnice u něj.
14:31 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky
14:28 Signalizováno vyloučení po faulech Mrkvy.
13:51 Kresta pohotově střílel od poloviny, střelu zblokoval Heiser.
13:33 Otázka, jak dlouho to takto vydrží.
12:51 Domácí zatím dominují na míčku a hosté zatím prakticky neohrozili branku Kully.
12:13 A proměňuje a domácí jsou tak ve vedení.
12:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák z trestného střílení (1:0)
12:12 Ujme se ho Oborák.
12:12 Horák vyslán do úniku, kde byl faulován a uvidíme nájezd.
10:25 Chvastek dostal pěknou křižnou od Firdy, ale ke smůle domácích minul.
09:23 Domácí šli ze své poloviny a Firda se s tím nemazlil a vypálil od poloviny, Strakoš tečoval mimo hřiště.
08:41 Domácí si dají přesilovku po faulu Tomana na Heisera.
08:39 Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
07:58 Ale po ztrátě už opět chvilku hosté.
07:21 Hosté byli u míčku jen krátce a opět domácí.
06:13 Opět tyčka po střele Noty od poloviny, když mu míček shodil Flašar.
05:42 Chvastkova střela, Strakoš vyrazil.
04:49 Po jejich ztrátě střílel Horák z otočky. Strakoš chytá.
04:32 U míčku hosté.
03:05 Nota skvěle v beku odstavil nabíhajícího Tomana od míčku.
02:45 Homolova střela tečována mimo.
02:28 Horák v šanci po přiťuknutí od Szwedy, ale míček minul.
02:03 Po rozehrávce z rohu střílí Kostelník mimo.