• 54 53:06
    2:3
    (Haklová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Česká Lípa 2:3
branky: 18. Victoria Binědová, 44. Edita Boháčková - 16. Štěpánka Haklová, 18. Barbora Hedánková, 54. Blažena Menšíková; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 21 - Ada Červinků 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Vyrovnaný zápas a celkově i série. Gratulace soupeřkám k postupu a hodně štěstí do dalšího kola. Holkám díky za celou sezónu. Někdy to šlo hůř, někdy lépe :-)
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Utrápené, vydřené vítězství, kterého si hodně vážíme a jsme rádi, že jsme postoupili dál. Děkujeme soupeři za hezkou sérii těžkých zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
59:47 Hedánková už posílala míček do prázdné branky, ale Poláková se ještě stihla vrátit a míček vyrazit do rohu.
58:45 Plzeň zkouší v šesti.
53:06 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (2:3)
53:06 Rádoby nevinná standartka z poloviny hřiště nakonec přinesla gól do sítě Plzně. Menšíková napodruhé překonala Holečkovou.
48:54 Duchková trefuje tyčku.
47:23 Hosté jsou v plném počtu.
47:05 Chybu v rozehrávce domácích vystihla Hanzlíková a dala se do samostatného úniku, golmanka Plzně byla ale úspěšnější.
45:23 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
45:23 Vyloučen hráč #29 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
45:23 5 na 5 se dlouho nehrálo a máme tu další vyloučení na straně hostů. Kubíkovou na hraně velkého brankoviště faulovala Menšíková.
43:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Edita Boháčková, asistoval #34 Nela Kubíková (2:2)
42:35 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:35 Úvodní třetí třetiny přinesl první přesilovou hru, početní výhodu budou mít domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:50 Plzeňské hráčky šly 3 na 1, Duchková bohužel tentokrát přestřeluje. A druhá třetina žádný gól nepřinesla a skóre se nemění.
37:47 Šance domácích ze standartní situace. Střelu Duchkové chytá Červinků.
30:21 Žádná výrazná šance ani na jedné straně.
23:45 Střela Duchkové byla obránkyní tečována mimo hřiště.
23:22 Haklová tentokrát pálí jen do boční sítě.
21:00 První minutu na míčku spíše domácí, k většímu ohrožení branky hostů se ale nedostali.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
17:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (1:2)
17:31 Odpověď domácích - Duchková našla Binědovou a ta trefuje nad nohu.
17:12 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (0:2)
15:59 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #33 Barbora Hedánková (0:1)
15:59 Skore zápasu otevírají hosté.
15:26 Další dvě šance České Lípy. Obě střely vyráží Holečková.
10:24 Další střelu hostů vyráží Holečková helmou.
07:19 Mazurová přestřeluje.
05:50 Střelu Smrčkové bránící Šindelářová tečuuje mimo hřiště.
03:08 Poláková na polovině zastavena faulem.
02:35 Kubíková neúspěšně hledala své spoluhráčky v předbrankovém prostoru.
01:44 Také Plzeň si v prvních minutách zápasu dokázala vytvořit šanci, ale ani domácí hráčky nebyly úspěšné.
00:15 Měchurová ve velké šanci těsně míjí plzeňskou branku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.