• 59 58:27
    6:1
    (Hanzlíková)

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 6:1
branky: 5. Karolína Klubalová, 28. Karolína Klubalová, 29. Karolína Klubalová, 35. Veronika Šmídková, 39. Nicol Červenková, 46. Lucie Cidlinská - 59. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Jakub Horák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 12, Julie Marková 2 - Viktorie Ševrová 18; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): První zápas, první bod v serii. Jsme rádi, že jsme vstoupili vítězně. Do zápasu jsme vstoupili zbytečně nervózně, ale od půlky první třetiny do poloviny třetí jsme převáděli, to co jsme chtěli. Mám radost, jaký všechny holky v sozoně předvedli předvedli progres a posun. Škoda, zbytečmých zranění. Děkujeme soupeřkám za utkání a divákům za podporu. Těšíme se na zítřek.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Hezký záas od obou týmů. Někdy troško tvrdší, ale to k playoff patří. Od nás super hra až posledních 15 minut. Těšíme se na příští zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:27 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (6:1)
58:27 I takové góly padají. Sražený balónek vylétl vysoko do vduchu a nešťastně spadl na nohu golmanky.
57:30 Tempo se nám zklidnilo, zdá se, že o prvním bodu v playoff je rozhodnuto.
56:50 Zákrok v brance domácích si připisuje i střídající gólmanka Marková.
54:53 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
53:10 Hra se nám párkrát překulila ze strany na stranu. Možná právě díky těmto sprintíkům už Kopecké nezylo více sil k zakončení.
51:50 Lítají tu jiskry od forbalek, hosté se brání všemi prostředky. Píšťaky mlčí.
50:37 Závar v brankovišti domácích je vyřešen odkopem balonku.
50:18 Hra je převážně na polovině hostí.
46:50 Liberecké hráčky jsou při chuti a chtějí přidávat další góly.
45:44 Timeout FBC Česká Lípa
45:44 GÓL FBC Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (6:0)
43:18 Liberec rozehrává z rohu, ale sám sebe vytlačuje z útočné poloviny.
42:40 Hisemová uniká po levém mantinelu a posouvá na Klubalovou. Další šance, kterou likviduje výborně chytající ŠEvrová.
41:50 Hostující hráčky ani při tomto stavu nic nevzdávají a bojují.
40:20 Zápas sleduje 55 fantastických diváků a je stále na co koukat. Děkujeme.
40:01 Buli opět pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:13 GÓL FBC Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Nicol Červenková, asistoval #18 Karolína Klubalová (5:0)
38:13 Červenková střelou ze středu navyšuje skóre.
37:27 Cidlinská štřílí z pravého mantinelu.
36:55 Šmídková blokuje střelu hostujících hráček.
34:59 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:0)
34:59 Klubalové střelu doráží Šmídková a zvyšuje stav na 4:0.
34:11 Holcová střílí z půlky mimo.
33:29 Domácí hráčky své oslabení pohodlně ubránily.
32:22 Šorfová se na pár sekund zmoznila balonku, nyní jsou na balonku hosté.
31:30 Hosté si zahrají přesilovou hru.
31:29 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
28:41 Klubalová nekopromisně zavěšuje.
28:38 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (3:0)
27:46 Omlouváme se za krátký výpadek. Došlo ke zranění domácí hráčky, která byla odvezena do nemocnice.
27:26 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #95 Veronika Šmídková (2:0)
27:26 Gooool, jásají domácí fandové. Konečně.
26:20 Tentokrát v úniku Šorfová, posouvá na Klubalovou, ale branka hostí je dnes nějak zamknutá.
25:50 Tempo zápasu dobré, ale chybí tomu góly.
25:07 Jedovka Kopecké, ale trefuje jen nohu Ševrové.
24:31 První rozšlápnutý balonek.
23:25 Po drobných těžkostech v rozehrávce se Liberec posouvá do útočného pásma, ale střela Škodové opět zablokována.
22:20 Obraně domácích teď musela vypomoci Fryčová.
21:48 Po standardce z rohu pálí Klubalová, ale jen do dobře postavené Ševrové.
20:40 Holcová si to trošku ztěžuje, mohli jsme jít dopředu, ale asi chce aby si hostující hráčky více zaběhaly.
20:13 Hned se těhujeme na polovinu hostí.
20:01 Buli opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
20:00 Střely v 2. části: 9:5.
19:20 Domácí přesilovku nevyužívají, ikdyž jsme viděli několik pěkných kombinací.
18:50 Škodová z dobré pozice centimetr vedle tyčky.
17:30 První šance domácích v přesilovce. Diváci tleskají.
17:04 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
16:30 Cinklo to. Liberec hraje ve výhodě, uvidíme přesilovou hru.
15:10 Hisemová s Kopeckou nezkrotiliy vysoký balonek a zmocňuje se ho Ševrová.
14:10 Z protiútoku další velká šance domácích. Divácí jen zahučeli.
13:50 Další střela hostujících, Fryčová ja na svém místě.
12:40 MEGA šance libereckých. Šorfová před prázdnou brankou promáchla. Balonek končí v rohu.
12:11 Standardka hostí, Klubalová blokuje a jdeme dopředu.
11:09 Tak si to zopakujeme z druhé strany.
11:03 Liberec rozehraje standardku z rohu.
09:49 Lípa rozehrává standardku a Haklová vysílá nepříjemnou střelu na domácí branku, ale Fryčová je tam kde má být a zastavuje balonek hrudí.
08:39 Super akce libereckých hráček. Klubalová vyváží balonek a krosovkou přihrává na Šofrovou, hostující gólmanka Ševrová bravůrně zachraňuje.
08:20 Střela Škodové zblokována a letí vysokooo až ke stropu.
07:30 Hostující hráčky srdnatě bojují, hra má dobré tempo.
06:05 Hosté vyhazují a balónek se koulí k brance domácích. Fryčová má tedy první kontakt s balónkem.
05:50 Hrajeme na polovině hostí.
04:09 GÓL FBC Liberec! 1:0
04:09 Goool. K velké radosti domácích fanoušků. Hra se nám otočila kolem branky hostí a Klubalová se z dobré pozice nemílí.
03:50 Hra se přestěhovala na stranu hostí a máme tu i první šance zápasu,
02:10 Hra ubíhá povětšinou ve střední části. Na balónku jsou domácí FBC Liberec.
00:50 První střídání bylo velmi optarné, žádný z týmů se nepouští do větších akcí.
00:01 Úvodní buli pro domácí.